Бродирана красота - Гоблени 78

  • 108 673
  • 745
# 600
Здравейте момичета  bouquet
искам да ви  попитам Испанката на Ленарте на какъв каунт панама се шие?
и с какъв бод newsm78

аз я ших на 14 с кръстче, ако става дума за тази с розата
Виж целия пост
# 601
Много ви благодаря за отговорите.   bouquet
Все още не мога да го открия гоблена, но се надявам, че ще изскочи отнякъде  Wink
Виж целия пост
# 602
Здравейте момичета  bouquet
искам да ви  попитам Испанката на Ленарте на какъв каунт панама се шие?
и с какъв бод newsm78

В оригинал е черна Аида 14, кръстчета, ако говорим за Танцьорката  Hug
Виж целия пост
# 603
Благодаря за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 604
Благодаря за бързите отговори!
но никой не ми ляга на сърцето ще се радвам на още предложения
Виж целия пост
# 605
hameleon2 - Опитай дали можеш да отвориш този линк! ThinkingТука има схеми на доста български градове! PeaceВсичките обаче си искат доста шиене Crossing Arms!Има един който е разработка на Сисак и е карта на България! Hug


http://delerje.gallery.ru//?p=albums&parent=bB2z

Ето ти и сайта на Росица Бакалова!Прегледай и нея! Peace

http://goblen-bg.com/?page_id=1400

http://goblen-bg.com/?page_id=2239

Виж целия пост
# 606
Здравейте момичета,

в този късен час да честитя празника, на тези които имат повод.
И по този случая да ви питам дали съществува гоблен на Св. Анна? Знам че има на Златен гоблен, но той не ми харесва много. Не знам защо си представях нещо като икона. Ако някой е виждал такъв, ще се радвам, много го харесвам това име.
  Заповядай Св,Анна     http://dox.bg/files/dw?a=848f40b1bf 
Виж целия пост
# 607

Нищо лично, но това е католическа Св. Анна  Hug

А тази тук не ти ли харесва?
http://goblen-bg.com/?page_id=2249
Виж целия пост
# 608
-=Деси=- Права си,че е католическа,Момичето искаше да види как изглежда и аз показах тази,която имам,А тази,която ти си показала е много красив гоблен,Въобще не знаех,че съществува в този вариант,Преди време доста търсих схема на Св,Анна,Сестра ми се казва така и успях да намеря само този вариант,който публикувах,но така и не ми допадна до сърцето,за да го ушия и да го подаря на сестра ми,Извинявам се за дългия пост,Спорно шиене на всички  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 609
-=Деси=- Права си,че е католическа,Момичето искаше да види как изглежда и аз показах тази,която имам,А тази,която ти си показала е много красив гоблен,Въобще не знаех,че съществува в този вариант,Преди време доста търсих схема на Св,Анна,Сестра ми се казва така и успях да намеря само този вариант,който публикувах,но така и не ми допадна до сърцето,за да го ушия и да го подаря на сестра ми,Извинявам се за дългия пост,Спорно шиене на всички  bouquet  bouquet

Аз намерих една разкошна, обаче не се бродира, а се шие с мъниста, освен някой да я направи в някоя програма  newsm78 Ето я:  

http://www.vyshyvka-plus.ru/images/Krasa-icons/60510.jpg

Иначе предполагам, че не й е харесала Анна Пророчица


Предишната, която показах, не ми допада особено като вариант  newsm78
Виж целия пост
# 610
Аз намерих една разкошна, обаче не се бродира, а се шие с мъниста, освен някой да я направи в някоя програма  newsm78 Ето я:  
https://cdn.bg-mamma.com/r57U/1b4e2565.jpg


Ако имаш схема, няма проблем, че тази е с мъниста - цветовете не са чак толкова много и ще могат да се напаснат................
Виж целия пост
# 611
Не, за съжаление само снимка  Cry
Виж целия пост
# 612
ljubimka, пълна ти е кутията за ЛС. Моля да ме извинят останалите.  Hug
Виж целия пост
# 613
да ви покажа последните дни с какво се занимавах

Виж целия пост
# 614
Здравейте момичета Simple Smile
отдавна не съм писала, но бях по болници и т.н.
вече всичко е ок и имам време за шиене Simple Smile
рамкирах едно зимно пейзажче което беше готово доста отдавна :



и нещо коледно което беше за подарък, вече е подарено така че мога да го покажа Simple Smile




имам и още две коледни, като ги подаря ще ги покажа Simple Smile
лек ден на всички и леко шиене  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия