Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 408
  • 1 786
# 390
Здравейте,
положението е моята позната си остава същото. Лежи в болницата, кървенето продължава, тя го описва като мен. цикъл, толкова е силно, но на периоди. Вечер и сутрин....нещо като..."изсипване" на кръв Tired Бебоците са добре, живи, развиват се, растат. Докторите категорично казват че това кървене няма нищо общо с пропукването на плацентата. Нямат идея от къде идва тази кръв. Тя ми каза днес ,че вече е влезнала в 5 месец. Какво е това чудо, не ми е ясно Sad
Виж целия пост
# 391
На нас ни казаха че във някои много редки случаи точно в деня на мен.цикъл се появява такова кървене.И като смятахме и пресмятахме наистина беше в този ден-ненормална работа... Thinking
Виж целия пост
# 392
Това щях да кажа и аз- да не би да има нещо общо с цветната бременност. Моя позната имаше обилно кървене всеки месец, чак до 23 седмица, горе долу по едно и също време на месеца, точно като цикъл- сравнително обилно, алено на цвят и с продължителност от по 4-5 дни newsm78  Надявам се, че както и при неятова е по-скоро едно неудобство, отколкото симптом на нещо по-сериозно  Praynig 

Стискам палци всичко да мине благополучно и скоро да се радвате на по-добри новини!!!  newsm30 newsm07
Виж целия пост
# 393
Сега се оказа че плацентата е ниско,при малко повече натоварване се е отлепила малко и затова е прокървила... Cry
Виж целия пост
# 394
здравей аз преди 4 месеца абортирах заради отлепване на плацентата бях в 5 месец трябва много да се пази,ама много
Виж целия пост
# 395
Здравейте,
включвам се в темичката с молба към вас за съвет,мнение,информация ...и всичко каквото се сетите във връзка с проблем който има сестра ми Cry
Бременна е в 13г.с.,това и е 2-ра бременност.Преди да забременее и откриха киста,но след това кистата изчезна и месец след това тя забременя с близнаци.Едното бебенце за съжаление го изгуби CryОт тогава има кървене и общо неразположение.
Днес беше на ФМ,при която откриха  10см.хематом в коремната кухина точно срещу бебенцето.За сега бебето е добре,но сестра ми е сломена,плаче,страхва се...Лекарят и казал,че има риск не само за живота на бебето,но и за нея CryНасочил я е веднага за постъпване в МД,но тя иска да обсъди ситуацията с АГ си.Страхува се да продължи тази бременност... CryВ МД трябва да остане около месец.
Има ли някой минал през това?Какво би ме посъветвал?Предвид размерите на хематома,може ли въобще да се помогне в случая?Какво може да се направи в случая?
Извинявам се ако поста ми е объркан и въпростие ми не са синтезирани добре,но аз самата не мога да си подредя мислите,за това всяка информация по въпроса ще ми бъде от полза.
На всички желая лека и безпроблемна бременност и още по-леко и безпроблемно раждане!
Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 396
Отговори тук за нещо толкова сериозно те съветвам да не търсиш. Ако искате отидете при 2-3-4 лекари и вижте какво ще ви кажат. Щом вярва на АГ - то си да отива, няма какво да чакате
Виж целия пост
# 397
Без да обиждам никого...ГОЛЯМА МЕДИЦИНА ИМАМЕ!!!НЯМА ЩО #2gunfire-просто не ми се говори.Не пожелавам на никой това което ние преживяхме...ЛЕКА БРЕМЕННОСТ НА ВСИЧКИ!!! Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 398
Момичета, за 100 път сигурно ще го напиша  - няма нормално кървене през бременността НЯМА!!!
Ако някои лекар ви каже, че има веднага го сменете
Виж целия пост
# 399
Наистина не е нормално кървенето прибременност,който и каквото ще да казва...даже да го чуя и от доценти, професори и др.светила,врели и кипели в тази работа. NaughtyПрава е kamelia.Ние пък сменяхме лекарите,не се оставихме да ни водят за носа.Обаче в началото всички бяха почти на едно и също мнение,ама като напреднаха месеците и проблемите взеха да стават големи...тогава пак същите тези специалисти взеха да вдигат рамене и да казват че всичко било божия работа,и каквото имало да става щяло да стане.И в крайна сметка стана...бебето го загубихме,но пък видяхме и каква ни е медицината!!!Ще се моля на никоя от вас да не се случват подобни проблеми.УСПЕХ И СМЕЛОСТ!!! Praynig
Виж целия пост
# 400
Здравейте, момичета!
Бих искала да споделя какво ми се случва и евентуално да ме посъветвате... С моята половинка работим по въпроса за бебе от няколко месеца, но тъй като нямаме възможност да сме заедно постоянно, улучваме все непостоянни дни от цикъла ми. Simple Smile Та... последно правихме опити на 16-17-18-19-ия ден, когато се предполага, че трябва да съм била в овулация /преди около десетина дни/. В края на този месец трябваше да ми дойде. Тази сутрин се събудих с некомфортни болки и следобяд прокървих. Изненадах се обаче, когато видях цвета - не червен, а по-скоро тъмно-кафяв, все едно към черно. Чудя се сега какво става - менструация ли е, изхвърляне на евентуално зачатие, кървене по време на бременност... Не знам какво става?!
Виж целия пост
# 401
Направи си тест...Ако е положителен бягай на доктор, а ако е отрицателен значи е цикъл.
Виж целия пост
# 402
Да чакам ли още след датата на менструацията?
Не знам какво да правя... От няколко часа не мога да стана от леглото от болки...
Виж целия пост
# 403
Обикновенно се чака една седмица след датата,поне така са ми казвали.
Виж целия пост
# 404
Благодаря Ви! Simple Smile Ще ми е напрегнато следващите дни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия