ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 42 795
  • 820
# 165
Регистрирана съм и от доста време пиша в форума бъдеща мама през юни ,но днес по незнайни причини от мен не мога да пиша в форума ,не ми излиза прозорчето отговори  newsm78 Много моля помогнете ми да поправя проблема  Hug
Виж целия пост
# 166
Регистрирана съм и от доста време пиша в форума бъдеща мама през юни ,но днес по незнайни причини от мен не мога да пиша в форума ,не ми излиза прозорчето отговори  newsm78 Много моля помогнете ми да поправя проблема  Hug

За да може да пишете, е необходимо да сте "влезли" (да сте се "логнали") във форума с потребителското си име и паролата.
Попълнете в полетата в горния ляв ъгъл съответно потребителското си име и паролата и натиснете бутона ВХОД
Виж целия пост
# 167
Регистрирана съм и от доста време пиша в форума бъдеща мама през юни ,но днес по незнайни причини от мен не мога да пиша в форума ,не ми излиза прозорчето отговори  newsm78 Много моля помогнете ми да поправя проблема  Hug

За да може да пишете, е необходимо да сте "влезли" (да сте се "логнали") във форума с потребителското си име и паролата.
Попълнете в полетата в горния ляв ъгъл съответно потребителското си име и паролата и натиснете бутона ВХОД
Много благодаря  Hug явно проблема е бил в мен ,но до сега не ми се беше случвало  Embarassed Още веднъж благодаря  Hug
Виж целия пост
# 168
От прочетеното тук разбрах, че профилите не могат да се трият, а само се " замразяват". Бихте ли ми обяснили какво точно значи това?
Благодаря.
Виж целия пост
# 169
Не се трият единични профили. Веднъж-два пъти в годината се прави основно прочистване на базата от неактивни, дублирани, фиктивни регистрации и т.н.
При изтриване на профилите не се изтриват публикациите, направени през тях.

Когато някой желае да прекрати участието си във форумите, може да го направи и без да уведомява когото и да било.
Има потребители обаче, които желаят профилите им да бъдат ограничени за ползване... причините са няколко - имало е потребители, които желаят профилите им да бъдат блокирани, за да не се изкушават сами те да се логват и да пишат, след като са взели решение повече да не го правят, а има и такива, които се притесняват, че може някой да злоупотреби с профила им.

Вариантите в подобни случаи са два:
1. "замразяване" - потребителят може да се логне, има достъп до личните си съобщения, може да чете, но не може да пише
2. забрана (по желание на потребителя) за достъп/логване във форума
Виж целия пост
# 170
Тогава бих искала да блокирате профила ми. Благодаря ви, желая  успех на форума и весели празници на всички! Hug
Виж целия пост
# 171
Какво представлява списъкът с приятели? Какви са му фунциите?
Виж целия пост
# 172
моят въпрос е как мога да отпиша създаденият си профил и това което е коментирано от него ще се запази ли в Интернет пространството?
Виж целия пост
# 173
Три поста преди вашия, Мамма е дала отговор на същия въпрос.
Не може да изтриете профила си и да, коментираното остава.
Виж целия пост
# 174
Тогава бих искала да блокирате профила ми. Благодаря ви, желая  успех на форума и весели празници на всички! Hug
Искам същото!
Виж целия пост
# 175
Не се трият единични профили. Веднъж-два пъти в годината се прави основно прочистване на базата от неактивни, дублирани, фиктивни регистрации и т.н.
При изтриване на профилите не се изтриват публикациите, направени през тях.

Когато някой желае да прекрати участието си във форумите, може да го направи и без да уведомява когото и да било.
Има потребители обаче, които желаят профилите им да бъдат ограничени за ползване... причините са няколко - имало е потребители, които желаят профилите им да бъдат блокирани, за да не се изкушават сами те да се логват и да пишат, след като са взели решение повече да не го правят, а има и такива, които се притесняват, че може някой да злоупотреби с профила им.

Вариантите в подобни случаи са два:
1. "замразяване" - потребителят може да се логне, има достъп до личните си съобщения, може да чете, но не може да пише
2. забрана (по желание на потребителя) за достъп/логване във форума
Искам точка 2 по "такива, които се притесняват, че може някой да злоупотреби с профила им.", т.к. вече ми се случва с подобни интернет страници, желая да се изчистя от интернет пространството напълно!
Виж целия пост
# 176
Здравейте.
Опитах се да разгледам пълното описание на BBCode от тази тема, но ми дава, че страницата не може да бъде открита.
Бихте ли ми дали адрес, където мога да ги разгледам.
Благодаря
Виж целия пост
# 177
Тогава бих искала да блокирате профила ми. Благодаря ви, желая  успех на форума и весели празници на всички! Hug

Тогава бих искала да блокирате профила ми. Благодаря ви, желая  успех на форума и весели празници на всички! Hug
Искам същото!

Успех и весели празници и на Вас!


Какво представлява списъкът с приятели? Какви са му фунциите?

Може лесно да имате достъп до профилите на приятелите си от Профил - Списък с приятели. Може и лесно да виждате имената на приятелите си в списъка с потребителите онлайн, тъй като са изписани с различен (bold) шрифт.


Здравейте.
Опитах се да разгледам пълното описание на BBCode от тази тема, но ми дава, че страницата не може да бъде открита.
Бихте ли ми дали адрес, където мога да ги разгледам.
Благодаря

Извинявам се, линкът е бил грешен.
Това е правилният http://www.bg-mamma.com/index.php?action=help;page=post#bbcref
Виж целия пост
# 178
Ако може новата тема да се закове http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547766.0
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 179
Обръщам се към вас със следния проблем. Имам публикувана тема за продажбата на 2 уреда цептер които вече не са актуални а продалжават да ми званят хора и това не е приятно. Моля темата да бъде изтрита аз съм я побликувал като гост и сайта не ми позволява. Благодаря ви предварително и о4аквам отговор на посочения и мейл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия