Проблеми при изплащането на болнични листове от НОИ - 3

  • 93 247
  • 766
# 30
здравните не можеш да видиш на сайта на НОИ

то няма и линк към такава справка
Виж целия пост
# 31
Мда и аз това видях сега.Кофти работа.
Виж целия пост
# 32
Мда и аз това видях сега.Кофти работа.

и защо да е кофти
правери си здравния статус на сайта на НАП
Виж целия пост
# 33
Аз нямам проблем със здравните.Единственото което ме притеснява е, че не мога да проверя болничния каква е сумата която да очаквам за превод.А една приятелка,която е като моето положение, че и в болница днес ме попита как да разбере защо толкова малко пари са и превели.Та сега и аз да попитам вас.Към кого можем да се обърнем за информация при условие,че не можем да отворим  препратката на нои
Какво трябва да направя за да ми се отвори справката?
Виж целия пост
# 34
както ти писах и преди-болничните се проверяват на сайта
трябва ти пик код и ще видиш всичко

ако нямаш пик,пиши мейл-пак ги има на сайта
за твоята приятелка са същите варианти
Виж целия пост
# 35
както ти писах и преди-болничните се проверяват на сайта
трябва ти пик код и ще видиш всичко
Момичета,взех си ПИК,но нещо не ми дава достъп да си проверя нещата
Благодаря ти все пак,че ми обръщаш внимание.
Виж целия пост
# 36
дава ти достъп-няма как да не ти дава
разреши достъп или приеми сертификата
пробвай от друг компютър-може на този защитата да е прекалено висока

днес цял ден влизам с пик и си работят линковете
няма как при мен да става,а при теб не
зора е първия път да усетиш как да приемеш сертификата и така ще с ивлизаш
Виж целия пост
# 37
Добро утро.Станаха нещата,проверих си всичко е ок.  Grinning Благодаря ти за търпението
Виж целия пост
# 38
Здравейте,малко съм озадачена от информацията,която ми излиза в сайта на НОИ,а именно:
 БЛ 19.08.2010-23.09-изплатен
 БЛ 27.09-12.10-в момента се обработва
 БЛ 12.10-11.11-по случая са започнали плащания(изплатен за м.10)
Според вас каква може да е причината да пропускат(или забавят) изплащането на втория болничен?
Предварително благодаря за отговора!    
P.S.Нещо не можах да се ореантирам в сайта на НОИ, къде да си задам въпроса Thinking                                                                                              
Виж целия пост
# 39
трябва да има забележка по втория болничен-чети какво пише
и пише мейл,за да питаш
Виж целия пост
# 40
8
27.9.2010 г.
12.10.2010 г.
-----
Основен документ
Актуален статус на документа: В момента се обработва

Това е всичко,което е написано-само един ред е(изтрила съм само номера на болничния).
А трябва ли да се обърна към някой конкретно в мейла?

Виж целия пост
# 41
в сайта има мейлове-пиши им-отговарят

странно ми е,че са започнали плащане на следващ болничен,при положение,че предишния се обработва още
Виж целия пост
# 42
И аз така мисля.Сигурно,ще отида на място.
Мерси и приятна вечер Peace
Виж целия пост
# 43
Здравей те,имам следния проблем.Детето ми е родено на 03.11.2008г. остана ми да взема за един месец и 3 дни майчинство,но ме съкратиха и сега погледнах в сайта на ной,че ми е отказано изплащането поради прекратяване на ТД.Моля ви кажете,ако започна някъде другаде за един месец,ще имам ли право да ми го изплатят?
Виж целия пост
# 44
Здравей те,имам следния проблем.Детето ми е родено на 03.11.2008г. остана ми да взема за един месец и 3 дни майчинство,но ме съкратиха и сега погледнах в сайта на ной,че ми е отказано изплащането поради прекратяване на ТД.Моля ви кажете,ако започна някъде другаде за един месец,ще имам ли право да ми го изплатят?

не,нямаш право,защото 3 ноември отдавна мина
трябвало е да го направиш като са ти прекратили ТД
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия