Лондон - 2

  • 73 398
  • 741
Пак за Лондон



Виж целия пост
# 1


Като препоръка от предната тема към всички "лондончани" Simple Smile - вълнуващи и незабравими спектакли!
Виж целия пост
# 2
Колко е продължителността на 1 мюзикъл ориентировъчно?
Виж целия пост
# 3
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Вени, мерси за новата темичка! Бухвам се веднага  Mr. Green
За продължителността на мюзикъла - не помня точно, но имаше 15-тина минутна пауза в един момент (ние гледахме Мръсни танци - препоръчвам го с две ръце ..и два крака  Laughing) Може би около 2 часа беше всичко  Thinking
Виж целия пост
# 5
Проивет Олди!  Hug

За продължителността мисля, че беше около два часа и половина.
Виж целия пост
# 6
Страхотна тема, veni9,   bouquet
Виж целия пост
# 7
  bouquet
Виж целия пост
# 8
Продължителността е различна за различните представления.
Ако сте добре с езика има и невероятни постановки.
Виж целия пост
# 9
Ще ме навиете да отида на мюзикъл някой път.На мен ми се ходеше на премиера,е не баш премиера,следпремиера на Хари Потър,последния филм,но само знам през ноември в Лондон.Откъде да видя инфо,някой знае ли?
Виж целия пост
# 10
Тази година май Коледата ще е на Лондонска картичка -  newsm45 ... гаден запис в темата, а?
Виж целия пост
# 11
Тази година май Коледата ще е на Лондонска картичка -  newsm45 ... гаден запис в темата, а?

Искаш ли да те накарам да спреш да плачеш Simple SmileSimple SmileSimple Smile По добре на картичка, отколкото в 1 самолет с мен   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

"Мръсни танци" беше 2 часа и 30 мин. С 15 мин. почивка!
Виж целия пост
# 12
 Grinning
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
Може ли и аз да се присъединя към вас? Wink
Замислила съм се за НГ в Лондон - от 29.12 до 4.01.
Изчетох по - голямата част от предишна тема, но не намери няккави идеи за приемливи места за спане. Ние ще сме и с малката ми дъщеря - на 4г.
Ако на някой му хрумне нещо - ще се радвам да сподели.  Hug На някакво сравнително по - централно място...
От друга страна се чудя дали няма да е по - добре след 5.01 да заминем..дали няма да е по - спокойно? Че си представям какво ще е по маггазините, по музеите, то може и да не работят някои...
Споделете - който е бил там по НГ!  Laughing
Виж целия пост
# 14
Да не пропусна темата,че ми предстои пътуване до Лондон!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия