Две Звездички озариха небето, красиви...ярки , ах как тъжи сърцето!№18

  • 25 683
  • 726
# 570
Честит имен ден на katiahr smile3525, много здраве, щастие и късмет ти желая.
На всички мами раждащи днес стискам палци всичко да е  наред.

Честито момченце на Puppcheto, и честита кукла на Poli.t  Да са живи и здрави и много много щастливи. Бързо възстановяване на мамчетата.
Бебевалежа май започна  Grinning
Виж целия пост
# 571
Ееее не е истина!!!

Докато пиша идва нов смс! Ето ни първата девойка, момичета!

Poli.t. си има бебка  Hug Ето и нейния смс:

"Имам си бебе Сияна 3700 г, 51 см. Роди се в 8 и 30 ч."
[/u]


Хайде и на Полито честито! Да са живи и здрави и двечките   bouquet

Ех, че хубав ден, направо така се развълнувах, а и ми става много положително, като гледам как се появяват малките хора Simple Smile Дори вече не ме е толкова страх  Hug
Виж целия пост
# 572
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на Катя и на всички който който празнуват днес!  bouquet
ЧЕСТИТ СИН НА МАМА Puppcheto да е жив и здрав малкия Виктор и много да ги радва.
Днес ще е голям бебеваляж,все ще дойде и някоя мома.
Е права бях де,тъкмо си пуснах написаното и прочетох че има мома вече.
Виж целия пост
# 573
Има интересна тема в предаването на Гала по нова тв.
А сега се връщам да чета, виждам и хубави новини... Peace

Честит наследник на Puppcheto! Честита дъщеря на Poli.t. ! Бързо възстановяване на мамите и послушни бебчета  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 574
Лелеее, момичета много се развълнувах, започна истинския бебевалеж  baby_neutral
Честито на Поли и Пъпчетоbouquet Живи и здрави да са малките мишленца, а на вас бързо въстановяване!
Виж целия пост
# 575
Честити рожби на двете мами, много да ги радват малките бонбончета и дано бързо се оправят и се прибират в къщи заедно.
Виж целия пост
# 576
Честит имен ден на всички Катета. Честито на новите мами. Живи и здрави и послушни бебета. Най накрая има и момаааааааааа.
Виж целия пост
# 577
ЕЕЕЕЕЕ не е честно   Joy  тъкмо почвам дса пиша за първата мома и Калинчето ме изпреварила  Joy

Pili.t , и тук да е жива и здрава малката Сияна       bouquet

Puppcheto, и на теб да ти е жив и здрав малкия Виктор     bouquet

Katiahr, честит празник, мила.Всичко най-най и пухкав финал!      bouquet
Виж целия пост
# 578
Честито на мама Puppcheto и на мама Poli.t!

Честит имен ден на Катетата....ех, че хубав ден!!!  Hug   bouquet   bouquet

Чакаме още бебета днес, нали?
Виж целия пост
# 579
Да са им честити!

Виж целия пост
# 580
ЕЕЕЕЕЕ не е честно   Joy  тъкмо почвам дса пиша за първата мома и Калинчето ме изпреварила  Joy

Pili.t , и тук да е жива и здрава малката Сияна       bouquet

Puppcheto, и на теб да ти е жив и здрав малкия Виктор     bouquet

Katiahr, честит празник, мила.Всичко най-най и пухкав финал!      bouquet


Хахаха Simple Smile Вили, много ме разсмя Simple Smile Ами аз така скочих от леглото, като получих смс от Пъпчето... пък после като видях и втория... и станах като машинописка  Joy Ама наистина това ни е първата мома! Много хубаво! Скоро и Mary_Angel се надявам да се включи и да станат две Simple Smile

Сетих се да кажа на мамите като пускат съобщения Simple Smile В суматохата забравят да си напишат името или ника, а само пишат за бебчето  Joy А не всички са си дали и техния мобилен, за да знам кой е Wink Разбира се, аз веднага връщам смс и питам... но все пак да ви подсетя... Е за Поли бях почти 100%, че е тя... Ама да не стават грешки в новините Wink Макар че живото предаване винаги има рискове  hahaha
Виж целия пост
# 581
Леле гледай за нула време какво стана...

Puppcheto, честито мамче. Жив и здрав да е малкия Виктор и много да се слушкате.

Poli.t ЧЕСТИТО и на теб. Нека расте жива и здрава и винаги засмяна, нашата първа дама Сияна. 

Желая и на двете мами бързо, бързо да се възстановят и съвсем скоро да ни пишат от къщи... 
Виж целия пост
# 582
Честито на двете щастливи мами!!!! Да са живи и здрави новите две попълнения в списъка ни.Бързо възстановяване на момичетата,а бебоците много да слушкат и да ги радват!!!! Много съм щастлива и много се вълнувам......чакаме новини и от Мерито Praynig
Виж целия пост
# 583
Честито  и на двете мамчета. Да са им живи и здрави дечицата и по-бързичко да се прибират в къщи   bouquet
Виж целия пост
# 584
Добър ден!!!!
ЧЕСТИТО на щастливите майчета и техните семейства,много здраве , късмет и весели бебчета!!!
Честито на всички именици ,да си носят с радост името.Приятен и слънчев ден и още бебенца!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия