Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 659
  • 745
# 45
Здравче, страхотни са!!! На каква панама си шила англечетата? Струва ми се, че нещо блести там по цялата панама...

Бяла Аида 14 с крейник!  Hug

Виж целия пост
# 46
Сори за невежеството, но какво е Крейник и всъщност така ли си е фабрично панамата?
Виж целия пост
# 47
Крейника е тънката бляскава нишка! Ето го в различни цветове: Да такава си е фабрично!  Wink
Виж целия пост
# 48
Мерси  Hug

Имам още много да уча.  Laughing
Виж целия пост
# 49
        ООООООООООООХХХХХ!!!... Само ме депресиратееееееее!!!... Ама как успявате!? Може ли да сте толкова бързи и продуктивни!? С магия ли си служите?! Няма да ви изброявам поименно, но ей Богу, шапка ви свалям! Аз съм като костенурка на стероиди- много съм напомпана, ама скорост... никаква! ...
        А колко красиви и сложни ги цвъкатеее...... Малиииии... ЕВАЛА!!!
Виж целия пост
# 50
Записвам се, нямам напредък с гоблена. Сега шия малчовци за картички за базара на щерката. ама и за тях едва намирам време
Виж целия пост
# 51
БОЦ в новата темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 52
Браво Здравче! Чудесни са ангелчетата особено на блестящата панама! Пожелавам ти скорор и другите да успееш да рамкираш!

Успех на всички сръчни момичета! Весел уикенд на всички, които ще успеят да намерят време за любимото хоби!  bouquet
Виж целия пост
# 53
здравейте  Flutterи поздравления за многото красоти  Hug
от мен - подаръка за сина ми, кончетата

и две мини

рамкирах ги сама Embarassed
Виж целия пост
# 54
            ФинЕти мила, не си само ти .....Надявам се това да успокои.
      МОМИЧЕТА НА ВСИЧКИ БЛАГОДАРЯ ЗА РАДОСТТА НА ОЧИТЕ МИ.
             Кончетата са супер,но аз си падам по макове и минита.
Виж целия пост
# 55
здравейте  Flutterи поздравления за многото красоти  Hug
от мен - подаръка за сина ми, кончетата


Кончетата са много красиви!!!
Виж целия пост
# 56
минавам набързо и само ще се похваля  Sunglasses









и малко цветно отклонение Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Виж целия пост
# 57
Коледните ми картички от тази седмица

,
,
,



не знам защо станаха толкова големи снимките
Виж целия пост
# 58
Момичета, как успявате?!  Hug Искренно ви се възхищавам за скоростта и за страхотните неща, които показвате   bouquet Аз съм толкова бавна, че нямам думи  Simple Smile
Виж целия пост
# 59
Момичета,може ли малко схеми на тия коледни красоти? PraynigНевероятни са,възхищавам ви се!То аз сега не мога да шия,но като се прибера в БГ,ще направя и аз малко коледни,че са ми слабост. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия