Страхотен ден на всички и приятни разходки!
sweet_mani4e срахотна темичка!
!!!!



Наскоро ми се бяха разранили зърната, оправиха се с Лансинох, но много ме болят, ако пробвам с помпата, а на ръка нищо не излиза. Не мога и 10 грама да оставя, да има, ако закъснея някой път примерно. И Деавита капя директно в устичката, пък колкото се усвоява - толкова.

- темата е строхотна.
така когато намалее няма да се притесняваш че не и стига
и пак ще и даваш кърма. Въпроса е да не си докараш хиперлактация



Може и с помпичка.



,предполагам ,че магданозени кюфтета ,не е нормално количество
.
На мен и да ми писне, и да не ми писне, след това, през което преминах с алергията на дъщеря ми, не мога и да си помисля на мое дете да дам АМ някога въобще. Е, освен в родилното в началото, там си е хапвал такова. Ако ми спре кърмата по някаква причина, не знам как ще го преживея
Тогава сигурно ще захраня по най-бързата процедура с други храни. Надявам се да изкарам поне 1 година с кърменето и това е, няма начин. Добре, че засега нямаме особени проблеми. Препоръчани теми