Нашето Февруарско талисманче Криси стана на две години!!!

  • 33 015
  • 743
# 225
Добро утро!!!  Grinning
 Нали знаете колко много си Ви обичкам всичките  




Успяхме !!   финал
 Hug newsm18

Ели, много сладка малката! Уникални са 2 снимки! Grinning Наде, продължавам да стискам  fingerscrossed, пък дано да помогне вярваш/ не вярваш.
Виж целия пост
# 226
Мия, честит рожден ден на патерица! Желая ти от все сърце здраве, любов, вяра, мечти и винаги положителен счетоводен баланс на края!  Hug

Ками, честито!  Embarassed

МРМ, да не съм изпуснала нещо? Брак?  Flutter

Ели, страхотни сте и идеята с рокличката е много креативна!  Peace

И тук да благодаря на всички ви за пожеланията във ФБ по повод 3тата ни годишнина от сватбата.  Hug Изкарахме един прекрасен семеен ден, подариха ми най-големия букет, който някога съм виждала. наготвиха ми вечеря, украсихме си елхата, четохме приказки на малчо през запалената камина, докато навън вали и духа вятър, пихме вино (аз, де) и си говорихме хубави думи... Беше много романтично и точно представата ми за интимна вечер с любимото семейство!  Heart Eyes Само дето се изложих с подаръка, който не пристигне вчера, а вероятно днес или утре, ама нейсе  Blush

Наде, думите ти ме накараха много да се замисля. Изключително права си и дори, струва ми се, твърде самокритична на места. Наистина откривам себе си в някои от нещата, които описваш (понякога съм твърдоглава, самовглъбена в собствените си разбирания, пренебрегвам или просто забравям за желанията на съпруга си). Моята най-близка приятелка ми каза, че един мъж трябва да има безкрайно търпение, за да живее в такова разбирателство с жена 10год. по-млада от него, а моят е от най-търпеливите, имайки предвид моя чепат характер. И все пак трябва да се постарая повече да не го изпитвам толкова често.
С две думи, Наде, стискам палци бурята да отмине и да се обичате дори повече и ти благодаря, че споделяш опита си с нас! На мен лично ми помага много!  Hug


Виж целия пост
# 227
Привет, момичета! Да, бракувах се вчера:) Дано и нашите годишнини звучат така добре както на Мартеничка. Марте, много ми хареса вашето изкарване - още много, много по толкова годишнини да празнувате семейно романтично! Иначе нашето мероприятие мина по-добре от очакваното - е, пак не беше моята сватба, но догодина евентуално ще направим нещо по мой вкус. Но пак добре се получи - гостите ест. бяха повече от очакваното, но пък бяха свежи, почти без роднини (само мои и малко), после ядене и пиене, а майка ми с Мишката, абе не е страшно Simple Smile


Наде, доста подтиснато звучиш, но съм сигурна, че нещата не са толкова зле! Нали знаеш, че подобни кризи има при всички в един или друг момент. И Евгени се е държал като идиот хиляди пъти, но пък рядко е имал предвид ужасните неща, които аз съм си мислела. Може би ако спреш временно да анализираш толкова (нищо лошо - и аз винаги го правя, но пък и винаги се престаравам) нещата по-бързо ще са ок. А за Белка бъди по-твърда, поне пред бабите! Стискам палци!
Виж целия пост
# 228
Здравейте момичета ! Минавам само да кажа че на 26.11 се роди сина ми Антонио с тегло 2940гр и ръст 50 см. Раждането мина нормално и много бързо.Целувки на всички дечица!

Честито, да ви е жив и здрав!


Миме, честито и на теб / и тук/! Много щастлив семеен  живот и мн, мн любов! Heart Eyes Hug Hug

Подаднах на един сайт дето се гласува за "откачен " смс Joy

Копирам Ви два от любимите ми , да се посмеете и вие  Laughing

"Viktoriq Stoyanova sms: ЧРД. Пожелавам ти да качиш чашката на сутиена с 2 букви и да намериш мъж със същия размер шепи ;-р" Joy

"Tanya Vell SMS: Не ме убивай, идвам с мир... и бисквити!" hahaha
Виж целия пост
# 229
Мими, честито! Поожеалвам ти от тук насетне да бъдеш най-обичаната, най-глезената и обгрижвана жена на този свят! много дълго години живот в любов и разбирателство.

Маринче, честито и на теб. Пожелавма на малкия Антонио да расте здраво и обичао дете.

Наде
, чета те и не знам какво да кажа. Просто недоумявам, защо се получава така, не само при вас? При нас нещата също не са ок и не знам това до кога ще продължава?

Аз съм болна, и само се моля да не заразя Йоан, защото вече ми писна от болести.
Виж целия пост
# 230
бррррррррррр....много гадно,това положение със семейните отношения  е май при повечето.Помня като родихме всички и как в началото беше много трудно на тези от нас с първите рожби,тогава някой май беше Гал каза,че след второто е още по-зле,е наистина е така.Не съм вярвала какви думи могат да излизат от устата ми по Любо и обратното,вместо да се обичаме повече от всякога ниенаправо се мразим на моменти.Ние един ден сме в хармония и следват 2-3 война...Но съм сигурна,че се обичаме и желаем,просто сме много уморени и натоварени с отговорности които преди не сме имали.

Наде,никога не съм си представяла ,че между вас може да има проблем.Дано по-скоро намерите пътя един към друг. Hug

Честитки тук няма да пускам,ще напиша друг пост...
Виж целия пост
# 231
Маринче, честито! Много здрав и щастлив да расте!  bouquet

Мими, Марте, да сте много щастливи дъъълги години, както се казва!  bouquet

Наде, споко. Остави го и той да си изживее "следродилната депресия"... Когато се роди Мими, косата на съпруга ми започна да пада с шепи. Буквално от прибирането ни от родилния дом... Нищо не показваше, горкият, не се оплакваше, нищичко... Когато се поуспокоиха нещата и косопадът му спря... Искам да кажа, че всеки изживява нещата по свой си начин. Мъжете ни имат не по - малко емоции и стрес от нас. Това,че не знаят как да ги изразят, само влошава ситуацията. Не бързай с никакви крайни изводи и генерални решения.  Peace

Следва оплакване, ако искате не го четете - Мими кашля жестоко. Снощи до 1, не успя да заспи от пристъпи... Аз съм с високи стойности на хормоните пак, миналата седмица припадах отново... Не съм извеждала Бобчо с дни от вкъщи, защото ме е страх и той се побърква, горкият... Sad
Виж целия пост
# 232
МИЯ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ(ТУК),бъди здрава,щастлива и много обичана.  bouquet

маринче,честита рожба,нека расте здрав,щастлив и добър човек.На теб бързо възстановяване,и ти желая много силички за двамата младежи Heart Eyes


АДАШКАТА,ЧЕСТИТО!!!Желая ти дълъг семеен живот,щастлив и безгрижен,а догодина мечтаната сватба с две прекрасни шаферчета. Hug

Десика, да оздравяваш бързо.

При нас нищо ново.Общо взето май някой много ни е завидял на "богатството" и ни е проклел,Любо удари колата(както знаете),в неделя за пореден път обраха едната продавачка с 450лева,а днес незнайно защо са спрели тока в магазина,сега отиде да се разправя.Май ще ходя да ни леят нещо,може би ще трябва не куршум ,а цял склад с мониции против уроки...То вярно,че е важно да сме здрави,но дори и това не постигаме.Оплаках се и аз ,не ми олекна Tired

Зари, да се оправя малкото адашче бързо,а ти правиш ли нещо за тези припадъци???
Виж целия пост
# 233
Мими, аз предлагам освещаване да направите на кола, апартамент, магазин. Всичко, което ви е важно... Обявявам прИмоция - три освещавания за едно гушване на сладкия юнак, че не съм му виждала очите още... Laughing

Силвееее, и за теб си стои офертата, когато решиш... Hug

Виж целия пост
# 234
Зари аз не съм ти споделяла както и тук,не съм вярваща,но ще кажа на Любо за идеята,благодаря  bouquetНие и по този повод имаме малки пререкания,аз не съм кръстена,а той иска църковен брак...Мисля,че не трябва да  се кръщавам когато не вярвам,съответно се обезмисля и църковния брак.Ох какви ги пиша...Ей сега шще пусна малко снимки за разведряване на темата.

на мама фризьорката,винаги съм си мечтала някой по цял ден да ми рови косата,е сбъдна ми се мечтата Heart Eyes
Виж целия пост
# 235
Маринче, честита ви рожба Антонио!!! Да ви е жив и здрав, да има много късмет и най-щастливото детство!!! Да порасне голям и винаги да радва сърцата ви!!! На теб бързо възстановяване!!!

Честито да сте младо семейство!!! Миме /МРМ/, пожелавам ви любов, много дълго семейно щастие и още повече здраве!!!

Честито и на вас Марти, все така да се обичате и радвате един на друг, както в деня, който ни описа и винаги да пазите живи любовта, хармонията и топлината!!!

Миме /алхимиково  Wink/ много сте готини, както винаги. Влади много е пораснал, и аз очичките му не съм виждала, но се надявам скоро да ви видим в пълен състав!
Хайде стига с кофтия късмет при вас и мисля да ви пожелая да го оставите в тази година, а в следващата да сте здрави и с много късмет!!! То като помислиш реално не сте с толкова лош късмет, при положение, че имате вече Влади  Laughing  Hug
Още водя преговори за 18-ти, веднага щом имам "зелена светлина" ще се появя да кажа.

Ками, много готини смс-си  hahaha

Наде, чета и недоумявам, много ми е мъчно, дано да го преодолеете, но и за това, както за много други неща "се искат двама" и мноооого търпение и желание за компромиси. Пожелавам ви да намерите скоро пътечка един към друг!!! Оздравявай, че силите ще ти трябват за хубавите емоции, които ти желая от сърце!!!

Зари, бързо оздравяване на Мимето!!! Недоумявам как така още не са ти нацелили дозата хормони, за да е всичко наред с щитовидната  #Cussing out и още се чувстваш зле ...

Деско, не се предавай, бързо да пребориш настинката и никаква зараза за Йоан, на него не му трябва  Hug

Пис, аз съм навита за детското парти, но 11-ти е работен ден и е абсурд да дойдем. За 12-ти сутринта сме ок.
Ще чакам да постигнете "мир" от "да" и тогава ще се отчета отново.





Виж целия пост
# 236
Момичета влизам да ви похваля и аз това лекарството за кашлицата с  черната ряпа! Някой тук (или във Фейса newsm78) го беше написал и аз нали не съм много вярваща на такива бабини илачи, не го направих, но снощи майка ми е купила една ряпа и на сутринта й дадох  две лъжички, и край на кашлицата. Направо не е за вярвяне, защото снощи си кашляше доста (дори повърна), но факт.

Зари, много лошо това с припадъците, дано не ти се случва повече, че знам какво е чувството да се притесняваш да излезеш.Много Hug

Миме, и мен някой ме е проклел, ама на тема "кола". Преди няколко месеца си смених съединителя и дадох сума ти пари, и вече е изхабен #Crazy закарахме колата в същия сервиз и ми излизат с номера, че само за няколко дни била изтекла гаранцията...много ме яд (и особено на баща ми, който настояваше да го купим оттам, а не от един мой приятел) и сега хич не ми се дават 300лв пак (за моята кола това е голям разход). Другото - нали един клон при силните ветрове ми смаза капака, и не ми платиха почти нищо от "Армеец"...и там ще е набутвация #Crazy На всичкото отгоре сега ми седи в сервиза разглобена и без кола съм като без крака #2gunfire
Виж целия пост
# 237
Марина, бързо давай рецептата.
А ти сигурна ли си , че от ряпата или просто сиропите за кашлица вече са й подействали.

Бисе, радвам се, че се разписа.

Зари, какво казват лекарите? Защо продължава така?

Миме,
супер снимки и както винаги при вас е весело. И да поздравиш Инчето като се чуете.
Виж целия пост
# 238
Честито бебче marin4e да ти е жив, здрав и с много късмет!
mrm, желая ви живот пълен с разбирателство и любов!
Мама З, напълно те разбирам за припадъците при мен бяха като бях бременна, но все още изпитвам страх. В момента в който започне да ми става топло започвам да пия вода и да се събличам без значение колко е студено и си мисля пак ще припадна.
Виж целия пост
# 239
Деси, няма как да е от сиропите, защото спрях да и давам Мукоплант и Флавамед. Давам и само  Ериус вечер, но снощи нямаше ефект. Купуваш черна ряпа, издълбаваш в средата, слагаш лъжичка захар и на сутринта ряпата е пуснала сок. Даваш от сока, но не знам колко пъти newsm78. Доколкото знам ряпата е много горчива и сигурно захарта е заради вкуса. Някаква лекарка по телевизията е говорила за тази рецепта и майка ми оттам я е чула.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия