Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 660
  • 745
# 60
Честита темичка.
Записвам се,за да ви следя,а иначе аз бавно напредвам в гоблена.
Браво на всички за показаните красоти smile3501
Виж целия пост
# 61
Здравейте и поздравления за всички красиви неща,които показвате.С нетърпение очаквам да видя "Дъждовна вечер".Pepen,много ми харесва твоята червена роза.Коледните картички носят голямо настроение и графиките са също много хувави.Приятна вечер!
Виж целия пост
# 62
Здравейте
аз съм съвсем нова тук.Обръщам се към вас,ако някой може да ми помогне.Търся схема на "Натюрморт с рак"

Скоро ще ви покажа и моите произведения Hug
Виж целия пост
# 63
Goody, rosirai имайте милост момичета!
Кога спите, кога шетате? Нямам думи!
Страхотни са!
  bouquet
Виж целия пост
# 64
Пепо, на теб нали ти беше забранено да подстрекаваш с тези прелести непрекъснато, а?  Crossing Arms
Верно, кога имате време бе? Аз лепя едни луди сърчица с бродерийки  Mr. Green
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=141293715922002&set=a … 6.100001241245111
Росирай-един въпрос-къде направи така хубаво овалите за картички? При мен нещо не се получават-вероятно пък ръката ми не е достатъчно прецизна?  newsm78
Виж целия пост
# 65
skorpion, овалите на картичките ги направих на компютъра - има най различни програми за рисуване, избираш си някоя, правиш си кръгче или овал и разтегляш според желаната големина.
Виж целия пост
# 66
Въпросътми е как ги изряза?
Виж целия пост
# 67
ами с ножичка, леко извита
Виж целия пост
# 68
Момичета - здравейте! Hug
Да ви покажа докъде съм с Парижкия пазар.Вероятно до Коледа,живот и здраве ще бъде готов!

Виж целия пост
# 69
Поздравления за продуктивността ви, момичета!   bouquet

Много красоти са показани, извинявам се, че няма да назова всички поименно, но всичко показано и много хубаво (вероятно защото е направено с любов)  Heart Eyes

Виж целия пост
# 70
Момичета - здравейте! Hug
Да ви покажа докъде съм с Парижкия пазар.Вероятно до Коледа,живот и здраве ще бъде готов!


Малеееееееее, припаднах!!!  Rolling Eyes Браво!!!!  bouquet Красота!  bouquet
Виж целия пост
# 71
di-ni направо ми изплакна очите,Страхотен е и голяяяяям,Спорно шиене,И на всички вас,
Виж целия пост
# 72
Запис и от мен!  Hug

Много хубави неща показвате! Аз имах намерение да правя коледни картички , но засега нямам никакво време!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 73
Момичета - здравейте! Hug
Да ви покажа докъде съм с Парижкия пазар.Вероятно до Коледа,живот и здраве ще бъде готов!



Специално се върнах назад за да се уверя, че не се заблуждавам. Пръвото етапче го пусна на 29,08,2010г. , а вече ти остават 2-3 бода........... изумена съм от бързината ти. При такава голяма шарения ................ взе ми акъла.

Много красив става, а на "живо" сигурно дъха ще спира. Вече се уверих, че всичко което показвате е бегло копие на "оригинала" на "живо".

Моите най-искренни комплименти.
Виж целия пост
# 74
Зарис и от мен! Аз няма какво да покажа, защото не съм шила в последно време, но си изплакнах очите с красотите, които сте показали. Поздравления   bouquet.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия