Ококорено СEПТЕМВРИЙЧЕТО расте, то гука, смее се и да лежи не ще!

  • 24 801
  • 750
# 60
Jani4ka, не си ме разбрала  ooooh! С лекота имам предвид, че имате сигурна алтернатива с АМ  Peace Аз я нямам за съжаление. Иначе с първото ми бебе и моето кърмене беше голям кошмар в началото, та си имам представа какво е. Според мен си е съвсем добре да можеш да си кажеш, че като не върви или не ти се иска, спираш от утре примерно да кърмиш.  Grinning

 ooooh! Дааам, грешно съм те разбрала! Извинявай!  Hug

Мъниче, какво е това фехуфрийк?  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Мъниче, какво е това фехуфрийк?  Mr. Green

ай ся давай  публично обяснение  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 62
LITA недей така. Надали alximika е имала предвид точно теб. Поне аз не съм, нали и аз се изказах.. newsm78 .На мен лично ми направи впечатление постоянното питане относно Деавита. Ама щом има кой да пита, ще има и кой да отговори. Точно на срещата коментирахме, че в нашата тема не е имало кой- знае какви конфронтации. Нека продължим и така. Ако съм те обидила лично аз с изказването ми: извинявай. Надявам се, че пак ще се включваш! Hug
Виж целия пост
# 63
Здравейте, не съм писала толкова отдавна  Blush Даже не съм написала, че имам малка душичка, която се роди на 13.09. Казва се Атанас. Наложи се да лежа близо два месеца, но бебчо се роди съвсем износен седмица преди термина с планирано секцио. Нещата при нас са нормални засега, имах за малко и помощници и не съм се включвала с въпроси.
Вчера, обаче се притесних за нещо. Кърмих месец и половина, тоест от две седмици вече не. Вчера си помислих, че ми дойде цикълът, но беше еднократно и съвсем малко, днес нищо до следобяд, после само кафеникаво зацапване, утре ще се обадя на лекарката ми, но честно казано се притеснявам. Цикълът и преди да забременея последните месеци ми беше станал оскъден, имах някакво обяснение - че беше страничен ефект от едни лекарства, които трябваше да пия. При вас как е? Знам, че сега е нормално да не са регулирани нещата, въпреки това какво ли не си мисля   Confused
Мишонка, видях, че си питала за мен в предишната тема   Simple Smile
Виж целия пост
# 64
Еххее кога стигнахте до 5 страница  Laughing
Аз по никое време да почерпя,че моето сладкишче днес направи 2м.   party023 Wine Glass Popcorn
Цял ден сме по улиците с нашия тати и мъника,само дето обратно на всички бебета навън се криви и не иска да спи  Thinking Какво му пречи незнам.
Лека вечер от нас  Hug
Виж целия пост
# 65
brawn , здравей отново! Да чудех се какво става с теб. Радвам се, че сте добре с малкия Атанас, да ти е жив и здрав.
А за цикъла не се притеснявай. Нормално е в началото да не е отрегулиран и нередовен. При мен след първото раждане ми дойде в началото два пъти за един месец, и то първия път много оскъдно. После вече стана нормален, но ако те притеснява нещо няма лошо да питаш и гинеколога си. Peace
Виж целия пост
# 66
А колко дни продължи? При мен беше май само това и то два дни.
Виж целия пост
# 67
Здравейте, момичета! Включвам се, за да кажа за Фенугрийк-а - на мен ми беше препоръчан от Aila, не съм го пила, но знам, че има голям ефект. Доколкото знам се поръчва от магазините за хранителни добавки, но нека се включи някой по-вещ. Alximika, разбирам те чудесно - аз почти реших да спирам да кърмя, защото ми оперираха пръста заради инфекция, вкарана ми при правене на маникюр - еййййййй, много ме боли, но пак се заинатих и сега успявам по 2-3 пъти на ден и на двамата да давам кърма, дори и сучат вече мушмороците Grinning. LITA, не го приемай лично, мила - всички се борим с едни хормони и може понякога да сме по-резки
Виж целия пост
# 68
beb4o_fb, инфекция при маникюристка ли се е получила?
Виж целия пост
# 69
А колко дни продължи? При мен беше май само това и то два дни.
Ми помня ли...? newsm78 Три - четири дена. После пак по толкова.
Виж целия пост
# 70
...пиенето на фехуфрийк ...
Ако те интересува, мога да ти обясня по-подробно[/color]
ти защо си мълчиш до сега  Crossing Arms- newsm78 това какво е ? аз искам да ми обясниш,ако е удобно.

Бебчо вече Ви е "светнала", че е хранителна добавка - сминдух. Аз си я поръчах от един сайт (имам няколко купона за 10% отстъпка, някой ако се интересува).
Опаковката е от 100 капсули, струва 18 лева. Аз я пих 9 дни 3 пъти на ден по 3 капсули, 2 дни 3*2 и два дни 3*1. За последния ден остава 1 капсула.
Преди да го пия, цедих по 30-50 мл, а деня, след като го почнах - 60-80. След още един ден количеството се увеличи до 100-120 Mr. Green
В момента, един месец по-късно, когато се цедя, изцеждам по 130-140 мл.
малкчо си хапва и наддава добре, за което съм много благодарна на Айла и Криси  bouquet
Виж целия пост
# 71
Добре де, ама сега ме объркахте - ФЕХУФРИЙК или ФЕНУГРИЙК ???   newsm78  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 72
 smile3532 Грешката е моя Embarassed Ама с бебе на ръце - така е Laughing
Фенугрийк е вярното Laughing
Виж целия пост
# 73
...пиенето на фехуфрийк ...
Ако те интересува, мога да ти обясня по-подробно[/color]
ти защо си мълчиш до сега  Crossing Arms- newsm78 това какво е ? аз искам да ми обясниш,ако е удобно.

Бебчо вече Ви е "светнала", че е хранителна добавка - сминдух. Аз си я поръчах от един сайт (имам няколко купона за 10% отстъпка, някой ако се интересува).
Опаковката е от 100 капсули, струва 18 лева. Аз я пих 9 дни 3 пъти на ден по 3 капсули, 2 дни 3*2 и два дни 3*1. За последния ден остава 1 капсула.
Преди да го пия, цедих по 30-50 мл, а деня, след като го почнах - 60-80. След още един ден количеството се увеличи до 100-120 Mr. Green
В момента, един месец по-късно, когато се цедя, изцеждам по 130-140 мл.
малкчо си хапва и наддава добре, за което съм много благодарна на Айла и Криси  bouquet


Заинтригува ме и мен.Само една опаковка ли пи?

Моето чаве спи и търси да суче едновременно  Laughing такова чудо не бях виждала  Laughing .
Виж целия пост
# 74
Аз си я поръчах от един сайт (имам няколко купона за 10% отстъпка, някой ако се интересува).

ей,ама трябва да ви вадим думите с чингел от устата - пълен отчет ,миличка,не частичен  Mr. Green

кой е сайта, за колко време идва и т.н. и т.н. и т.н.  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия