ВТОРИ клас съм вече аз! - 4

  • 57 969
  • 740
# 630
Хах,не ми пука за тъпия компютър!Е,за яд е,ама какви по-страшни неща ми се случиха и ги превъзмогнах!Ето нещо положително-спрях да се вълнувам за пари и материални блага,дори не ми пука,че съм 6-7 килца по-тежка,така се живее по-лесно!

Макси ще има малко импровизирано коледно тържество в занималнята в сряда.Има там едно четиристишие да учи,събрали са им по 0,50 лв за почерпка.Много чудно каква ли ще е тя за тази цена,ама ми стана мило!Не са длъжни да им правят празник!Ще съберат трите занимални на вторите класове.Моето дете не е вълнува от това.Даже не икал да ходи!Какво е такова темерутесто не го знам!

Единствено Вики(гаджето) и още едно момиченце харесвал набора!Как не си намери приятел сред съучениците си!Дали да се надявам да преоткрие някое дете или е вече късно?
Виж целия пост
# 631
Днес обикаляхме магазините да търсим коледен подарък до 6лв за момиче  за училище ще си разменят последния учебен ден . Взехме розов несесер за учебни пособия  от тези плоските с два ципа пълен с пособия . Ще си разменят подаръците последния учебен ден.
Виж целия пост
# 632
При нас в четвъртък няма да учат - само ще ги събере учителката да се почерпят в стаята, да си изпеят песнички и да си получат подаръчетата от родителите, които също могат да присъстват, ако имат желание и време. Нашата учителка е против размяната на подаръци между децата. Има неприятен опит от годините. Някои родители подхождат добросъвестно и подаряват хубави, макар по-евтини подаръци, докато други... Ние събрахме по 12 лв - от тях има за подаръчета на децата, за сокчета, и за подарък на учителката. Половината клас ще носи неща за похапване. Другата половина ще носим за края на учебната година.
Виж целия пост
# 633
Ние отново имахме томбола и ще си подаряват подаръци кой на когото се е паднало.На нас ни се падна отнова на момче и Петя не е много въодошевена....но е страшно въодошевена от снега!При нас не пада толкова много сняг и тя е на седмото небе!
Виж целия пост
# 634
Малеееееееее,човек да не се разболее и нямате изчитане после...вече съм добре-връщам се да чета и после ще пиша още.
За Коледното съм супер ядосана-не на детето естествено,а на организация,проверяващи и така нататък  #Cussing out двете задачи с верен отговор подточка г,на които получените верни отговори(поне да му бяха грешни да не се ядосвам) естествено не са му зачетени,след като отговора е над кутийката...изнамерих още едно дете от нашата стая,което е написало по същия начин,та нямам думи...а върха на сладоледа е,че една от задачите,която си му е абсолютно вярна и даже има тикче (отметната е,че е вярна) ,после не са й броени точките-защо,организаторът не можа да ми каже,извини ми се човека,но на мен нещо ми остана горчилка-добер,че поне детето не го приема навътре...
Виж целия пост
# 635
Светле,не се ядосвай,все пак живееш в Абсурдистан!Да не мислиш,че на проверяващите им пука?Гледат си работата през пръсти и не се интересуват от родителски вълнения!Да,и мен щеше да ме е яд,ама...
Виж целия пост
# 636
Деси, от вчера шия едно перде и се сетих за теб.
Не ми спори това шиене...
Виж целия пост
# 637
Светле,не се ядосвай,все пак живееш в Абсурдистан!Да не мислиш,че на проверяващите им пука?Гледат си работата през пръсти и не се интересуват от родителски вълнения!Да,и мен щеше да ме е яд,ама...
Аз не се ядосвам,защото видях ,че детето не се впрегна,а и може би защото ми беше много зле тази седмица ...оф ,дано няма болни,че аз май бях забравила какво е...А и тези с подточка г да са му за урок-сигурно ще помни години наред  как се попълват  Twisted Evil
Виж целия пост
# 638
Светле,не се ядосвай,все пак живееш в Абсурдистан!Да не мислиш,че на проверяващите им пука?Гледат си работата през пръсти и не се интересуват от родителски вълнения!Да,и мен щеше да ме е яд,ама...
Аз не се ядосвам,защото видях ,че детето не се впрегна,а и може би защото ми беше много зле тази седмица ...оф ,дано няма болни,че аз май бях забравила какво е...А и тези с подточка г да са му за урок-сигурно ще помни години наред  как се попълват  Twisted Evil
Светле, как се попълва точка Г?  Embarassed
Знам, че се пише там, когато отговорът е различен от посочените и се изписва верния. Но къде се пише точно?
Виж целия пост
# 639

Светле, как се попълва точка Г?  Embarassed
Знам, че се пише там, когато отговорът е различен от посочените и се изписва верния. Но къде се пише точно?
[/quote]

Зависи. Ако децата трябва да заграждат отговорите - заграждат отговор Г и отстрани до него пишат верния отговор; ако попълват картонче с празни квадратчета пишат Г-верния отговор.
Виж целия пост
# 640
Ние утре сме на състезание "Аз природата и светът", после на тържество за Коледа с класа и след това 2-ра смяна на училище. Какво ли училище бъде след тържеството и игрите Simple Smile.
Пожелавам успех на всички дечица, които ще се явяват на състезанието от СБНУ и весели коледни празненства!
 Party
Виж целия пост
# 641
Ние имахме състезание по БЕЛ, математика и околен свят миналата седмица, но още нямаме резултати.
Виж целия пост
# 642
Успех на всички, които ще се явяват на "Аз, природата и светът!"

Светле, по-важно е, че Оги не се е впрегнал. Неприятно е, наистина, така да не се зачитат отовори, които са верни.

Може и да сте коментирали, но явно съм изпуснала, къде могат да се видят задачите от Коледното състезание. Има ли ги някъде качени, може и от предни години. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 643
bissera, в подписа на Дидева има сайт, кликай на него. Wink
Виж целия пост
# 644
bissera, в подписа на Дидева има сайт, кликай на него. Wink
Нямам време да ги кача, но ето ги ТУК
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия