Февруарски мами сме засмени и гордеем се с кореми! - Тема 16

  • 26 048
  • 737
# 705
Та такааааааа, изчетох ви и сега и аз да кажа какво става с нас Simple Smile
А някой има ли вести от Бира с таратор?
Аз гелдам че я няма тук да пише, дали е избрала вече болницата в която ще ражда  newsm78 ?
И аз я видях в Януарската тема ама те вече казали аз докато се моткам
Да ви се похваля  newsm44 newsm44 newsm44 http://mamafevruari2011.snimka.bg/family/pokupki-za-bebocite.530752.21561643
Днес пак голяма разходка направихме и бебо така се опъваше че имах чувството че ще ми разпори корема. Сега ще лягам да се опъна малко че съм гроги.
Вие мислите ли да си замразявате кърма? Да се надяваме че всички ще си имаме. Аз мисля да си взема от тези ако имам кърма. http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7888
Хайде отивам да опъна кълки малко и после може пак да пиша ако има движение  Hug
Виж целия пост
# 706
А пък аз пак да се оплача.  Sad Тъкмо ми се бяха пооправили отеклите крака и сега ги усетих пак особено и хоп свалям чорапа и отново... Cry
Виж целия пост
# 707
Ако имам задължително ще си замразя пликчета с кърма, не се знае кога може да си антибиотик.
Снежинка прекрасно е, да си го ползвате с много усмивки  настронеие.
Shine On You Crazy Diamond почивай повече с вирнати крачета  Hug


До утре и до новата тема   bouquet
Виж целия пост
# 708
Бенджи да те питам и аз нещо по темата за болничните. В "Справката за приети документи...." датата във входящия номер показва кога е внесен от нашето счетоводство ли? Защото и аз държа да знам дали са го внесли навреме от фирмата и дали се обработва.

Към варненските мамчета и аз да кажа, че ще се радвам да си спретнем, когато повече от нас имат възможност една срещичка да си поприказваме. Добрече са моловете в това предстоящо лошо време. А за тези, които имат интерес в АГ болница утре вечер от 17.30 ще има лекция по кърмене от Националния Комитет по Кърмене. За повече инфо http://www.kurmene.org/. А на 02.12 (четвъртък) от 10.00 часа ще има организиран есенен бебешки ден от Училище за родител Варна в клуб Невеляшка. Аз планувам да ходя.

Hey Ya и аз много се радвам, че е била фалшива тревога! Дано и при Деси да е така...чакаме да ни успокоиш Деси, също и Totoni!!!
За хемороидите като четох описанието на арниката, която повечето от нас мислим да я пием преди и по време на раждане за бързо възстановяване...пишеше че става и при тях!
И "да се оплача"...всеки път като постна накое мое мнение и след това се сещам че съм пропуснала да напиша нещо и си казвам....айде следващия път...когато пак забравям..И така. И сега ме човърка че пак пропускам нещо да ви споделя..ама като не се сещам какво беше  Mr. Green Crazy
Пожелавам на мамчетата с отеклите крака по-бързо да се оправят...гледайте да си почивате повече!!!  Hug
Виж целия пост
# 709
Нещичко да допълня...за мамчетата, които имат проблем с хемоглобина...прочетох страхотни неща за червеното цвекло и многобройните му лечебни свойства-особено при анемия.Аз често си го хапвам и ако не го харесвате много, за да не усещате странния му вкус може да го комбинирате в салата с настъргани морковчета, пащърнак, ябълка, корен от целина. Има много възможности- по ваш вкус!
Виж целия пост
# 710
Лека нощ  smile3524
Виж целия пост
# 711
Хайде и от нас лека нощ и приятни сънища! 1countingsheep
Виж целия пост
# 712
Добро утро поспаланки.Слагам по едно кафе и отивам да будя детето. Laughing
Виж целия пост
# 713
     Добро утро коремчета.Абе момичета докато започнем темата и вече и се видял края.
     Аз вчера бях на консултация.Качила съм цели 4 кг. и корема ми е пораснал с 4 см.
     Весел и усмихнат ден  Hug
Виж целия пост
# 714
Добро утро и от нас с бебка боксьорката!
Тая вечер успях да се понаспя  newsm44
И аз смятам да си замразявам кърма, че каквато съм кекава, да има за всеки случай. Е, ако има материал де.
Виж целия пост
# 715
  Добро утро!
Аз пък отивам да си купя лимони,че от вчера пак ме почна едно гърло,цяла нощ едната ми ноздра беше запушена и ми беше сухо на гърлото и на носа.На сутринта имах и храчки....Мисля пак да пробвям с лимон,лук и зехтин.Забравих кой беше казал тази рецепта newsm78.Дано ми помогне и сега Praynig
Виж целия пост
# 716
добро утро и от нас. моята шушка ме събуди рано рано.
Ади, и ти си много ранобудна гледам  Mr. Green
хубав ден на всички Grinning

Виж целия пост
# 717
Аа,ранобудна...няма по-поспалив човек сигурно от мен,ама някой трябва да заведе детето на градина. Mr. Green Сега ще видиш събота и неделя....колко съм ранобудна Mr. Green
Виж целия пост
# 718
Добро уро и от нас  Hug

И мерси за кафенцeто - с удоволствие пийваме от него  kaffeetrmker_2

Ади - верно, че май си най-ранобудната, все ти го сервираш... Hug
Виж целия пост
# 719
Добро утро и от мен  Hug
Аз днес имах планове за дълга разходка, а то времето едно мрачно и мъгливо  Sad , вчера беше страхотно слънчице, а аз цял ден си всиях вкъщи  #2gunfire направо незнам какво да правя. А и яке още нямам и не мог ада си намеря, вие как сте с връхните дрехи. На мен определено не ми се дажат 100 лв за палто за 2 месеца....

П.С. Току що си мерих палтото от мината година (черно до под коляното) и все още го закопчавам, амлко съм като бременна хлебарка, корема ми стърчи яко, ама всичко се закопчава засега и не ме стяга Simple Smile . Докато си намеря друго може и да се прежаля с това
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия