Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 408
  • 1 786
# 405
raya_1988 пусни сиутре един кръвен тест и веднага ще ти покаже.
Виж целия пост
# 406
Минали са само 10 дни, дори и по-малко, ако е хванало по-късно... На кръвен ще покаже ли?   Confused
Виж целия пост
# 407
Да, ртябва да покаже, по принцип може и на 5 дни след имплантация.
Виж целия пост
# 408
Благодаря ти! Много се извинявам за въпроса, но до колко време след половия акт става имплантацията? Чувала съм, че и при нея има възможност да се прокърви. Любопитна съм, защото последния ни опит беше в събота...
Виж целия пост
# 409
С диагностицирана бременност съм, но не спирам да кървя, според мен имам контракции с характерните болки в корем и кръст ... Много съм притеснена не искам да загубя и тази бременност случва ми се за 3 път след инвитро ....
Виж целия пост
# 410
С диагностицирана бременност съм, но не спирам да кървя, според мен имам контракции с характерните болки в корем и кръст ... Много съм притеснена не искам да загубя и тази бременност случва ми се за 3 път след инвитро ....
desdemona,По4ивай и лежи!Кураж и успех! Hug
Виж целия пост
# 411
С диагностицирана бременност съм, но не спирам да кървя, според мен имам контракции с характерните болки в корем и кръст ... Много съм притеснена не искам да загубя и тази бременност случва ми се за 3 път след инвитро ....

Чувала съм, че при много жени след ин-витро е така- просто имплантацията на ембриончето е по-сложна явно!!! Консултирай се с лекар- може да ти изпише нещо- аз вземах Утрогестан, заради зацапване в първите 3 месеца, но всеки случай е строго индивидуален!
 Почивай си много, не се напрягай нито физически, нито емоционално с черни мисли и страхове и всичко ще бъде наред  Hug
Стискаме палци скоро всичко да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 412
Благодаря ви момичета  bouquet бременноста е само месец след неуспешно инвитро... и ми се случва за 3-ти път /естествено забременяване/ като последния път нещата завършиха към 13 седмица ... умирам си от страх сега, какво и как...
Виж целия пост
# 413
desdemona някаква терапия нямаш ли?
Много се радвам да прочета,че си бременна и искрено ти пожелавам повече никакви фалове! Praynig Hug
Виж целия пост
# 414
desdemona някаква терапия нямаш ли?
Много се радвам да прочета,че си бременна и искрено ти пожелавам повече никакви фалове! Praynig Hug
Магнитче имам  Heart Eyes утрогестан, но-шпа, папаверин на инжекции и прегнил, ама не спира пустото му кървене Tired
Четох някъде и за прием на Витамин Ц newsm78 ама незнам, при мен, удачно ли е да го пия и по колко? Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 415
desdemona питай си лекаря за витамин Ц, аз към 5-6 г.с също имах кървене леко,моето беше от фраксипарина, но витамин ц, а и по принцип витамини не съм пила.
Предполагам спазваш постелен режим, аз ставах само до тоалетна и за много бърз душ.Иначе само креват и лежане на ляво най-вече.
Виж целия пост
# 416
Магнитче - да, благодаря  Heart Eyes  bouquet Hug
Виж целия пост
# 417
Здравей Десдемона ,чела съм предишните ти постове.Много се зарадвах за новата бременност дано този път да е  до пухкав финал вярвай в това.За  вит.Ц аз съм го пила по време на бременност и си смомням че беше 3 по 3 ударна доза,но все пак се консултирай с гинеколог. HugМноооого късмет и мисли позитивно знам че е трудно,но се опитай  bouquet
Виж целия пост
# 418
Бени благодаря ти миличка Hug  bouquet Ще се радвам Blush да прочета хубави новини и от теб Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Асперин протект също се пие при кървене, но и за него е хубаво лекуващия ти да се съгласи.

Много лежане и успех и от мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия