Майчета 2009! - 4

  • 30 162
  • 739
# 105
Много сте ми хубави всичките.Личи си,че е бил як купона и сте се забавлявали истински.
п.п. При мен нещата взеха друга посока ,уви.Днес ще изчакаме изследванията от ангиографията.
Виж целия пост
# 106
Хайде и аз да се разпиша,че вчера уж гледачи да имам сама си гледах чавето  Wink На свеки и се наложи да излезе,а мъж ми от притеснение цяла нощ не спа.Не се оплаквам,понеже вечерта и за мен беше страхотна!Завърши след Пиано бара,но свеки ми звънна да ми каже,че Влади реве от 30 мин а татко му не може да се справи.В момента в който се прибрах Влади се гушна в мен и се успокои,цяла нощ спа при мен да не би пак да изляза  Peace
Много се радвам,че се запознах с Дикси,Сиска и Дари,а с Ваня така и не успях.Оставям си го за следващия път  Heart Eyes  Щастлива съм,че се видях и с Маги,Ани,Дени,Рали,Кверти,Аркси,Вайза,Катринка.
А на Сиска зълвата и на Маги етървата,много готини мацки!На следващата среща пак с тях да дойдете  Peace
Сиске,Дени,покажете снимките  Wink,на Дикси ги разгледах-супер са!
Муцета и аз искам пак  Hug
 Peace Peace Peace
Дикси,ние много често ходим на камбаните,там въздуха е страхотен,но вие със сигурност сте го усетили!През седмицата е по-спокойно,но събота и неделя си има доста посетители. Имаме си и нещо като ритуал,първо играем на някоя от полянките,след което минаваме Влади да бие "баните"(както казва той) и после пак игра.Така по 2-3ч си откарваме!

П.С.Стаси,дано всичко е наред с изследванията! Hug
Виж целия пост
# 107
И аз си изкарах страхотно,макар бързо,бързо да се изнесох.Радвам се,че се запознах със Сис,Ваня и Дикси,много свежи мацки.Снимки ще кача по късно.Радвам се,че видях и старите дружки Ани,Дари,Маги,Катринка и всички останали.Трябва да повторим момичета....
И вчерашната разходка в зоологическата ми хареса,както и на Жожи.После бях капнала.
Стасита,надявам се всичко да е ОК  Hug
Виж целия пост
# 108
Заповядайте тук :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540249.new#new
Виж целия пост
# 109
Плами добра идея!
Забравих да честитя празника на всички,които имат повод.Най-вече на Мишо на Катина(Мушинка).С гордост и радост да си носи името,за радост на мама и тати!  newsm24
Виж целия пост
# 110
Добре,че ме подсети Рали  Wink
Честит имен ден на всички именници днес,дълги години да си носят имената с радост и гордост! Весел празник!!!
Виж целия пост
# 111
Стасита, стискаме палци!

http://gallery.systems.bg/index.php Има отделни албумчета на Дански и Мъничка, нейните са сравнително стари (като за едномесечно бебе), ама  Embarassed
Виж целия пост
# 112
Момичета, вчера пак пихме с приятели, та още не знам коя съм и от къде съм.
Снимките са ми точно пет и не са станали съвсем добри, но джобното ми апаратче толкова си може.
Още веднъж, беше ми много приятно. В Алкохол беше купон, пихме шотове, Ваня е супер, Сис и Дикси са страхотни, с другите момичета се видяхме... и изобщо беше отвратително хубаво. Laughing
Дикси снимките са супер, а онази дето си я поисках съм си олигофрен, ама това беше идзеята - купон да става. Laughing
Честито и от мен на именниците! Да сте живи и здрави.
Плами за коледното още ми е рано да се включвам, ама по късно ще се разпиша. Имам предвид едно местенце. Wink
Стасита дано баща ти се оправи бързо. Стискам палци за най-благоприятно развитие на нещата.
Бебз, децата са разкошни. И двамата са много изписани и сладки.
Виж целия пост
# 113
Много се радвам и аз ,че се запознахме! Прекарах си много добре....до 6 и половина.
Моля ви някой да ми прати парола за снимките,че съм я забравила.
Виж целия пост
# 114
Стаси, нали знаеш че сме мафия  ще стиснем всички по едни палци Praynig
Виж целия пост
# 115
Ох,момичета нямате си представа,колко съм щастлива.Камък ми падна от сърцето.
След направената ангиография са установили,че стенда,който му поставиха преди 2 години работи на 85 %,което е много добре.Но той миналата седмица изкара една настинка и не си е обърнал много внимание и от там усложненията ,но слава Бого за сега резултатите са добри.
Благодаря ви на всички за окуражителните думи и извинявайте,че ви занимавам с моите лични проблеми.
Обръщайте голямо внимание на здравето си,моля ви.
В такива гадни момемти,каквато беше съботата за мен,установих,че покрай моето семейство,работа,знаете колелото,като те завърти,като че ли остават на заден план близките ти и все си казваш,утре ще ги чуя,формални разговорина бързо,защото все нямаш време,а не е така.
Виж целия пост
# 116
Стас, не разбрах кой е болен ама да се оправя бързо  Praynig
Виж целия пост
# 117
баща ми
Виж целия пост
# 118
Стас, браво за хубавите новини Hug
Бебс, много са сладки мъниците Grinning
Аз днес мислех да излизам на разходка, уж щеше да е 22 градуса  Laughing
Виж целия пост
# 119
Нашите купонджийки - най-готините купонджийки! Wink
Стаси, радвам се, че резултатът е добър!
Бебз, чудесна е малката!!! И баткото де Simple Smile
Ух, да, и честит празник на именяците!!
Ние излязохме да ни понамокри дъждеца, Ваньо се пльосна два пъти по лице в калта и орева света.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия