ЮНЧЕ чака с нетърпение да види сняг и коледно настроение - ТЕМА 111

  • 31 133
  • 692
# 600
На Никола вчера му биха  Петаксим, снощи му дадох превантивно Панадол, днес не съм давала, но като стана следобяда от сън беше с 37,7, според докторката било късно за реакция, а в нета чета че до 3 дни са реакциите. Нещо много ми е притеснено, как я понесох при вас децата?  Sad
Виж целия пост
# 601
Алиена, три дни беше с температура и кривичък, не си спомням с апетита как беше, но единия ден даже цял ден не мигна. Споко от ваксината е.
Виж целия пост
# 602
Ох, дано, ако вземе да се разболее незнам  Sad с аптетита иначе си е добре, то това моето кюфтенце нищо не отказва  Laughing а е и учудващо весел. Ще видим как ще е тази нощ, докторката утре е първа ще го заведа да го види. Дадох му панадол и за 1 час я свали.
Виж целия пост
# 603
Алиена и Гого от Пентаксима два дни поддържа 37.5-7 и след това нищо, по-скоро да не се разболее като го заведеш на преглед че толкова болни има сега  ooooh!
Виж целия пост
# 604
Да, по-добре да не го водиш, или да викнеш лекар у вас.
Петър нямаше реакция от ваксината, само се поду убоденото място, но както винаги.
Виж целия пост
# 605
Благодаря ви  Hug
Снощи вдигна 38.5, свали я и оттгова не е вдигал, после ще звънна на лекарката да видя какво ще ми каже, ако го водя ще вляза без да чакам или изобщо няма да го водя. Почти съм сигурна че е от ваксината, просто нищо друго му няма, излизат му кучешки, но толкова температура пък да вдигне невярвам.
На мястото на убоденото и трите пъти му ставаше буца, само този път не.
Виж целия пост
# 606
Здравейте,

Да ви питам нещо, ако някой знае. Оня ден Гала направи много хубаво предаване за децата с аутизъм. Говореха за симптоми и стана въпрос за ходене на пръсти. Та въпросът ми е вашите деца ходят ли на пръсти? Защото моето ходи от време на време, но не мисля, че е признак за нещо. По принцип не бих му обърнала внимание, но става кошмарен напоследък, не иска да слагаме памперс, да се обличаме, събличаме. Като реши нещо и само реве докато не го получи - вчера 30 минути истерия за филия хляб. И хич не ме слуша като му кажа да не прави нещо. Преди си беше по-послушен. Това нормално ли е?????
Виж целия пост
# 607
Здравейте,

Да ви питам нещо, ако някой знае. Оня ден Гала направи много хубаво предаване за децата с аутизъм. Говореха за симптоми и стана въпрос за ходене на пръсти. Та въпросът ми е вашите деца ходят ли на пръсти? Защото моето ходи от време на време, но не мисля, че е признак за нещо. По принцип не бих му обърнала внимание, но става кошмарен напоследък, не иска да слагаме памперс, да се обличаме, събличаме. Като реши нещо и само реве докато не го получи - вчера 30 минути истерия за филия хляб. И хич не ме слуша като му кажа да не прави нещо. Преди си беше по-послушен. Това нормално ли е?????
и на пръсти са ми ходили и двамата и в истерии са ми изпадали и на тази възраст и малко по-големи, нормално е. В момента пробват да се наложат и да видят, до къде ще им се разреши да стигнат. Все пак всяко човече си е с характер и всеки иска да става неговото.
Виж целия пост
# 608
Рано или по-късно, малко или повече - всяко дете и на пръсти стъпва/ходи, и реве, и се тръшка, и инати проявава - това са си напълно нормални неща, недей да се вкарваш излишно в разни филми. В никакъв случай не подценявам притеснението ти, просто ако наистина имаш такова - се посъветвай с педиатъра си, за свое успокоение, вместо да ти е свита душичката наред ли е всичко.  Hug
Виж целия пост
# 609
Здравейте момичета по темата за бебешкия инат  се сещам че докато бяхме бременни пак го обсъждахме и тези от нас на които им е второ разказвахме какво тръшкане и изтерясване става.
И ето че мина време и нашите прекрасни Юнчета пораснаха и почнаха да проявяват характер Mr. Green  Laughing и да ни подлагат нервите на изпитание ooooh!
Кати ходи на пръсти като я събуя боса а се инати като за двама /нали е зодия близнаци Wink/
Така че мили мами с бебешкия пубертет е трудно и много трябва да внимавате какво и до колко им позволявате защото сега се учат че с много рев и крясъци всичко може Crazy стига да нямат такава майка Овен като мене  Mr. Green

Хубав и усмихнат ден ви желая  bouquet
Виж целия пост
# 610
Момичета - полужива съм! Все пак свалих за пръв път днес Т от 2 дена и половина. Беше голям кошмар - само спях с 38 и повръщах.....но, започна бавно подобрение Simple Smile

Алиена - Криско не вдигна Т след ваксината. Какво ви каза лекарката? Дано не е болен миличкия Praynig, да се окаже от ваксината. Но щом не е вдигал, е много вероятно това да е края.
При нас е така поне, не вдигне ли до 12 часа след последната Т, е спрял.

Airina - много се радвам, че пилотираш самолет. Исках да ти кажа, че и аз съм свързана с авиациата покрай роднините и приятелите на нашите. Баща ми и свекър ми/вече са пенсионери/ са техници. Девер ми също. Аз пък станах стюардеса през 2001, но така и не работих. Само си заверих бривет. Исках да те питам в коя авиокомпания си, защото и баща ми ходеше по Иран до скоро. Вече не иска, че е уморително за него и така.

Грета - много е трудно в мойта работа да се навият на подобно нещо - половин ден. Ние сме голяма фирама, непрекъснато се клюкари и гледа в паницата на другия. Всеки се пази, дори шефа. Не смеят на един да дадат така, че видиш ли другите какво ще си кажат. За нея може, пък за нас -не. Ако трябва да бъда честна мойта работа мога и от вкъщи да я работя, амааа.......  
Виж целия пост
# 611
Тц, тц, тц, Аморе, ти кога стана помощник към ЛЛЛ? Ха честито! Вече в червено ли да те изписваме?  Laughing

Алиена, нормално е с всеки следващ прием да има по-сериозни реакции от организма, все пак вече има изработени антитела.
Виж целия пост
# 612
Здравейте,

Алиена, Пепи не вдигна Т от ваксината, но всяко дете е различно и до 72 часа е нормално да има някакви странични ефекти. Дано всичко е наред и Т да е от ваксината!

Airina, страхотна професия!

Мамамецана, бързо оздравяване ти желая и дано нещата се подредят. Колкото до работата-малко са работите, в които всичко е наред-клюки, интриги, простотии, гледане в чуждата паничка...не напускай , а потърси нещо друго!

Грета, и ние сме пеша на разходките вече 3 месеца, Петър отказа количката, но напоследък хем не иска в количката /ние затова я и прибрахме/, хем го мързи да ходи и си правя тренировки Crazy

Здравейте,
Да ви питам нещо, ако някой знае. Оня ден Гала направи много хубаво предаване за децата с аутизъм. Говореха за симптоми и стана въпрос за ходене на пръсти. Та въпросът ми е вашите деца ходят ли на пръсти? Защото моето ходи от време на време, но не мисля, че е признак за нещо. По принцип не бих му обърнала внимание, но става кошмарен напоследък, не иска да слагаме памперс, да се обличаме, събличаме. Като реши нещо и само реве докато не го получи - вчера 30 минути истерия за филия хляб. И хич не ме слуша като му кажа да не прави нещо. Преди си беше по-послушен. Това нормално ли е?????

Според мен е нормално ходенето на пръсти...Петър се научи още лятото на морето като започваше да му пари пясъка ходеше на пръсти, но беше за кратко, защото му обувахме аква обувки. Напоследък, ако го събуя бос преди къпане отива на пръсти към банята, но и пода си е студен в коридора. За сърденето и тръшкането-докато разбера, че не иска повече в бебешката количка беше ужасно, но през цялото време спазвах съветите от babycenter и му говорех със спокоен глас и сега ако за нещо се нацупи му говоря тихо и спокойно и бързо отминава, ако пък се изнервя се разхождам до банята и тогава му говоря.

По въпроса с шоколада- давала съм му киндер, барни, но не е особен почитател на сладкото...но задължително всеки ден му давам домат, без домат не може.
Виж целия пост
# 613
Днес не е вдигал темература  Simple Smile сега го водих и до докторката нищо му няма, от ваксината е. И ние количката одавна я прибрахме, с колата до парка или пеша до по-близки дестинации. Една ми стои в багажника, като отидеме на пазар да го возя, че много тича иначе.
Виж целия пост
# 614
Ние все още с количка излизаме, тъй като първо сме по 3-4 часа вън (в зависимост от времето) и второ - единственият му сън през целия ден е, ако заспи в количката за около час. В къщи с месеци не е заспивал.  ooooh!

Петя, благодаря ти, днес са ме наградили си с иконка.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия