Проблеми при изплащането на болнични листове от НОИ - 3

  • 93 247
  • 766
# 600
Не мисля че се превеждат само вторник и четв.Предния болничен пак ми беше преведен в петук и с събота като проверих даже и в картата имаше постъпления вече
Виж целия пост
# 601
Не мисля че се превеждат само вторник и четв.
само вторник и четвъртък превеждат.гледаш петък за нещо друго.

в 21 ви век дали отнема 4 дни,за да си видиш парите в картата-не
за един ден ги виждаш.Нои ги пускат сутринта и ти на същия ден по-късно ги виждаш
Виж целия пост
# 602
пускат ама..ето на 3ти ден тея пари се губят някаде в пространството.От НОИ казаха че забавянето е от банката...21 век ама да не забравяме- В БЪЛГАРИЯ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 603
тогава питай в банката
да не би да имаш кредит и първо него да покриваш
Виж целия пост
# 604
Не мисля че се превеждат само вторник и четв.
само вторник и четвъртък превеждат.гледаш петък за нещо друго.

в 21 ви век дали отнема 4 дни,за да си видиш парите в картата-не
за един ден ги виждаш.Нои ги пускат сутринта и ти на същия ден по-късно ги виждаш
НОИ правят ведомост във вторник, в сряда пускат парите и в четвъртък са по сметките. След това правят ведомост в петък, в понеделник пускат парите и във вторник са по сметките.
Виж целия пост
# 605
НОИ правят ведомост във вторник, в сряда пускат парите и в четвъртък са по сметките. След това правят ведомост в петък, в понеделник пускат парите и във вторник са по сметките.
[/quote]

Е тогава от НОИ защо ми казват че забавянето от банката.И защо при проверка в саита на НОИ ми изписва че са извършени плащания.Би трябвала да ме уведомят едва когато РЕАЛНО има изплатени плащания по сметката ми...
Виж целия пост
# 606
и Въобще какви са тея :в петък ведомство в понеделник ги пускат и темподобни.Тва да не е колет ве маа му стара...баси ''бързите''..
Виж целия пост
# 607
НОИ правят ведомост във вторник, в сряда пускат парите и в четвъртък са по сметките. След това правят ведомост в петък, в понеделник пускат парите и във вторник са по сметките.

Е тогава от НОИ защо ми казват че забавянето от банката.И защо при проверка в саита на НОИ ми изписва че са извършени плащания.Би трябвала да ме уведомят едва когато РЕАЛНО има изплатени плащания по сметката ми...
[/quote]
НОИ уведомяват когато направят ведомостта, а уведомяването за постъплението по самата сметка зависи от банката. Както е казала Елфита, проверете в банката. Проверете и в страницата на НОИ дали е същата сметка, да не би да имате и друга сметка и да не ги търсите на правилното място.
Виж целия пост
# 608
и Въобще какви са тея :в петък ведомство в понеделник ги пускат и темподобни.Тва да не е колет ве маа му стара...баси ''бързите''..
Laughing все пак им трябва технологично време.
Виж целия пост
# 609
не знам..от нои ми казаха че забавянето е от банката..от банката служителката се ангажира да ми звъни след всеки паричен превод и да провери дали има постъпление по сметката ми.От нои служителката каза че парите вече е трябвало да съм ги получила..Нямам друга банкова сметка няма как да са ги пратили на друго място
Виж целия пост
# 610
Е тогава от НОИ защо ми казват че забавянето от банката.И защо при проверка в саита на НОИ ми изписва че са извършени плащания.Би трябвала да ме уведомят едва когато РЕАЛНО има изплатени плащания по сметката ми...

Винаги ми изписва така... например в сряда пише, че са извършени плащания, но парите ми пристигат в четвъртък. Или в петък пише Извършени плащания - но парите пристигат във вторник  Peace също така, почти винаги превода е към 11 часа - знам, защото от банката имам известие когато в сметката ми пристигнат пари!
Виж целия пост
# 611
Е тогава от НОИ защо ми казват че забавянето от банката.И защо при проверка в саита на НОИ ми изписва че са извършени плащания.Би трябвала да ме уведомят едва когато РЕАЛНО има изплатени плащания по сметката ми...

ако чакаш да ти доизплатят последната част от болничен лист, е нормално да пише,че са започнали плащания в справката за представени документи
но в справката за преводи от НОИ,ще ти изпише конкретна сума и конкретен ден
Виж целия пост
# 612
Здравейте  Hug
Незнам дали въпроса ми е за тук, защото нямам проблем с болничния.Искам да попитам при всяко продължение на болничния работодателя пак ли поема първите дни? Защото  всеки месец ми се издава продължение на болничния и за първия работодателя ми плати за първите дни, но сега незнам за следващите болнични дали важи същото.
Виж целия пост
# 613
Здравейте  Hug
Незнам дали въпроса ми е за тук, защото нямам проблем с болничния.Искам да попитам при всяко продължение на болничния работодателя пак ли поема първите дни?не,само за първичните болнични се отнася Защото  всеки месец ми се издава продължение на болничния и за първия работодателя ми плати за първите дни, но сега незнам за следващите болнични дали важи същото.
Виж целия пост
# 614
Благодаря за бързия отговор   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия