. Джани, това за ходенето на пръсти се случва често... За тръшкането да не говорим. Честно да ви кажа, не се държа с Бобата по-отстъпчиво отколкото всички останали, но най-много на мен ми се тръшка. И на баща му му направи впечатление - като се появя аз и Бобата решава, че това е моментът да се разлигави, да се тръшка за щяло и нещяло, да капризничи. Ако го оставим при бабите, те са във възторг колко много е слушал. Доста ми е терсене като си давам сметка, че аз му действам най-разлигавящо. Непрекъснато се вглеждам в поведението си, но не забелязвам да съм по-мекушава от останалите... Надявам се да е период и да отмине.
Хах, и една смешка. В последно време се занимавам много с писането на една много тежка жалба. Всички документи стоят в една папка. Бобата оня ден я грабна да я разглежда. Баща му му казва "Остави жалбата на майка ти!" И Бобата, за когото естествено думата "жалба" не означава нищо, реши, че това е "жаба" и оттогава вика на папката с моята жалба "баба жаба"
. И току ми я носи като иска да ми се подмаже


Всички болни скорошно оздравяване. 

Ужасно е това,което се е случило с малката Гергана(мир на невинната и душичка!),също толкова е стресираща е възможността за гореспоменатото заболяване(Да пази Господ...
).
Всъщност, от както Мари взе да прескача леглото мислех да махна решетките,но намерих временно спасение в чувалчето за сън,но тя и на чувалчето му намери цаката.Откопчава копчетата,дърпа ципа и...хоп-вече е прескочилааа.Няма приспиване... 

.Едно ми е пролетно,едно ми е хубаво...
