акция за домът в с.Медвен

  • 6 973
  • 60
# 45
току що се чух с директорката,прибрали са се благополучно.
Виж целия пост
# 46
Ами аз съм от Севлиево . Ако мога да помогна с нещо кажи
Виж целия пост
# 47
току що се чух с директорката,прибрали са се благополучно.


Браво! Мислех ги в това време...
Утре ще е ден за подаръци Grinning
Виж целия пост
# 48
Ами аз съм от Севлиево . Ако мога да помогна с нещо кажи

utre shte si vidia spisaka i shte ti kaja Simple Smile
blagodaria ti Heart Eyes
Виж целия пост
# 49
Аз останах доволна от днешната акция ... макар, че се успахххх. И успях само памперси да купя, а имах и чаршафи, и играчки, ама не моа напоследък си събера сивото вещество. Трее фана некой да ма вкара в релсите. Simple Smile Разчитам на вас Simple Smile
Виж целия пост
# 50
Аз останах доволна от днешната акция ... макар, че се успахххх. И успях само памперси да купя, а имах и чаршафи, и играчки, ама не моа напоследък си събера сивото вещество. Трее фана некой да ма вкара в релсите. Simple Smile Разчитам на вас Simple Smile

Какво като се успа? Нали не закъсня! Party
Аз пък нещо съвсем се сдухах, след като директорката каза, че децата там не доживяват 18 г., защото умират! Cry Cry Cry Каза го, докато си смятах дарението и като го чух се обърнах и така я изгледах, че май съжали, че го е казала пред мен! Sad
Баси, гадният живот...и държава! ooooh!
Виж целия пост
# 51
koi snima vchera s photoaparat?
Виж целия пост
# 52


Мариета носеше фотоапарат...тя снима нещо, но и Диди на Танчето! Peace
Виж целия пост
# 53
Момичета,
съжалявам, че не успях да се запозная с вас. Всички сте много готини, надявам се следващия път да мога да остана и да се включа. Hug
Виж целия пост
# 54


Мариета носеше фотоапарат...тя снима нещо, но и Диди на Танчето! Peace
аз за носенето носех-ама общо взето наснимах хубаво дечицата-на Кика и на Танчето и сладура на Слънце-общо взето от акцията има една снимка на Радина като аваше интервю
Виж целия пост
# 55
Всички имате специални поздрави от директорката.
Каза,че всичко което сме предоставили за децата е от крайна необходимост и ще ги спаси за месеци напред.
Много се радвали на играчките Simple Smileмиличките.

държим връзка там,тези дни ще имаме и точното количество на дарението.

Имаме идеи за помощ там от местните власти,но сме в процес на търсене на точните хора

Виж целия пост
# 56
Много хубава новина.  Hug Акцията беше точно навреме, като гледам какъв студ настана, представям си какво е там в планината.
Виж целия пост
# 57
Много хубава новина.  Hug Акцията беше точно навреме, като гледам какъв студ настана, представям си какво е там в планината.

da,a osven tova jenata,koiato mi kaza za tozi dom(preprati ni pismo sas zov za pomosht ot doma v Medven) me uveri,che direktorkata e sviastna i naima da zloupotrebiat s darenieto.
Tova nai-mnogo me uspokoiava.
Виж целия пост
# 58

И ти  Hug
Виж целия пост
# 59

imam palna informatzia za darenieto kam Medven,dnes vzeh protokolite .
utre kao imam poveche spokoistvie okolo men shte go napisha tzialoto tuk za da se znae.

izpratili sa ni i kartichki ot detzata i malko snimki-samo 3

tolkova mnogo neshta sme sabrali :hug:i tolkova mnogo sa kupili tezi  hora ot magazini 345 i himicheskoto na Sitniakovo Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия