Косопадът

  • 110 723
  • 749
# 195
аз получих такава реакция на два пъти след 10 минутната на лореал, но пък иначе от лореал преференс - нормална на лореал - не съм имала никакви реакции

явно е до боя
По скоро е до коса  Simple Smile
Аз след 10 минутната на Лореал не съм имала косопад.
 
Виж целия пост
# 196
Моята фризьорка не ги препоръчва 10-минутните.

Аз веднъж се боядисвах с Палете, ужасно беше, то не стига, че от тъмно руса станах тъмно кестенява, но и много ми повреди косата, от тогава я мразя тази боя.

Моя колежка се правеше с Гарниер, тази, коята Стефания Колева рекламира, много доволна беше. Вие ползвали ли сте я?
Виж целия пост
# 197
Препоръчвам боядисване с естествени бои / напр. на Логона / или комбинация от естествени оцветители къна, касия, амла, индиго.  Има тема "хенапристрастени", в която разискваме този начин за оцветяване на косата. На мен ми действат  чудесно на косата.
Виж целия пост
# 198
Препоръчвам боядисване с естествени бои / напр. на Логона / или комбинация от естествени оцветители къна, касия, амла, индиго.  Има тема "хенапристрастени", в която разискваме този начин за оцветяване на косата. На мен ми действат  чудесно на косата.

А може ли да стане руса косата с къна? Ако има такъв цвят, дай линк моля те
Виж целия пост
# 199
Препоръчвам боядисване с естествени бои / напр. на Логона / или комбинация от естествени оцветители къна, касия, амла, индиго.  Има тема "хенапристрастени", в която разискваме този начин за оцветяване на косата. На мен ми действат  чудесно на косата.

А може ли да стане руса косата с къна? Ако има такъв цвят, дай линк моля те
Не може. 
Натуралната къна не може да изрусява и да направи косата руса.

Виж целия пост
# 200
Има натурална боя, която се води руса, но не знам какъв би бил резултата - http://www.bioslunceluna.com/shop/kozmetika/boia-za-kosa/boja-za … h-logona-bio.html

Аз съм светло кестенява и поддържам максимално близък до естетствения си цвят.
Виж целия пост
# 201
Има натурална боя, която се води руса, но не знам какъв би бил резултата - http://www.bioslunceluna.com/shop/kozmetika/boia-za-kosa/boja-za … h-logona-bio.html

Аз съм светло кестенява и поддържам максимално близък до естетствения си цвят.

Ти с кой цвят се правиш? Аз искам същото, не бяло-русо чак. То си пише боя на прах, това къна ли значи?
Виж целия пост
# 202
Има натурална боя, която се води руса, но не знам какъв би бил резултата - http://www.bioslunceluna.com/shop/kozmetika/boia-za-kosa/boja-za … h-logona-bio.html

Аз съм светло кестенява и поддържам максимално близък до естетствения си цвят.
Ако косата е тъмна - никакъв.
Е добре, може да има след това блясък.  Simple Smile
На Logona мисля, че ги има в ДМ, но не съм много сигурна.
Виж целия пост
# 203
Има натурална боя, която се води руса, но не знам какъв би бил резултата - http://www.bioslunceluna.com/shop/kozmetika/boia-za-kosa/boja-za … h-logona-bio.html

Аз съм светло кестенява и поддържам максимално близък до естетствения си цвят.

Ти с кой цвят се правиш? Аз искам същото, не бяло-русо чак. То си пише боя на прах, това къна ли значи?

Това е комбинация от естетствени оцветяващи съставки. Не само къна, а и билки. В сайта пише точния състав. Аз се боядисвам с къна+касия+амла, които вземам насипни. Ето какъв цвят е косата ми:

Преди - http://media.snimka.bg/7622/021499733.jpg

След  - http://media.snimka.bg/7622/021499742.jpg
Виж целия пост
# 204
Много ти е хубав цвета, ама е доста по- светъл от моя.
Виж целия пост
# 205
Много ти е хубав цвета, ама е доста по- светъл от моя.

Благодаря ти. Наистина с естествени бои не може да се постигне изсветляване.
Виж целия пост
# 206
Много ти е хубав цвета, ама е доста по- светъл от моя.

а ти каква боя ползваш?
Виж целия пост
# 207
Току що ми пристигна шампоана и ампулите, обаче шампоана е много рядък сякаш е допълнен с вода. Алена ти си го ползвала кажи дали и твоя е бил такъв? За първи път виждам такова нещо.
За този става въпрос
Виж целия пост
# 208
да, рядък е, но е такъв - точно този - противокосопадния е като моя

аз имам и един хидро-липиден, който ползвам за дължините - той е по-гъст

единия от тях - не си спомням кой - мирише омагьосващо на невен - ....или всъщност - не знам дали цветът ме бърка, но много характерна миризма на градинско цвете, към която се пристрастявам, май  Hug

ще трябва да отида да ги помириша пак Wink

ти взе и ампули, нали? за мазна коса?

Виж целия пост
# 209
Тъкмо си постигнах обемна при4еш4ица и сега пак заприли4ах на метл азаради скапана боя censored!Запо4вам само с къна #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия