Изневярата е факт

  • 26 844
  • 567
# 90
   В едно семейство могат да се случат много по- страшни неща от изневяра. Не бих развалила нещо, градено с години по такъв повод.

 
Виж целия пост
# 91
   В едно семейство могат да се случат много по- страшни неща от изневяра. Не бих развалила нещо, градено с години по такъв повод.
 
За мен този, който е изневерил съсипва нещо градено с години.
Виж целия пост
# 92
краси.мира, смесваш понятията. Семейството е едно, нуждата от разнообразие- друго. Нямат връзка.  
Нищо не смесвам.
За нашето семейство е важно да си създаваме разнообразието заедно.
Ако за друг е различно,о.к.  
Смесваш ето- говориш за разнообразие в семейството. Но тръпката към постоянния партньор си е все същата, не зависи от цвета на чорапите или модела на бельото. Говорим за "забранения плод"- това, което е различно, интересно и непознато, но е грешно, не е позволено. Това е разковничето.
Виж целия пост
# 93
Кой говори за любов?
Дали търси емоция,нови изживявания,разнообразие в секса...факт е ,че търси нещо.И то явно не достига в семейството...
А може просто бройка да не му достига в семейството... Thinking


Мнооооого мегаломанско ми се струва да вярваме, че всичко зависи или е свързано с нас. Ау, той е спал с друга, значи аз не му достигам, значи нещо между нас не е наред ... Точно защото далеч не мисля, че трябва всяко негово действие, пряко или косвено, да бъде обвързано с моята личност.
Peace
Виж целия пост
# 94
   В едно семейство могат да се случат много по- страшни неща от изневяра. Не бих развалила нещо, градено с години по такъв повод.

 

 newsm10

Аз като гледам повечето са гласували с първата опция.Не сте ли много крайни?
Аз самата смятам,че е нелепо след една изневяра първото нещо да е хващането на парцалките.Явно не сте градили нищо през годините в които сте заедно.Все ви е тая,така излиза.Всички сме хора,не сме безгрешни.Един брак или семейство не се гради на основата,дали ще сме верни и моногамни един на друг.Важни са отношението,чувствата и уважението.Това е лично мое мнение Grinning
Виж целия пост
# 95
Не се сърди, човече, конкретно за секса- със сигурност не го правят нарочно, за да наранят другия. Сексът е просто физическо изживяване, подобно на много други.
Виж целия пост
# 96
Не се сърди, да оправдания са, за пред такива, които мислят като теб, щото ако дойде и ти каже, абе жена ми тъй и тъй обичам те, няма проблем, ама ми се прииска не можах да устискам, няма да го разбереш, нали? Whistling А оправдание е като задника- всеки го има.
Виж целия пост
# 97
   В едно семейство могат да се случат много по- страшни неща от изневяра. Не бих развалила нещо, градено с години по такъв повод.

 

 newsm10

Аз като гледам повечето са гласували с първата опция.Не сте ли много крайни?
Аз самата смятам,че е нелепо след една изневяра първото нещо да е хващането на парцалките.Явно не сте градили нищо през годините в които сте заедно.Все ви е тая,така излиза.Всички сме хора,не сме безгрешни.Един брак или семейство не се гради на основата,дали ще сме верни и моногамни един на друг.Важни са отношението,чувствата и уважението.Това е лично мое мнение Grinning
Не, излиза , че единият си мисли, че гради, а на друтия му е все тая.
Виж целия пост
# 98
... А оправдание е като задника- всеки го има.

Точно  Peace

РЕНИ, да, чисто физическо е, но те са наясно, че с него нараняват партньора си, който е моногамен.

   В едно семейство могат да се случат много по- страшни неща от изневяра ...

 

Никой не го отрича. Винаги има някой, който е по-зле от тях, но с какво ни топли това newsm78
Виж целия пост
# 99
И тук се започна. Всеки е прав за себе си и дори да е грешно вярва в думите си. Въпросът беше ако се случи сега, днес и в сегашната връзка. Няма как различни хора да сме на едно мнение.

Иначе за мен стана интересно дали всеки, които слага веднага край, би го направил и ако той изневери?
Виж целия пост
# 100


Иначе за мен стана интересно дали всеки, които слага веднага край, би го направил и ако той изневери?

Без да съм отговорила с първа опция./отговорът ми е - не знам./ На теб мога спокойно да ти отговоря -ако аз изневеря значи съм готова да сложа край.
Виж целия пост
# 101
За да се стигне до изневяра много неща трябва да са се ,,счупили'' в една връзка, така че в един момент просто няма да имам какво да решавам то решението ще си дойде от само себе си...............всеки да си хваща новата пътека  Laughing
Виж целия пост
# 102
Ами аз простих 2. С третата той пожела да ме напусне и да остане с нея, иначе сигурно и нея щях да простя.
Започваше да ми става безразличен и най-вероятно аз самата щях да го напусна, но доста по-късно,  в онзи момент, когато каза, че иска да се разведем, не бях готова още да се разделим.
Ако сега го разбера за момчето, с което съм, пак ще простя. Ако поиска да си тръгне заради нея - халал да му е. Нямам вече нерви да се разправям с мъже, изневери, раздели, събирания и прочие. Too much drama.

Иначе за мен стана интересно дали всеки, които слага веднага край, би го направил и ако той изневери?

Когато аз изневерих, беше в момент, в който бях абсолютно сигурна, че искам да се разделя с човека, с когото имах връзка тогава. Е, случиха се други неща, не се разделихме, преодоляхме в известна степен проблемите, които ме бяха довели до другия и до решението ми, но много трудно.
 Не бих изневерила, ако официалната връзка не е пред приключване и без това. Макар че след тая драма не мисля, че бих изневерила въобще пак.
Виж целия пост
# 103

Не, излиза , че единият си мисли, че гради, а на друтия му е все тая.

Не е задължително. В нашето семейство на никой не му е все тая. Хората са сложни същества, житейските обстоятелства също са доволно променливи. Първосигналното подсърдване и крайни решения не са подходящи при нещо толкова важно като брак и съдбата на деца.

За да се стигне до изневяра много неща трябва да са се ,,счупили'' в една връзка, така че в един момент просто няма да имам какво да решавам то решението ще си дойде от само себе си...............всеки да си хваща новата пътека  Laughing


Това не е вярно. Не всичко в живота на човека,, дори и свързан в брак непременно е поставено в зависимост от отношенията му с партньора. Ще ви се да е така, но пак казвам, хората сме сложни същества.
Виж целия пост
# 104
   В едно семейство могат да се случат много по- страшни неща от изневяра. Не бих развалила нещо, градено с години по такъв повод.

 

 newsm10

Аз като гледам повечето са гласували с първата опция.Не сте ли много крайни?
Аз самата смятам,че е нелепо след една изневяра първото нещо да е хващането на парцалките.Явно не сте градили нищо през годините в които сте заедно.Все ви е тая,така излиза.Всички сме хора,не сме безгрешни.Един брак или семейство не се гради на основата,дали ще сме верни и моногамни един на друг.Важни са отношението,чувствата и уважението.Това е лично мое мнение Grinning
Не, излиза , че единият си мисли, че гради, а на друтия му е все тая.

Явно ти така го приемаш Simple SmileВсички ли разбираме винаги за изневярата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия