Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 403
  • 1 786
# 240
Не не са, но като отида след 2-3 пак ще помоля да ми вземат. Дано това зацапване спре вече, че меко казано яко ми писна  Laughing
Виж целия пост
# 241
Почивай повече. Ще спре. Аз съм имах около 5седмици кафеникаво зацапване след кървене . Но след като се изчисти зацапващото кървене непременно един секрет за микробиология.

Стискам палци всичко да е ОК.
Виж целия пост
# 242
Troy,
Казаха,че имам поликистоза, която се е проявила с фалшиви симптоми за бременност,а кървенето си продължава от 16ти декември и само казват,че е "много странно". И така .. след шест положителни теста се оказа, че е поликистоза ..
Виж целия пост
# 243
Отиди при друг лекар за второ мнение .
Виж целия пост
# 244
Почивай повече. Ще спре. Аз съм имах около 5седмици кафеникаво зацапване след кървене . Но след като се изчисти зацапващото кървене непременно един секрет за микробиология.

Стискам палци всичко да е ОК.

Много благодаря, аз от началото си кървя по малко с 2 кръвоизлива /сега съм 10 г.с/ последния кръвоизлив беше преди две седмици, значи може още доста да си цапа. Беше ми странно, че зацапването стана почти жълто, но го има  Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Да може и по дълго да е зацапването. При мен беше от 9гс до 14гс. но помалко. Аз обаче бях в болница за да ме следят.  И като спя ден два слет това ми взеха веднага секрет.

Да ще се оправи но гледай да си повече налегло.
Виж целия пост
# 246
Аз пак да задам тъп въпрос. Кървенето ми намаля  доста вече, но сега имам болки. Изписаха ми Магнерот, но се притеснявам че тъй като съм 10 г.с не е ли рано още. Някой знае ли? newsm53
Виж целия пост
# 247
Vivala слушай си лекаря,щом го е предписал значи трябва да е ок. Аз го почнах от 4-ти месец,но това важеше за мен. Peace
Виж целия пост
# 248
При мен не се получиха нещата  Cry Успех на всички вас  Hug
Виж целия пост
# 249
При мен не се получиха нещата  Cry Успех на всички вас  Hug
  Rolling Eyes съжалявам МНОГО да прочета това....
Виж целия пост
# 250
Момичета, след всичко, което прочетох съм толкова притеснена... аз съм края на 5 г.с. , в неделя получих кафеникаво течение, естествено бях на лекар, гледа ме на вагинален ехограф, засега казва, че точката нараства и няма проблем (аз съм в Германия), другата седмица трябва да се чуе сърчицето, дотогава ще се побъркам.......нищо не ми изписа да взимам, което най- много ме притеснява.....като гледам в бг колко лекарства ви предписват, тук нищо не мога да взема без рецепта.... една седмица след овулацията пак имах такова течение за седмица, после мина....След 9 дни се прибирам в бг за уикенда, но няма да мога да отида на лекар почивните дни...не знам какво да правя, поне да си взема ли Утрогестан и Но шпа и за колко време, моля дайте съвет.... тук и при друг лекар да отида съм сигурна, че ще е същото, направо незнам.... Praynig
Виж целия пост
# 251
В частните клиники по стерилитет има дежурни лекари и в почивните дни и можеш предварително да се обадиш. Моя съвет е да те погледне лекар и той да ти предпише каквото е необходимо. Аз не бих те посъветвала да пиеш Утрогестан без консултация. Можеш да зададеш въпрос и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?board=103.0
Виж целия пост
# 252
peony, много ти благодаря.  Hug
Виж целия пост
# 253
В частните клиники по стерилитет има дежурни лекари и в почивните дни и можеш предварително да се обадиш. Моя съвет е да те погледне лекар и той да ти предпише каквото е необходимо. Аз не бих те посъветвала да пиеш Утрогестан без консултация. Можеш да зададеш въпрос и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?board=103.0

Точно така - а и без час да отидеш и да кажеш че имаш проблем - ще те прегледат. Ще ти изпишат Утрогестан или Дуфастон /рядко май дават и двете/ и но-шпа. Моите дози бяха - утрогестан 2х3, а но-шпато 3х2 и с времето ги намалят.

maya.r.  успех и пиши какво става
Виж целия пост
# 254
Здравейте момичета. Бременна съм в 5 + 5 г. с. и преди малко след ходене до тоалетна по тоалетната хартия остана много малко и много светло кафяво петънце  Confused Още не съм била на преглед, имам час за следващата сряда и ми е много объркано. Какво би могло да означава това петънце? Определено не приличаше на кървене, нямам болки, но... Много ми е притеснено, а тъпото е, че съм в Германия и през уикенда няма къде да отида на преглед Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия