Но сили няма да имам за втора вечер, както ти писах и във ФБ ТониМ, не съм гледала такова нещо, хич нямам и мерак, но сигурно е смешно
Велмар, Кайли, браво за украсата
Лиани, а какво пишат в това писмо се чудех
Но сили няма да имам за втора вечер, както ти писах и във ФБ
.Важно беше самото писмо и че му е отговорил Дядо Коледа
Хахахах, няма такъв смях. Беше облечен с черна блуза и с надпис "police", свали я той и я метна на стола. Мацката си я прибра, ей така за майтап, а той след малко се появи да си я търси
. Тъпо един такъв "коктейл" струва около 50 лева, една такава тениска около 3. След това разни танци на 20 годишни момченца, с маратончици и БЕЛИ чорапки
, танцуваха на чалга и не бих повторила, не и там. А ти в кой клуб беше?
ЛУДНИЦААА
(е, ако са много пари, може и да се прежаля
, има имен ден днес.





Препоръчани теми