За моногамията

  • 17 352
  • 151
# 150
Както има полигамни , така и има моногамни. Аз съм от вторите.

В този случай се самоопределям като моногамна.
След 23 години с един мъж,не изпитвам никакво желание да го сменям или да бъда с друг.
Чувствам се пълноценна,завършена,удовлетворена,щастлива....не искам да се лишавам от това .


 Hug  bouquet newsm10
Виж целия пост
# 151

В този случай се самоопределям като моногамна.
След 23 години с един мъж,не изпитвам никакво желание да го сменям или да бъда с друг.
Чувствам се пълноценна,завършена,удовлетворена,щастлива....не искам да се лишавам от това .

Ами мога само да ти завиждам. И на мен ми се иска да е така, но съм такъв човек, че дори когато имам сериозна връзка и съм доволна от нея и не мисля да сменям партньора си, пак ще се случи да изпитам влечение към някой друг. Не че ще превърна мислите в действия, но не мога да променя факта, че са ми симпатични и други мъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия