Нашето Февруарско талисманче Криси стана на две години!!!

  • 33 015
  • 743
# 600
Днес празнуват вс носещи имената Данaил, Данaилa, Даниeл, Даниeлa, Дани, Дана. ЧЕСТИТО на всички именници!  newsm24
Честито и на малката Дани на Мечи! Да ви е жива, здрава и да си хапва хубаво в бъдеще Wink
   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 601
MЕЧИ, Честит Рожден Ден!!! Да си жива и здрава! и до утре  Mr. Green

Сега свалям няколко снимки и ще ви се покажем Simple Smile

2 стари снимки - без коментар
 

От днес сутринта, 24часа след пребивацията. Пораженията не са големи Simple Smile


Две от тая вечер-джудженцето и коледния ъгъл
 

Малката пак започна да кашля - от както си е легнала - супер изведнъж и много гадна кашлица - лаеща ли й казват, не знам, но ми намирсва на ларингит. Утре ще купуваме инхалатор /вместо подаръци/ - харесахме си ОМРОН
Виж целия пост
# 602
Мечи,честит рожден ден и от мен и честит имен ден на малката Дани Hug

 За говоренето, преди някой като кажеше, че еди кой си проговорил "чак" на три годинки и все се чудех какво толкова чак има в това, все си мислех, че всички тогава проговарят.И все още мисля, че това е възрастта, до която проговарят.Така че тези които проговарят по-рано са избързали, а не другите да се бавят  Peace .

 

Аз дума не съм обелвала до 3 годишна.Ама изобщо не съм говорила,а явно само съм слушала и попивала.След това обаче като съм се отприщила...не са можели да ми спрат устата.На 4 и половина четях гладко,като възрастен.Баба ми,начална учителка,ме научи и явно ми е било интересно.Така че аз също не се притеснявам,че Наско не приказва много или пък че Жорето все още не прави прости изречения.За всичко си има време Peace

Ние много се кефим на ето това:
http://www.youtube.com/watch?v=Z47EUaIFrdQ
Виж целия пост
# 603
Честит празник на всички именници!

Мечи, честит рожден ден мила! Пожелавам ти много здраве, семейно щастие и любов и разбирателство! Много да те слушкат малките (особено Дани  Wink) и много да те радват! От няколко дни съм се присетила за теб и си мислех,че са ви минали коликите - стискам палци да отминат по-бързо и Дани да се чувства по-добре.

Наде, пак ли кашлица Sad И Ралица се изкашля днес няколко пъти, ама и се скарах:) Омрон са добри инхалатори!

Нели, много са секси ботушките Peace Аз водих Рали в Театър 199 на Трите прасенца- беше 40 минути за 9 лв.

Днес изведох Ралица за първи път от седмица навън - при обличането беше пълна истерия все едно я колят ( и баба ми помага даже) и като излезнахме на двора не иска да стъпва в снега - сигурно я е страх #Crazy Е накрая се заинтригува в правенето на стъпки, но понеже ( в резултат на истерията при обличането) не беше нито с чорапогащник, нито с шал и се прибрахме бързо. Не съм си представяла,че ще я е страх от снега.

За подаръка вече се чудя дали да е Бейби борн или този говорещ Мики Маус, защото 1. Като дават реклама на Бейби борн, въобще не се заглежда,2. От една седмица играе с една Барби за 3 лв. ooooh!, 3. На рекламата на Мики Маус пищи от радост и 4. Това и е любимото детско, което може да гледа нон-стоп.

Виж целия пост
# 604
МИЛА  МЕЧОЛАНА,БЪДИ ЗДРАВА,ОБИЧАНА,ЩАСТЛИА,ОБГРИЖВНА И СЛУШАНА.  bouquet






Виж целия пост
# 605
Миме,само едно изречение от теб  Thinking.Как сте в къщи?Днес в дет.център бяхме с майка с преродени деца(беше с голямото) и стоеше толкова на тръни и в позиция-сега ставам,оставих я да си изпие кафето и покрай нашия бандит наглеждах и нейната сладурана  bowuu.Ставам за детегледачка  Peace

Вержи,мечето и него го изгледахме 2,3 пъти  Crazy

Наде,добре изглежда малката героиня,дано и кашлицата е еднократна и няма последствия  Hug
Виж целия пост
# 606
Meчи честит празник, на патерица вече.  Blush Да ти е жива и здрава   и именничката   bouquet
 Аз се включвам да вметна само, че утре съм налице  за партито.
 Десика, Миме никак не ми звучите добре, да минават бързо лошотиите искам си ви пак старите каквито бяхте  Hug
Виж целия пост
# 607


Вержи,мечето и него го изгледахме 2,3 пъти  Crazy


Виж и това:
http://www.youtube.com/watch?v=tcMfwmQ2BMk&feature=related

Ние това мече много го уважаваме.. Laughing Нищо друго не им задържа вниманието толкова дълго,колкото това мече..

Наде,добре изглежда Белослава.Много е готина в това костюмче Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Фокси, досега четох за твоите приключения и се смях с глас Laughing то като е на чужд гръб е много смешно Wink но понеже синът ми е едно към едно с твоите калпазани напълно ти влизам в положението. А София го следва във всяка беля, даже много често го и подстракава Crazy

Стените редовно ги драскат с химикали и с пастели, но ги чистя много бързо с тези гъби не знам дали ги има в България, обаче са супер, боята не пада Wink само надрасканото и то без да жуля Simple Smile



И другото за оцветяване, което много купувам са маркерите и боичките на Crayola, които се появяват само върху специалната хартия, с която са купени Wink върху всички други повърхности са безцветни Laughing всеки ден благославям изобретателите им
 Wink давам ги на малките и ги оставям да си драскат колкото си искат Wink

Ето ги тук: http://www.crayola.com/products/splash/color_wonder/magic_light_brush/index.cfm

За наказанията: когато синът ми не слуша го оставям в стаята за няколко минути или му взимам любима играчка или филмче. Помага много, но съвсем отскоро. Преди да навърши 3 години още не разбираше и абсолютно нищо нямаше никакъв ефект, беше си точно неконтролируем. И много, много се тръшкаше и ревеше за всяко нещо. И сега се пробва, но като види че не поддавам бързо се отказва, докато преди си ревеше до последно Mr. Green

Фокси, пусни обещаните снимки на новото местенце Wink И ние ще се местим скоро, дано намерим нещо хубаво. Аз хич не съм доволна от къщата, в която сме в момента, много е стара и не много голяма.

И да не забравя:
Мечи, честит рожден ден!!! Да си жива и здрава, много обичана и щастлива! Пожелавам всичко най-хубаво на теб и на прекрасното ти семейство Heart Eyes
Виж целия пост
# 609
Добро утро, момичета.

Наде, дорева ми си като прочетох за вашите премеждия Sad Снимката ме поуспокои, обаче, голямо е геройче Белката Wink

Мечи, честит рожден ден на патерица! Да си здрава, обичана, успешна и много горда мама!  Hug

Момичета, моля пожелайте ни успех днес и утре, когато ще се проведе Коледния благотворителен базар на "Работилница за надежди". Тазгодшните ни изделия са доста изпипани и искрено се надявам да съберем повече парички за децата. Запланували сме доста екскурзии и разходки за тях пред следващата година, а и искаме да им ремонтираме физкултурния салон, че по цяла зима стоят затворени милите. Ще ви покажа снимки от базара, като приключи Wink

И като казах снимки, Фокси, би ли си сейвнала тази снимка за колажа:


А да, и за капак снощи на вечеринката с колегите от народните танци така се развихрих, че стъпах на криво, пльоснах се и си навехнах крака. Сега куцайки ще продавам на базара (хората ще решат, че сме с уврежания  Blush ).

Виж целия пост
# 610
Добро утро

Марте,кофти че си се навехнала,но така ще натрупате повече пари-кой отказва на човек с увреждания Mr. Green
Виж целия пост
# 611
Добро утро Hug

Реших,че днес ще поспя,ама не стана работата.И по закона на гадостта,децата все още спят,а аз се събудих в 7.30ч. Tired

И като казах снимки, Фокси, би ли си сейвнала тази снимка за колажа:


УСПЕХ!!!
...и..сейвнах я Mr. Green


Стените редовно ги драскат с химикали и с пастели, но ги чистя много бързо с тези гъби не знам дали ги има в България, обаче са супер, боята не пада Wink само надрасканото и то без да жуля Simple Smile

.....
И другото за оцветяване, което много купувам са маркерите и боичките на Crayola, които се появяват само върху специалната хартия, с която са купени Wink върху всички други повърхности са безцветни Laughing всеки ден благославям изобретателите им
 Wink давам ги на малките и ги оставям да си драскат колкото си искат Wink
....

Фокси, пусни обещаните снимки на новото местенце Wink И ние ще се местим скоро, дано намерим нещо хубаво. Аз хич не съм доволна от къщата, в която сме в момента, много е стара и не много голяма.

..
Рени,жива да си! Мисля,че има някаква вероятност тези гъби да ги има в Б-я,а ще видя дали пък случайно някъде не продават и от специалните боички...

Снимки ще пусна ако и останалите нямат нищо против,защото няма да са една-две Peace

Добро утро

Марте,кофти че си се навехнала,но така ще натрупате повече пари-кой отказва на човек с увреждания Mr. Green
Laughing И аз това си помислих.. Mr. Green Марте,не ни се сърди Mr. Green
Виж целия пост
# 612
Пускай снимки,Вержи,няма кой да се сърди  Peace Аз чакам да ми дадат едни снимки от РД на едно детенце,Валето има доста ,а и са правени от професионалист и ще ти пратя по скайпа

Марте,успех в базара и всичко да продадете .Дара е страхотна на снимката  Heart Eyes
Виж целия пост
# 613
Здравейте мацки!Не съм ви чела и не съм и писала отдавна но реших да ви пусна една снимчица на моето джудженце

Много са ви сладки дечицата Hug
Виж целия пост
# 614
Направихме една разходка сутринта,после аз отразих козметичката.Сега се наслаждавам на един мъж,миещ прозорци.Дано по-често да изявява такава инициатива  Mr. Green
довечера ще имаме гости-така ще ни мине съботната вечер

m.mega ,джудженцето ти е супер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия