Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 408
  • 1 786
# 255
Кафяво петънце в 5гс. Може да значи нищо ,но може да значи и начало на кървене. Това че нямаш болки е добре ,но това не значи че те няма да се появят.  Важно е в случая да почиваш повече до прегледа и ако имаш нощпа папаверин да взимаш .Това е за успокояване на матката.  Също и прогестеронов препарат от сорта на утрогестан, дуфастон.
Виж целия пост
# 256
ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ ДАМИ  И МАМИ АЗ СЪМ НОВА ТУК  И ЕТО МОЯТА ИЗТОРИИКА - трябва6е да ми доиде на 1.03 правих си два теста но и на двата ми се появява 2 чертичка но мн бледа едвам се вижда и то ми се появява чак на 8-9 мин. ходих и вчера на гениколог но за жалост ни6то не видя и е нормално де мн е рано каза 4е матката ми е оголемена изписа ми  НО6ПА и ми каза да си следя това кафяво течение което е от вчера но е мн слабо а днес дано не предизвиквам съдбата но мисля че ми спря и незнам какжо се случва с мен нямам никакжи симптоми освен 4е от 1 седмица имам мн 4увствителни зърна и ме болят но слабо а относно закъснението ми  винаги съм била като  по часовник мн редовен ми е бил  цикълаи  ми е  25-27дена newsm78 newsm78 Wink някакво съветче :Д  Heart Eyes
Виж целия пост
# 257
Вероятно си бременна но е още много рано да се види на ехото. Лекаря ти е изписъл прогестеронов препарат за да подпомогне бременността и нош-па за успокояване на матката.
Лежане и само лежане до второ нареждане.
Успешна бременност.
Виж целия пост
# 258
mersi mi dano sum ot tvoita usta v bojiite o6i no samo no-spa piq ni6to dr. 3 puti po  1 tabletka  Heart Eyes Wink Wink Wink Grinning
Виж целия пост
# 259
makan4ooo прощавай,но има ли начин да си оправиш правописа?
И-дано да си бременна!  bouquet
Виж целия пост
# 260
има начин разбира се успех на всички просто не си  бях сменила езика на писане  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 261
Проблема не е в езика, а правописа Simple Smile малко уважение към четящите няма да навреди Simple Smile
Виж целия пост
# 262
ok troy  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nqma problem xixixix
Виж целия пост
# 263
makan4ooo, моля спазвайте правилата на форума и пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 264
извинявам се за правописа момичета  Embarassed  Rolling Eyes  Sad
Виж целия пост
# 265
Ако има само 1 капка кръв трябва ли да се тревожим? Аз също съм в 5г.с. и не съм била на преглед,смятам че е рано. Но днес имах нещо което не бих нарекла болки,по- скоро  се чувствах неразположена и като че ли нещо ме сряза,но горе в стомаха,след това видях капчица кръв на бельото.Трябва ли да се притеснявам?
Виж целия пост
# 266
Да, Щом си бременна не трябва да има кървене .Дори и капчица. Веднага се обади на лекаря. От малка капчица може да стане кръвоизлив.
Съжалявам че не те успокоявам ,но по-добре да ти изостря вниманието отколкото да стане късно.Успех.
Виж целия пост
# 267
Ако си в 4та седмица е възможно да има леко прокървяване заради имплантацията на ембриона:
http://www.myfelicitas.com/parent/za-ochakvashti-bebe-bremennost … st-po-sedmitzi/47
Виж целия пост
# 268
Имлантационото кървене е седмица след овулацията а не в 4 седмица!
Виж целия пост
# 269
Здравейте!Аз също искам да ви споделя моя случай.Преди седмица прокървих от един път,при което много се уплаших и веднага отидох в болница,казаха ми,че имам отлепване на плацентата,стоях два дни там и кървенето започна да увеличава започнаха и силни болки ниско в корема,така докато се усетя вече бях в родилна зала и там всичко свърши,загубих моето бебенце.Бях в петия месец ужасно много съм разстроена Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия