Паническо разстройство - част 6

  • 98 100
  • 743
# 270
Amira BG, и аз ужасно тихичко да кажа честито и че всичко Ще е ОК Hug
Виж целия пост
# 271
Благодаря, благодаря Simple Smile Да се връща на тези, които имат това желание !

Аз сега съм зачела една книга, видях че и в нета има добри отзиви.ТЕС /Техника за емоционална свобода /. Някой дали не е попадал на тези техники. Не са трудни. Звучат разумно, като обяснение за това какво се случва в организмът. Отивам да си легна с книжката.

Чудя се какво да правя. Лекарства, дори и най-леките АД-ти мисля, че вече са изключени.
Виж целия пост
# 272
Честито и от мен!
Как какво ще правиш?! Ще се радваш на момента, ще бъдеш силна заради бебчето, което расте в теб. То сигурно ще ти даде нова воля и сила за нов начин на живот. Сега ще имаш време да си почиваш повечко и релаксираш. Чети си хубави книжки и това ще ти е най-големия АД. Въобще не мисли за хапчета-няма смисъл от тях...
Виж целия пост
# 273
Amira BG, и аз ужасно тихичко да кажа честито и че всичко Ще е ОК Hug
Виж целия пост
# 274
Здравейте, момичета!

Изглежда на жените е по-присъщо да си внушаваме разни неща и да се паникьосваме. Аз намерих много добро решение на проблема! Става въпрос за една храна/хранителна добавка, която повлиява много добре ума и депресиите, лошите настроения и всички свързани с това "екстри": световъртеж, замъглено виждане, сърцебиене... 100% натурална, лично изпитана от мен и хиляди други. За да не правя реклама на продукта тук, ако някой иска, може да ми пише на личния и-мейл: julay7@gmail.com Много ще се радвам да помогна на всеки, защото на мен също са ми помогнали Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Amira_BG Честито и от мен  Simple Smile Страхотна новина гледай само напред и нагоре   bouquet
Виж целия пост
# 276
Здравейте.
От десетина дена нямам ПА.
Но тази сутрин започнаха първите признаци-все едно ми е запушено дясното ухо,изтръпнала дясна ръка,придърпване на окото,мравучкане по лицето.
Страх ме е .Моля ви ,дайте ми съвет.
Виж целия пост
# 277
Не си обръщай внимание, кажи си майната му, не ми пука и излез се поразходи малко, навън има страхотен сняг.
Ако ти е студено и си в къщи се заеми с нещо, аз  обичам да пека курабийки  Mr. Green
И по-ведро и да получиш пак ПА , какво от това , нали отминава , ти оставаш  Naughty
Виж целия пост
# 278
ОПитвам се да мисля позитивно,само си ръчкам ухото с една клечка,мажа си лицето с крем,за да не ми е сухо и да не изпитвам това ужасно изпъване на кожата.
Легнала съм на едно килимче пред духалката,пих си хапчетата и от време на време сядам на компютъра.
Опитах се да хапна нещо,но откакто пия лекарствата не се храня и само ми се гади.
Виж целия пост
# 279
С лежане и ослушване къде и какво точно ще ти изтръпне  не се получава, от опит казвам  Wink
Излез навън, стани и се заеми с някаква работа, която ще ангажира изцяло вниманието ти . Hug
Виж целия пост
# 280
Точно така! Намери си някаква работа, ако пък толкова нямаш - подреди си гардероби, шкафове и т.н
Виж целия пост
# 281
благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 282
Момичета искам само да ви попитам на някой изписвали ли са му тритико. Изписаха ми го, но като , че ли в нета намирам повече отрицателни отзиви и не смея да го започна. Много ще ми помогнете, ако някой от вас сподели мнението си за това лекарство.
Виж целия пост
# 283
Благодаря, благодаря Simple Smile Да се връща на тези, които имат това желание !

Аз сега съм зачела една книга, видях че и в нета има добри отзиви.ТЕС /Техника за емоционална свобода /. Някой дали не е попадал на тези техники. Не са трудни. Звучат разумно, като обяснение за това какво се случва в организмът. Отивам да си легна с книжката.

Чудя се какво да правя. Лекарства, дори и най-леките АД-ти мисля, че вече са изключени.
Почвай ТЕС! Помогна ми и то много!:)
Виж целия пост
# 284
http://www.emozdrave.info/forum/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия