Моят Йошуа напоследък тотално изкрейзва и хвърля, удря с предмети, абе ужас. Улучва я Яни, я котката, я нас. И не схваща, че не бива
. Разбира де, но не престава. Баща му си приказва с него, аз също, няма полза голяма. Реве като магаре, но до след 5 минути.В тая градина направо не знам дали да го давам, макар още утре да биха го взели.
Специално тази е на родителска инициатива, с до 20 деца от 2 до 6 години само в една група (цялата градина е една група). Намира се на втория етаж на една къща и направо се хванах за главата като влязох вътре, много мизерна ми се стори самата база. Инак възпитателите май са ок (пушенето го изключвам, присъствахме на края на деня и като тръгнаха децата пушиха на терасата, но пък Басти пуши у нас в стаята си, така че не е проблем от основно етество за мен) - изключително спокойни. Йоши не пропусна и там да си покаже магарията - пищя, крещя, хвърля, блъска, всичко това полято с обилна доза див гърлен смях. Но на тях не им направи впечатление, децата се забавляваха с него, а възпитателите реагираха с голямо търпение, мъжът го прегърна и му каза кротко "хайде успокой се" и тва беше, така на няколко пъти. Йоши е очарован, мама май не е
Уф, не знам. Изборът не е огромен, подаваш документи и където те приемат. Най-желаните градини са разпределили местата докато аз се офлянквам.
Бубе, гледай да забременееш, нищо че си обременена
...

Е баба Марта си я е кръстила баба Марга (майка ми е Маргарита) ама бива.
Моя глезльо е невъзможен (както се и очакваше). Има мнение с какво да го обличам т.е. боди разрешава да му облека само ако ще излизаме на разходка
само така миличка,няма да се даваш-успех и чакам бебешки новини 
докато се постопли и ще се кротне баткото
,дано Марти се адаптира бързо с малкото човече.Кога ти е термина? Ако си казала,значи съм пропуснала нещо 

