Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 896 415
  • 2 312
# 525
Запис.
Виж целия пост
# 526
Привет!Записвам се да ви следя....
Виж целия пост
# 527
а аз искам да попитам някой използвал ли е комбинацията за отслабване-и дали има ефект?
Виж целия пост
# 528
а аз искам да попитам някой използвал ли е комбинацията за отслабване-и дали има ефект?

Моя милост! Малко по-назад съм писала.  Grinning Пих ги 4 седмици по 2 опаковки от всяка и свалих 5 кг общо.
Виж целия пост
# 529
Schnappi, може ли да помоля да напишеш в каква поредност ги взимаше, по колко и как   bouquet
Виж целия пост
# 530
Може ли да попитам , за постоянно подути лимфни възли на вратлето и постоянно леко червено гърло какво да се дава ? Нямаме никакви бактерии нито в нослето , нито в гърлото . За обилно потене Шуслерова сол № 8 ли ? / за нея пише , че се препоръчва за извеждане на излишните течности от организма - това дали ще увеличи още повече потенето? /.
Виж целия пост
# 531
Schnappi, може ли да помоля да напишеш в каква поредност ги взимаше, по колко и как   bouquet

по 5 таблетки от всяка 30 мин преди хранене. Сутрин № 5, на обяд № 10 и вечер № 9.  Peace
Виж целия пост
# 532
 smile3525
Виж целия пост
# 533
Здравейте!
Искам да опитам магнезиевият фосфат - солите за мускулни крампи и схващания/гръб, врат, рамене/.

След третия прочит си мисля, че имам нужда от всички номера Simple Smile Но напоследък все съм схваната и реших да пробвам първо тях.
Може ли да ми кажете  как да ги приемам. Някой ползвал ли ги е?
Виж целия пост
# 534
Здравейте!
Искам да опитам магнезиевият фосфат - солите за мускулни крампи и схващания/гръб, врат, рамене/.

След третия прочит си мисля, че имам нужда от всички номера Simple Smile Но напоследък все съм схваната и реших да пробвам първо тях.
Може ли да ми кажете  как да ги приемам. Някой ползвал ли ги е?

Аз я пия в момента по 1 хапче половин час преди или след ядене - 3 пъти на ден. Така е указано и на опаковката. 
Виж целия пост
# 535
Благодаря, miss july!
И аз ще си взема. Хубава вечер!
Виж целия пост
# 536
Четох четох и накрая реших да питам
педиатърката вчера предписа не детето ми соли 4 и 7
проблема ни е хрема която вече трета седмица не отшумява , стича се отзад и малкия кашля естествено
за 4-ката видях че давате при такива симптоми ,но 7 не ми е ясно защо ни е исписана , има ли смисъл да я давам на детето си в този случай ???
Виж целия пост
# 537
Валети, аз ти препоръчвам да попиташ във Фейсбук. И в по-предни постове го бях написала, надявам се да не звучи като реклама или нещо подобно, защото не е.
Моя мъник има същите проблеми (значи видяла съм се в чудо с какво да го лекувам)- първо започват сополките, които се стичат назад (т.н. задна хрема), след няколко дни и кашлицата задължително. Когато попитах каква комбинация да давам в този случай, там ми отговориха- соли 3, 4 и 8 по 2 таблетки на ден поне един месец. После пък питах за алергични ринити  и запушеното носле (докторите решиха, че сме алергинчи- изследванията, които правихме излезнаха чисти)- казаха ми соли 2, 4, 8 по 2 таблетки поне 3 месеца.
Дано по-скоро отмине гадната хрема при вас.  Hug
Виж целия пост
# 538
още сега ще питам ,благодаря все пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Здравейте! Попаднах на темата, реших да пробвам солите и след като си купих няколко шишенца от тук, тръгнах да си поръчвам от iHerb. Дотук добре, обаче има някакво разминаване - сол 9 - според schusslersalts.com е Natrium phosphoricum D6. Само че в iHerb сол 9 е Natrum Muriaticum:

http://www.iherb.com/Hyland-s-9-Natrum-Muriaticum-30X-500-Tablets/29777

а това, което искам е сол 10  newsm78:

http://www.iherb.com/Hyland-s-Nat-Phos-6X-500-Tablets/43595

Има ли запознати?  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия