Майчета 2009! - 4

  • 30 162
  • 739
# 120
За пореден път се убеждавам, че май-ските мами са най-готините  Hug Изкарах си чудесно с вас и се радвам, че се запознах и с Плами, Вайза, Сиска, Дикси, Аркси, Ваня, QWERTYASD... Останалите, които познавах от предишни срещи и разходки ми беше много приятно да видя отново  Hug Надявам се отсега нататък подобен род срещи да зачестяват Wink
Честит Имен Ден на Мишо на Катина (Мушинка)! Да расте здраво и будно дете! Весел празник и на мама и тате! bouquet
Дикси, благодарско за снимките! Хващаш истинските моменти ти Wink
Мадам, дано притесненията ви отминат бързо!
Лято, къде сте ходили в това време  Crazy Аз днес само надничам през прозореца и гледам с какви боклуци се пълни балкона от ураганния вятър... за излизане не съм си и помисляла.
Виж целия пост
# 121
Стаси, радвам се, че баща ти  е по-добре!
Момичета почерпете се кой с каквото му е сладко, че днес с мъжа ми имаме годишнина от сватбата!
Ето и нещо скромно от мен

Честити имен ден на всички именници и най вече на Мишо на Катина!
В събота и аз си изкарах супер, направо идеално Simple Smile Радвам се, че се запознах със Сиска, Дикси и Just_Vania, а че с останалите се видяхме отново и успяхме да полафим. Малко ми беше лошинко на следващия ден и не искам да помирисвам цигара, но въпреки това съм готова за следващото парти и по възможност да е по-скоро. Дикси, да знаеш, че като дойдеш следващия път имаш една кутия цигари от мен. Между другото, ако мъжа ми ме вземе с него за една еднодневна командировка до Плевен, може да се видим и по скоро.(Ако ти е удобно прати ми телефона ти на лична)
По отношение на шотовете с Дени и Ваня сме от една порода Simple Smile което много ми допада.
Виж целия пост
# 122
Ани, честит празник и тук!  Hug Още дъъъълги години заедно, влюбени и щастливи!
За кога е планирана командировката на мажа ти? Евентуално и аз да се ориентирам към Плевен  Wink
Виж целия пост
# 123
Честит празник на всички именници! Да са здрави и много щастливи!
Честита годишнина, Ани! Дълги години да живеете в хармония и разбирателство!
Бебси, много сладки твоите дечица!
Мадам, радвам се, че новините около баща ти са добри!
Чудесно разпуснахме в събота. Надявам се да повторим. Благодаря на Мадленка, че ме докара. Дикси, благодаря за снимките, гледам не добре сте се почерпили в 'Алкохол', ами направо сте се отровили от шотове Mr. Green. Аз като примерна домакиня, се прибрах  докато все още можех да ходя на 2 крака Wink.,
Виж целия пост
# 124
Momi4eta nqmam net zaradi yragana i polzvam telefon. Sorry za latinicta. Abe,6to ne kaZvate 4e e Arhangel Mihail? Tq Rada ima imen den, mnogo sum za6morcana. Zacepih 4ak kato po4naha da mi zvunqt priqteli da 4estitqt. Ami po4erpete se za zdraveto na Pipon4eto. Dano skoro yspeq da se vkliy4a.
Виж целия пост
# 125
Честито тогава и на Рада Simple Smile, и честита годишнина на Аничка!!
Дари, ми то при нас не беше кой знае какъв вятър, даже като се разхождахме, слабо подухваше само. Чак сега вечерта засили. Това ми е най-неприятното метеорологично условие.  Stop
Виж целия пост
# 126
Честит празник на всички вчерашни именници! Здраве и усмивки!   bouquet

Стаси, радвам се, че нещата при вас са взели благоприятна посока! Дано по-скоро баща ти се прибере вкъщи и нямате повече такива поводи за притеснение!  Hug

Честита годишнина, Ани! Още дълги, дълги любов и разбирателство  Peace
Зарежи тези цигари, като дойдеш ще отидем на бездимно заведение, и без това така ми се иска да разкарам този отвратителен навик  Confused
А ако дойде и Дари, като нищо ще си направим една мини плевенска среща  Grinning

В Плевен няма дъжд, имаше едни 26 градуса вчера  Crazy
Виж целия пост
# 127
Честито на празнуващите  Hug

Дайте снимки В албумът с колажи който не е сложил снимка а иска да се размърда. Подготвя се коледната тема. Един път направен колажа после няма как да се добавят нови деца. Време за слагане - до 30-та стр. на темата.
Виж целия пост
# 128
Цитат
Стаси как е свикна ли Евгени с яслата?
CrazyDeina добре е много лесно се адаптира,май вече си има и приятелка в групата Crazy
Леличките казаха,че е много кротък и лесно заспивал,а аз се чудя дали са сигурни,че става въпрос за моето дете.
Тази сутрин с Евгени коментирахме как сяда на столче в градината и се хранят на масичката,това у нас никога не се случва и не знам.Все едно са две различни деца Mr. Green в детската е добрият близнак,у нас е лошият Laughing
Ани честита годишнина.Все така да сте заедно и сплотени,а таткото да слуша жените в къщи Wink
Виж целия пост
# 129
Вече имам интернет, но с оглед на вятъра предполагам, че и тази вечер ще ми секне кранчето. Нали го дават до сряда ветровито...
Ани честита годишнина и от мен. Още дълги години съвместно щастие, уважение и обич.

Виж целия пост
# 130
Имам чувството, че съм ви изпуснала някъде по трасето.  newsm78
Виж целия пост
# 131
Запис и от мен, макар и малко късен. За съжаление се изгубих, но доста проблеми ми се струпаха на главата.  Sad (Благодаря Ви за съпричастността) Hug
Стремях се да съм в час и да не изпускам темата, но нямах нито желание за писане, нито нещо "розово" за разказване.
За съжаление и на срещата не можах да дойда, но се надявам при друга такава да съм там Grinning. Както винаги сте си изкарали страхотно, но при положение, че сте толкова емоционални и забавни, няма и как да е Laughing
При нас нищо ново. Сиана е болна от два дни-температура,сополи и др. Ужасно е кисела. Само на ръце се носим. По този повод да попитам по запознатите - давате ли някакви имуностимулатори?
Ами за сега това е. Дано успея да съм по редовна Blush
Виж целия пост
# 132
Аз давам Инфлуцид, Осцилококцинум и мнооого фрешове. Всяка сутрин им врътвам по един сок от моркови по препоръка на Великия хомеопат. Голяма гадост ама пият, къде ще идат  Mr. Green

Слагайте снимки!
Виж целия пост
# 133
Добро утро!
Малачика, аз миналата зима давах по 10 капки 3 пъти на ден есберитокс и февруари - март имунокинд. Тазаи есен почнах с 1 капка клеева тинктура, аз също пия, така че засега с това ще караме. Иначе при първи симптоми капя сребърна вода в носа и устата и ако видя, че нещата се задълбочават, давам осцилококцинум.
Мийка, какво имаш предвид?  newsm78
Виж целия пост
# 134
Здравейте мацки.При мен черните дни продължават.На 2.11 водихме децаа в 5 градска и след снимки и обстоен преглед на каката казаха-Пронхоплевмония,а на малчо Бронхит.Опитах се да не прибадна като ми каза лекаря,но вечерта не издържах и се разплаках.Лекаря каза че ако до 6 месеца най много година дам втори път Вентолин на децата и имат такава кашлица ще ги обяви за астматици.Като се прибрахме от болницата ДОдо започна да дига 38-40,5 градуса температура.Тамън я смъкна пак я качи.То не му давах панадол,течен аналгин,еверелган на свещички и студени компреси.Не ми стигаше това ами и свеки цъфна в нас уж да ми помага за децата,а то ни скара с мъжа ми жестоко.Три дена повтаря че не е нормално детето да дига такава температура ,а хем беше с мене като лекаря каза че може да дигне Т и да я подържа 3 дена ,ама тя и целия род на мъжа ми си седят на ушите.Все повтаряше че трябва да постъпиме в болница за да му я смъкнат с инжекций и ме караше да звъня на лекаря през 15 минути.Аз като магаре на мост се заинатих да го пратя в болница,покрай последните новини от 1 година дето дават някое грешно лекарство на детенце и то не го понасят и умира.Не са един и два такива случайте.В петък дигна додо 40,5 и аз му звъня на доктора и го питам и съм пуснала на микрофон щото му слагах студени компреси на гърдичките,а свекървещица в другата стая се провиква да отиде в болница,тогава лекаря обеснява че в 5 градска има и други болни предимно Ромки и че ще си лепнеме нещо допълнително,но тъпото същество свеки заявява че той не бил доктори нищо не разбирал от медицини.Лекаря го чуно нищо не каза.В този момент дойде мъжа ми и свеки като развалена грамофонна плоча вика грабвай го и го води в болница,а аз клещя че няма да го пусна и се заформи едни скандал,че аз съмв искала да убие детето си като не го заведе в болница.Ей това ми трябваше викнах на свеки че за мойте деца да не се меси,щото всяка майка знае кое най доброто за детето й но мъжа ми твърдо застава зад майка си и продължава да опорства.Даже по едно време единия дърпа детето към него,после другия,а ронката се е впила в мене като пиявица и реве да не ходиме с Додо в болница,и да не се караме с баща й.Пак се опита да каже нещо свеки и аз с бесен поглед я погледнах и й казах да си ходи щото не отговарям за последствията си.Даже имаше наглостат да се обади свеки на майками да я пита аз дали съм имала висока температура 3 дена като бебе.Е сам отова й трябваше на майками.Не стига че със сърцето никак не е добре и всяк опо силно вълнени еможе да я убие,тъпата свиня -свеки й се обади да я пита ,а аз това й го спестих на майка че Додо дига т зада не й стане лошо.Е стана й и изпи една шепа лекарства за да не стане най лошото ,ч точно сега ми е адски трудно.Вече е по добре,но свеки казах че видяли я ще я убия.Е стан ай лошо и едва едва е оживяла.Мъж ми заяви че щом така се тонасям с любимата му майчица утре щял да подава док.за развод,еми да подаде.Накрая склоних и заведохме Додо в токуда,а ронката само реве да не ходиме и през 20 мин ми се обажда да види дали ще останеме.Там лекарката още от вратата я питах за Т и като каза на мъж ми че е нормарно 3 дена Т се успокой.Ама не ми се извини за дето ме наруга.Както й да е .Два дена не си говорихме и се разминавахм екат опрез турски гробища,но Ронката ни заговори и спряхме с неговоренето.Добри още на 3 ден температурата му изчезна.ОКаза се че има гъбички или алергия от сапуна както ронката и отдолу беше като на маймуна дупето и от това че не може да изплюе храчката и те се връщат направи инфекция на гърлото и затова дигаше Температура.А капака беше снощи когато ронкат апожела да я чуе свеки и тя говореше с не я троснато и да казва какво им ащото й почвал тъпия Листопад,ей тогава изгърмях.Взех телефона на мъжа ми и преди да го изключа казах на децата че те повече баба нямат.Имат само една.Та се зарекох че ще лазя но няма да й се обадя повече на свинята тъпа.Лошото е че от днес аз прихванах вируса на децата и през ноща дигах 38-38,5 температура и сега съм като разглбена.Добре че еРоката та ми помага.
Ох оплаках ви се и ми олекна.Сори момичета
Малачика след тов акоето изкараха децата им давам Саностол сутрин и вечер,но на добри е по трудно щото той лекарства не обича да пие,също като мен,виж каката е като манекен на фармахим.Може и от шишето да ги пие.
Ели дано да успея до 30 стрница да се включаза колажа.А къде в синмка бг кой албум да сложа Додо ако все още сме желани де.
Честити поводи на всички който съм пропуснала .Нека всичко да е наред и да са живи и здрави.
Оставям ви че малчо мрънкя че е нещо гладен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия