Две Звездички озариха небето, красиви...ярки , ах как тъжи сърцето!№18

  • 25 684
  • 726
# 510
ЧЕСТИТО  newsm30 на 7/8....  smile3541

късмет poli.t   ....  Hug
Виж целия пост
# 511
Честита рожба на мама 7/8!!! Да ви е жив и здрав малкия Валентин, да ви радва много и да ви прави най-щастливите хора на света. На мама бързо възстановяване и целувки по петичките на бебчо!!!

За щастливата мама:



Силно стиснати палци и от мен на Поли, Мари_Ангел и другите момичета, на които им предстои големия ден на най-вълнуващата среща с малките човечета  Hug Praynig Hug Praynig Hug Praynig

И аз си имам контракции, за сега уж не са болезнени, бебо е много активен, вчера вечерта направо ме побърка от ритане и местене. На всичкото от горе днес ходих до банката, после до поликлиниката да си взема направлението за хоспитализация, в няколко магазина и доста се изморих, едвам се домъкнах до таксито, че да се прибера. Ох само да дойде понеделник и да устискаме, като съм в София вече, ще съм в пъти по-спокойна. Отивам да полегна  Wink

Мари, къде се изгуби  newsm78
Виж целия пост
# 512
Честита рожба на 7/8,много хубаво име.
Момичета,ще задам може би тъп въпрос,вярно не съм раждала и не мога да си представя за какво кървене става въпрос след това,на мен по принцип при цикъл ми е съвсем слабо кървенето,че спокойно мога да си изкарам  и с ежедневните превръзки при подмяна на 3-4 часа примерно.
Но след раждане,не може ли да се използват тампони?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 513
Честото бебче на 7/8,
еххххх че хубаво. Да е жив и здрав, много много да ви радва и бързо възстановяване мамче.
Айде утре пак бебчета, ама принцески  Hug
Успех на мамите утре, стискаме палци.
Айде вече и на някоя мама с нормално раждане да й се случи такова нещо.
Виж целия пост
# 514
                     Честито бебе 7/8,
       нека неговото излъчване осветява вашият дом,
       да бъде най-голямата ви городост,
       да ви почита и уважава, когато порастне и
       да бъде това, което вие не сте успели да бъдете!
Виж целия пост
# 515
Не в никакъв случай немоге с тампони длед раждане
Виж целия пост
# 516
никид  само като си помислих за тампон и лошо ми стана ... аз по- принцип главно тампони ползвам при цикъл, ама като си спомня каква епизиотомия имах след раждането и как несмеех изобщо и с тоалетна хартия да се избърша, да не говорим да се пипна... ох втрисам се пак Simple SmileSimple SmileSimple Smile Мисля си обаче, че дори и да няма никакви разкъсвания пак няма начин да се ползват тампони, нито пък след секцио... В крайна сметка количеството е много повече и е хубаво да си изтича директно, а не да се задържа... Я най-добре си купу превръзки, те хората са си го казали... Wink

Зузи и аз това викам айде някоя мама с нормално да се престраши, че да разказва после колко е лесно и даде малко кураж и на нас ... Simple Smile
Аз сега се сетих, че Monkas ми изчезна нещо последните дни... дали не е свършила и тя работата ??? Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Честита рожба на 7/8 да са живи и здрави и да се слушат много

Какво стана няма ли 1 момиченце за цвят поне да има вече?poli.t,mona-bonbona ,bobito0785 излагаме се  уж сме най - първи ...и с момиченца-хайде вече да пуснем малко розово в тайфата на бебоците.
Виж целия пост
# 518
ЧЕСТИТ ЮНАК НА МАМА 7/8!!!!

Бързо възстановяване на мама, а малкия бебо да расте здрав и силен!  Hug
Виж целия пост
# 519
Simple Smile Честита рожба на 7/8, да и е  жив и здрав малкия мъж и много да ги радва. На нея  бързо  възстановяване   Simple Smile Simple Smile

Ivaila_mam, ако  бебетата  тръгнат  може да се  направи спешно секцио, нищо че датата ти е  чак на  29ти. Ако лекаря реши може и  да те приеме за задържане. Обади му се  все пак, ако  и тази вечер пак имаш контракции.

poli.t, успех и на  теб мила. Дано всичко да е по вода.  

За след  секцио и изобщо когато има  намесена упойка е  хубаво да се пие много  вода за да се изчисти организма и да се избегне  главоболието..

ЗА тампони  и  дума да не става. Мен ме предупредиха че кръвта дето се изхвърля след раждане е толкова  много, че по добре да си  взема памперс  гащи  или превръзки за  бременни  Wink

Ние сме  добре и няма  индикации скоро да  излизаме и това  ме радва. Хубаво е че  прескочихме вече в стрелец, че  малко трудно щяхме да се спогаждаме (аз съм лъв).  Дано да устискам до декември, макар че малко се  бях стреснала като ми казаха че имам 2см разкритие Wink Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 520
Честит малък мъж на 7/8. Нека расте здраво и щастливо дете, много обичано от семейството.
Виж целия пост
# 521
Честита рожба на 7/8 да са живи и здрави и да се слушат много

Какво стана няма ли 1 момиченце за цвят поне да има вече?poli.t,mona-bonbona ,bobito0785 излагаме се  уж сме най - първи ...и с момиченца-хайде вече да пуснем малко розово в тайфата на бебоците.

Ако не родя до другата седмица, директно влизам в болницата на 1 декември, тъй като вече съм с 2 см разкритие и ми трябват само още 3 за да ми поставят епидуралната упойка. Така че живот и здраве на 1 декември с повечко късмет ще се отчета с момиченце  Crazy

Честито бебче на 7/8 smile3525
Виж целия пост
# 522
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА 7/8 !!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНА Й И МНОГО, МНОГО ДА ГИ РАДВА!!! ura smile3525
Виж целия пост
# 523
Честито бебе на 7/8! Да бъде здрав, много щастлив, послушен и да изживее едно прекрасно детство и достоен живот за радост и гордост на мама и тати!!!



Добре дошли у дома на Която, Добра и Верам!!!


Радвам се, че всичко е минало момичета и сега сте вече горди мами, на които предстоят само все по-хубави моменти с малките душици  Hug Hug Hug Не мога да спра да гледам снимките и клипчето във фейса, толкова са невинни и съвършени  Hug

Желая на всички много късмет, успех, положителна настройка и спокойствие за предстоящото раждане   bouquet

И сега се сетих, че нямам вестителски телефон, ако може някоя по желание да ми го предостави, ще съм благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 524
Никид, и аз знам, че тампони са противопоказни. Трябва да си изтича свободно кръвта, а и лекарите и акушерките наблюдават в началото какво и колко течт  #Crazy Така че взимай превръзки за родилки специални или памперси, или лигнин. Аз съм взела превръзки и лигнин за всеки случай. Аз пък по принцип тампон никога не съм ползвала... някак си опитах един път... не успях нещо да го наглася и това беше Simple Smile

Elli_g, и при мен бебче е много активно от вчера... направо така ми рита мехура, че боли... а и докосва май сега някакъв нерв, който върви към крака и като го направи...  #Crazy ... неприятно е. А и аз май започвам да имам все по-често стягания на корема, хем днес цял ден съм в нас. Няма-няма и като камък... но и аз все се чудя дали е контракция или от разтяганията на бебето и позициите в които застава...

Хайде утре чакаме първите госпожици! Пак стиснати палци за Poli.t и за Mary_Angel! Мери вече е в Шейново от днес, предполагам... как ли е милата... Rozaly, успех и на теб утре, щом влизаш в болница!

И на всички други, на които вече приближава термина, стискаме палци... то може да е всеки един момент  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия