Нашето Февруарско талисманче Криси стана на две години!!!

  • 33 015
  • 743
# 210
Мариянка,честит рожден ден.Много здраве и щастие ти пожелавам Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 211
Привет,
Марианче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Да си жива, здрава, усмихната и много щастлива!!!   bouquet
Наде  Hug, мисля, че човек не трябва да трупа нещата в себе си, а на момента да ги обсъжда, защото натрупвайки се неминуемо ще "изригнат", но тогава напрежението е голямо и понякога води до необратими кофти последици. Дано скоро промените заедно връзката си и отново постигнете хармонията, която заслужавате!!!
Ками, добре че сте се справили, но не го обезкуражавай мъжа ти - нека ти купи кола, щом иска, само да те заведе да си я избереш.
Искам и аз кола-подарък...
Стискам палци за бързо оздравяване на болничките!!!

Вчера ми се обадиха от яслата, че Михел е със силни болки в корема и съмнение за апандисит- няма такова притеснение, но все пак имах предположение, че са колики и "го почнах" веднага с еспумизан. Като го взех ревеше, горкото - не спря да плаче от градината до поликлиниката и после до вкъщи - около 3 часа.  Междувременно изпи сумати еспумизан, накрая се оказа, че е ял пастет в яслата и кой-знае какъв боклук са им дали, та да му е предизвикало толкова силни колики. Слава Богу няма апандисит и даже като се успокои и следобедния му сън беше спокоен.
Е, не съм се карала с лелите, защото за тези "никакви" пари дето даваме за ясли е логично да се предположи, че няма да ядат качествени храни ... Просто ще го водя закусвал и няма да позволявам да яде там боклуци. Имайте и вие едно наум все пак
Виж целия пост
# 212
Привет дами и дребосъци!

Миа, ЧРД и тук newsm51.

Днес тук е неработен ден, отново заради мръсен въздух, а лично не видях нещо по-различно от предишните дни.
Явно има някакви тайни обгазявания с нещо. Носят се слухове, че имало  7жертви...линейки хвърчали...При нас поне няма нищо такова. Правителството молило да се изнесе населението в провинцията..Ми ние като си нямаме?! Къде да отидем Simple Smile
Дано не е сериозно и да ни се размине  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Наде, споко, всичко минава и отминава, ще се оправите, иде зима, депресия...Пратете Белка на гости, напийте се, теглете му един юнашки кекс и сте готови  Hug.

Ками, и аз искам кола автоматик. Ама ще видим дали ще ме огрее  Crazy

Гея, аз пък ви завиждам за студа и снега...От 3 години не съм ходила по сняг, Дени пък съвсем не познава зимата. Много ми липсва.
Бързо оздравяване Hug

Относно шума, тук никой не спазва правилата. Денонощно се строи, нощем изливат плочи, стоварват тухли, железа (през деня е забранено на големите камиони да се движат), денем режат с флексове и бутат разни неща с багери. За 3 години тук, от всичките ни страни се построиха по 2-3 нови сгради. За Дени звука от стържещ флекс е като приспивна песен, като го чуе заспива. БЕЗ МАЙТАП. Иначе от съседите нямаме оплаквания, тя само тича много...ама какво да правя.

biserche , добре че нищо му няма на малкия.
Виж целия пост
# 213
Мия, Честит Рожден Ден, да си жива и здрава и много обичана!

biserche, много гадно с това ядене, как може така да хранят децата. #2gunfire
Наде, спокойно при всички има кризи, винаги може да поговорите и да подредите нещата между вас. Имате едно прекрасно момиченце, което винаги ще ви показва, че имате нещо общо. Hug
Ками, не се сърди на твоя човек аз щях да скачам от щастие при такава изненада. Laughing
Някоя от вас знае ли кога се подават документи за детските градини или е още рано? newsm78
Виж целия пост
# 214
Марианче, честит рожден ден!МНого красиви мигове с твоето семейство!

Виж целия пост
# 215
Малко снимки от нас:
Деница:
    Елица (аз):

Да не ни забравите Crazy
Виж целия пост
# 216
Ели, страхотни сте и двете Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Ели, невероятни сте!!!
Виж целия пост
# 218
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРИЯНЧЕ! Да си жива, здрава, щастлива и все така мила, грижовна и усмихната!
Виж целия пост
# 219
Здравейте момичета ! Минавам само да кажа че на 26.11 се роди сина ми Антонио с тегло 2940гр и ръст 50 см. Раждането мина нормално и много бързо.Целувки на всички дечица!
Виж целия пост
# 220
Маринче, да ви е жив и здрав и много да ви радва!  bouquet
Виж целия пост
# 221
Здравейте момичета ! Минавам само да кажа че на 26.11 се роди сина ми Антонио с тегло 2940гр и ръст 50 см. Раждането мина нормално и много бързо.Целувки на всички дечица!
Честито Маринче!Страхотни новини!Да ти е жив и здрав Антонио!
Виж целия пост
# 222
Маринче, да ви е жив и здрав малкия Антонио. Много да ви слушка да расте щастливо и обичано дете. На теб бързо възстановяване !
 Разкажи как сте, как е минало раждането, къде ражда ?
Маринака честит рожден ден, нека да си най-обичаната мама и съпруга, от здраве да не се отървете и подаръка, който ще получиш скоро нека да са две чертички на теста Simple Smile
 Момичета давайте сериозно да се бройм за детското парти, че да мога да говоря с човека от клуба ако сте съгласни и на този клуб  де. Понеже не мога да ви чета през деня в интернет и за утре няма как да знам какво сте решили, мисля да оставя говоренето за петъка. За мен няма значение коя от датите ще е 11 или 12 , Дидето каза, че не може за 11 та ще видя дали има нещо за 12. Не разбрах за менюто какво мислите и какво да искаме да ни подготвят. За сега със сигурност си спомням че желание изявиха - Алхимика, Надето, Тони мисля, че ще я навия да дойде, Маринака и нея Simple Smile ( ще ги натоваря на комбито със все домочадието) И признавам си, че не помня за другите желаещи  Embarassed а нямам време да чета назад. Давайте по едно "да" който е сигурен.  И мнения и предложения моля, да знам какво да искам като отида, че очевидно готовата оферта не е за нашите малчовци.
Виж целия пост
# 223
Маринче честито бебче! Много да ви радва и слуша!

Мариянче, честит рожден ден! Много здраве и семейно щастие!

Ели, поразителна прилика!

Ние преди малко се прибрахме от театър - постановката никак не беше хубава ( а я рекламират даже като много смешна)  - "Красотата спи" в "Зад канала"( да си знаете). На всичкото отгоре на Жоро му вдигнаха колата и театъра излезе към 100лв. Абе кофти завършек на вечерта.
Виж целия пост
# 224
Мариянче, Честит Рожден Ден и тук Simple Smile
Маринче, честито ново попълнение! Да са ти живи и здрави всички мъже и да те носят на ръце цял живот Simple Smile
МРМ, честито бракуване! Пожелавам ви да създадете едно голямо и щастливо семейство!
 
Момичета, благодаря ви за положителната енергия... Иска ми се наистина да вярвам, че нещата ще се оправят, но честно казано съм скептична.
Вярно е, че големият проблем е неговоренето... Защото сега вече е късно... Въпреки всичките ми молби, сцени, манипулации... не можах да изтръгна дори "ще се опитам".
От месеци той ме отбягва по всевъзможни начини:
отиваме у техните, майка му предлага малката да спи при нея - не;
майка ми идва у нас и предлага тя да спи при малката - не; детето мен ме бута и иска да спи сама, но баща й /нито бабите/ въобще й оставя шанса да спи на леглото си - приспиват я на спалнята;
в понеделник така и не искаше да я пуснем на ясла, макар всички околни да бяха на мнение, че е здрава и децата й липсват
когато предложа да излезем двамата следва отказ и ако все пак го навия, цяла вечер стои сякаш ми е шофьор - не пие, не говори...
през деня не се целуваме, когато вървим не се държим за ръка
секс правим по веднъж в месеца, евентуално /това е откакто съм родила/ - той няма желание; 
онзи ден след като му казах, че според мен трябва да излизаме сами, все едно сме на среща, за да се сближим отново и дори да правим секс по график /в едно предаване го каза някакъв психолог/, той се съгласи, но... не си легна с мен, а няколко часа по-късно, когато отидох да го видя в хола беше заспал пред порното  Tired
Аз никога не съм била против порното, дори обратното... но се почувствах сякаш го заварих с друга жена
А когато му казах, че той подсъзнателно вече е single, отговорът беше, че дори да е с друга, пак ще му охладнеят чувствата за няколко месеца, т.е. за какво да се хаби пак. Искал да сме заедно, но не мислел, че ще ме обича пак...
Вярно е, че аз съм много неблагодарна и далеч не съм жената от едно време, но откакто съм се върнала на работа определено "ставам"...
Вярно е, че той е хронично уморен, но колкото пъти съм му предложила да си почине, толкова пъти е избрал да свърши нещо, свързано с дома или Белослава...
Според мен проблемът е, че се е концентрирал изцяло върху детето. Предполагам защото когато е имал нужда от мен, не съм била на линия. За съжаление такъв начин на отглеждане не е в услуга и на малката... Аз съм отгледана по този начин...
Опитвам се да му го втълпя, но не знам ще послуша ли..

Последно решихме да опитаме пак, но ако няма промяна не мога да оставя нещата така...

Пиша ви всичко толкова подробно, защото стандартната ситуация е обратната - мъжът се чувства пренебрегнат и дори на една от вас да помогна да види нещата от срещуположната гледна точка, пак е добре


Днес ми дойде М-то най-сетне та едно нещо отметнах, но пък съм се обзавела с бронхит, алергия, най-вероятно към антибиотика за бронхита и синуит, от алергията  Crazy Добре поне, че нито едно /вече/ не е заразно, че само още една болест на малката ми остава....
Новият удар /от къде ли идва изразът, че нещастието никога не идва само?/ е, че котката ми, която 14г гледам като дете, преди няколко дни е получила инсулт или нещо подобно. Днес ходих да го видя - изпосталял е много, не се храни, пие само мляко в много ограничено количество, почти не се движи, държи си главата много странно - сякаш е парализиран от едната страна... Майка ми каза, че сега вечерта изглеждал по-добре, но не й вярвам много-много...

Та така у наше село...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия