Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 408
  • 1 786
# 270
a6li8512 съжелявам мили4ка Hug
знам 4е е много лесно така някой да ти казва от страни да не се тревожиш,но с  риск да прозву4и глупаво само искам да ти кажа 4е ужасно съжелявам за това което ти се е слу4ило,понякога природата си решава сама и ние нищо не можем да направим,щом като тялото ти изхвърля плода зна4и нещо не му е било наред,въпреки 4е е бил толкова голям.
Сега си по4ини няколко месеца и след като се успокоиш ще дойде пак,и този път ще си износиш едно хубаво здраво бебенце!Прегръщам те силно Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 271
a6li8512, няма да е лесно, но трябва да го преодолееш и да продължиш напред!  Hug
Виж целия пост
# 272
Здравейте ,изчетох цялата тема,но не видях някой който е получил кръвотечение над 30-та ГС.Аз съм в 32-ра ГС и преди 1 седмица бях във болницата понеже получих зацапване ли и аз не знам как да го опиша .От там ми казаха,че имам отлепване на плацентата Shockedи аз много се уплаших,бях на системи 3 дни и на четвъртия нямаше нищо.На 5-тия ден ме изписаха понеже нито имах болки нито кървене или зацапване,след 1 ден във вкъщи се появи ново зацапване много е малко ,но се притеснявам,гледам да лежа и да не вдигам много тежко,бях чула от една майка ,че може би се изчиствам,но все пак Thinking
Това ми е втора бременност имам момиченце на 4 години и през 1-вата ми бременност всичко беше ОК ,а сега все боледувам и все нещо се случва Confused
Виж целия пост
# 273
Здравейте, за пръв път пиша във форума, но малко се стреснах тази сутрин и реших да Ви попитам. Бременна съм в 4г.с. снощи бях на преглед, доктора каза че няма отлепване, всичко е ок. Преди прегледа пиех фолиева и утрогестан през устата, но вчера докторът каза да го слагам вагинално, така и направих снощи. Но тази сутрин видях кафеникаво зацапване по бельото си. Много съм притеснена момичета. Това дали има нещо общо с утрогестана или с нещо друго?
Виж целия пост
# 274
4 седмица ще рече че току що си разбрала че си бременна и в тези седмици няма как да се види нищо,
камо ли да ти кажат че имаш отлепване.
Виж целия пост
# 275
Здравейте искам да попитами има ли някое момиче с кървене поради загуба на единия плоден сак при многоплодна бременност?Аз от 6-та седмица периодично кървя по малко ,дне отново съм с кървене,доки казва, че ще е така докъто не се изчисти окончателно другото сакче,но искам да разбера колко отнема това,вече съм в 9-та г. с и другото бебче е съвсем добре
Виж целия пост
# 276
Здравейте момичета...аз пиша по скоро за да намеря кой да ме успокой, че направо откачам вече...та моята история е малко сложна...В момента съм бременна около 14г.с и от 3 дни имам леко кафяво зацапване...когато се появи за пръв път беше по-тъмно кафяво (ама пак светличко) и на сутринта бях при доктора, той каза че бебче е добре няма отлепване изписа ми стандартните лекарства за такава ситуация и почивка разбира се, обаче зацапването продължава, не се усилва даже на моменти никакво го няма и е много бледо кафеникаво и прозрачно и не изтича,а само когато се избърша е там, но аз много се притеснявам тъй като началото на ноември миналата година имах мъртво раждане и бременността ми е много скоро след предишната и много ме е страх да не се случи и този път нещо лошо...ако някой има някаква идея какво може да е това ще се радвам да сподели...доктора предполага че е преумора ама аз главно си стоя в къщи и най-много да се разходя на някъде за малко... Praynig
Виж целия пост
# 277
А дали не съвпада това течение с датата,когато е трябвало да  да ти дойде цикъла?Твърде е възможно де е и от това newsm10
Виж целия пост
# 278
Ми не е около датата на цикъла ми той е около 10то число, а това зацапване се появи към 20 и някой ...надявам се да се окаже че не е свързано с бебето и няма да му навреди по някакъв начин... Praynig
Виж целия пост
# 279
Ro6li4ka, успокой се, това е най-важното, но и най-трудното. Преумората може и да е психическа от страха който имаш. Искрено се надявам и вярвам , че всичко ще е наред, а времето между бременностите ти, няма нищо общо с крайния резултат, който ти желая сега да е живо и здраво бебенце  Hug
Виж целия пост
# 280
Здравейте мами,

Имам една безпроблемна бременност - много лека и приятна. Тази обаче май няма да е така. Слагам си Клексан заради тромбофилия, взимам лекарства за Хашимото, а от днес имам и неприятно течение.

По обяд ми се случи много, ама много тъмно кафяво течение, по-скоро гъсто и доста (около една шепа като количество). Веднага изтичах при лекарката (д-р Тимева в "Щерев"). Каза ми, че имам леко отлепване на плодното сакче, не било драматично (драматичните случай ги приемали в болницата) и ми каза 5 дена да пия Но-шпа 3 х 1 и това е. Не ми каза повече почивки, пита дали си ходя на работа, аз казах да и тя - "ОК".

От нещата, които прочетох в началото на темичката се чудя дали д-р Тимева (която смятам много добре си разбира от работата) подценява ситуацията и трябва да си почивам легнала и да започвам и Утрогестан или пък има случаи на кървене и отлепяне, които не са такъв голям проблем?
Виж целия пост
# 281
Момичета благодаря за подкрепата оказа се че това мойто е някакъв необясним инцидент и вече съм на нормален режим само продължавам с магнезия и ношпа и това е...бебето си е наред расте си и си шава и не е имало общо с него Simple Smile
Gaja явно докторката не го намира за толкова притеснително възможно е да е започнало да се залепя самичко и затова да не е предприела по сериозни мерки, но за твое успокоение може да си вземеш отпуска или болничен от личната за около седмица да си почиваш Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Gaja и аз мисля, че е дорбе да си починеш поне 3-4 дни, поне аз като имах кървенета всеки път ме караха да лежа по толкова. Почивката е много важна при такива случаи newsm10
Виж целия пост
# 283
Gaja  Аз съм на същото мнение че трябва да се почива . Вземи си болничен не за 3,4дни ами за около две седмици. Прокървяването може и да не е опасно ,но никой не знае с 100% дали няма да се
засили и да стане по-неприятно. Не ти пиша това за да се плашиш . Просто бъди по предпазлива.
Успешна бременност.
Виж целия пост
# 284
Здравейте,   bouquet

Съвършено нова съм и както в повечето случаи много притеснена.
Моя случай е следния: в март месец, МЦ беше на 12.03 и след това бебеправихме, за съжаление на 06.04 ми дойде и аз си казах, че и този месец нищо не е станало. Отначало кафеникаво зацапване, около три дни, което ми се стори странно, но после нещата влязаха в норма, ноооооо кървенето продължава чак до днес. Снощи се обадих на моята гинеколожка, обясних и случая, в крайна сметка не е нормално Ц да е толкова дълъг и тя ме посъветва да си направя тест за бременност. Доста се изненадах, тъй като си имах цикъл, но въпреки всичко я послушах и тази сутрин за моя изненада, видях бледа втора черта. Направо  Shocked Shocked Shocked По - късно през деня, веднага отидох при нея, гледа ме на ехограф, но нищо не се видя и ми назначи кръвен тест за утре и още един за  събота. Междувременно ползвам Утрогестан и Папаверин и фолиева киселина. Момичета много съм притеснена, дали теста е отчел вярно и с това кървене, ако има бременност дали ще е успешна..... всичко ми минава през главата Cry , какво мислите? Ще съм благодарна да чуя мнението Ви.
Благодаря предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия