Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 404
  • 1 786
# 945

mariqhrist на твое място бих изчакала за море- да се стабилизират нещата, да се чуе сърчице. Аз на море ходих след 12 г.с, не ми е забранено да се къпя в морето,само в басейните.
Виж целия пост
# 946

mariqhrist на твое място бих изчакала за море- да се стабилизират нещата, да се чуе сърчице. Аз на море ходих след 12 г.с, не ми е забранено да се къпя в морето,само в басейните.

Да права си,той следващия ми преглед за сърчице, съвпада няколко дни преди предполагаемото море,ще видим тогава какво ще каже лекаря и какви ще ги вършим,и да не отида на море не е голяма загуба,важното е да сме живи и здрави. Simple Smile
Виж целия пост
# 947
Да, най-добре питай лекаря, той ще ти каже най-точно. Аз въпреки, че прокървих преди близо 2 месеца и то малко, ми е забранено и пътуване на повече от 20 мин път, с автобус категорична забрана имам, само с кола може и то внимателно. Също за море не мога и да си помисля, за къпане също, така че слушай си лекаря и така  Grinning, успех  Grinning
Виж целия пост
# 948
Да, хубаво е да те види лекар все пак. Виждам,че прегледа ти вече трябва да е минал, пиши какво стана  Simple Smile
Здравейте,засега всичко е наред,ходих каза че бебчо си е на мястото ,няма отлепване ли как там го нарече,каза че всичко е наред да не се плаша,изписа ми дуфастон да пия 3х1 и ако има някакви болки да му звана,но засега всичко е наред пия си хапченцата.След две седмици пак при доки да чуем сърчице  Praynig А друг въпрос,може да прозвучи на някой като много тъп въпрос ама аз да си питам Mr. Green мисля да ходя на море,нали не е проблем да се къпя в морето, да пътувам или ? как мислите? Все пак се чувствам добре и доки не ми казвал да лежа.
Успех на всички мами  Hug

Не знам какво казват лекарите за морето в тези седмици на бременността , но аз съм влизала във втори месец в морето , когато бях бременна с дъщеря ми и ноща след това имах доста болки.Слава Богу с но-шпа мина , но доста се притесних.А ти имаш и назначено лечение, вероятно все пак има някакъв проблем.Аз лично не бих пътувала и не бих влизала в морето.
Виж целия пост
# 949

mariqhrist на твое място бих изчакала за море- да се стабилизират нещата, да се чуе сърчице. Аз на море ходих след 12 г.с, не ми е забранено да се къпя в морето,само в басейните.

Да права си,той следващия ми преглед за сърчице, съвпада няколко дни преди предполагаемото море,ще видим тогава какво ще каже лекаря и какви ще ги вършим,и да не отида на море не е голяма загуба,важното е да сме живи и здрави. Simple Smile

Аз ходих миналата година в 7г.с.(със слабо кървене) на море, но морето го гледах отдалече...лежах почти през цялото време в стаята, четях книжка, гледах телевизия, но пък бях наблизо и със семейството си.
Виж целия пост
# 950

mariqhrist на твое място бих изчакала за море- да се стабилизират нещата, да се чуе сърчице. Аз на море ходих след 12 г.с, не ми е забранено да се къпя в морето,само в басейните.

Да права си,той следващия ми преглед за сърчице, съвпада няколко дни преди предполагаемото море,ще видим тогава какво ще каже лекаря и какви ще ги вършим,и да не отида на море не е голяма загуба,важното е да сме живи и здрави. Simple Smile
Аз ходих миналата година в 7г.с.(със слабо кървене) на море, но морето го гледах отдалече...лежах почти през цялото време в стаята, четях книжка, гледах телевизия, но пък бях наблизо и със семейството си.
Това,че ти си поела риска значи ли,че и другите трябва така, а и това какво море е..
Виж целия пост
# 951
Аз лично не бих рискувала. Още се чудя вуйчо ми утре иска да ходим до една река, която е на 20 мин и се чудя да не стане нещо, пък камо ли за море  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 952
Всичко е много индивидуално.
Надали, ако е стояла без семейството си през всичките тези дни, е щяла да бъде по-спокойна...Честно казано, понякога нещата опират до вътрешно усещане  Simple Smile
Виж целия пост
# 953
Здравейте на 13 юни ми беше последния цикъл миналия месец трябваше да ми дойде на 11 но ми закъсня на 4 ден направих тест за бременност появи се бледа 2 черта но след една седмица се появи кафеникава слуз с розово тече ми 7 дена след което спря така и не разбрах цикъл ли беше или нещо друго ,всяка седмица ми се появява по 1-2 пъти това кафеникавото със слуз не се чувствам бремена на какво може да се дължи това нямам болки.

Само моля да не ме критикувате 3 дете не мога да си позволя вече си имам две.
Виж целия пост
# 954
На лекар не си ли ходила? Независимо дали си бременна или не, това течение всяка седмица не е нормално и не трябва да го има.
Виж целия пост
# 955
Според вас какво може да е от скоро съм в софия личната ми лекар е във велико търново нямам възможност да си платя прегледа.
Виж целия пост
# 956
Или си бременна и има някакво зацапване, което не е хубаво или е нещо хормонално. При всички положения трябва да отидеш на лекар, най-лесно е щом не можеш да вземеш направление, да отидеш в някоя държавна болница или в спешно или в гинекология, ако си здрвно осигурена пък и да не си няма да те върнат  Simple Smile. Успех
Виж целия пост
# 957
blood при положение,че си имала + тест за бременност, а не искаш трето дете, се налага да вземеш на заем ако трябва пари за да отидеш да те видят дали си бременна също за да не пропуснеш времето за аборт.. да не се окажеш в 4-ти месец с ритащ нежелан плод в теб. А след това събери кинти за спирала за да няма подобни фалове.
Виж целия пост
# 958
Здравейте аз съм в 5 г.с и преди 2 дни бях на първия си преглед и се видя плоден сак.Няколко часа след прегледа прокървих-тъмно кафява кръв колкото суперна лъжица и от тогава само леко ми зацапва едно кафеникаво течение,което е по-скоро като кафеникава слуз със власинки (не мога да го обясня по-точно,дано сте ме разбрали)Веднага след случилото се посетих пак гинеколога си ,който ме прегледа вагинално и с ехограф и каза че сака си е на мястото и ми изписа Утрогестан и Ношпа и лежане,докато зацапването не спре.На моменти зацапването почти изчезва,но ппосле пак се появява...Четох доста противоречиви неща по въпроса,май нещата в такива случаи са 50:50 ,но ще съм ви благодарна ако споделите и вашия опит..По цял ден съм унас и това неведение ме побърква.Споредс вас кога пак да посетя лекаря си?
Виж целия пост
# 959
Здравейте аз съм в 5 г.с и преди 2 дни бях на първия си преглед и се видя плоден сак.Няколко часа след прегледа прокървих-тъмно кафява кръв колкото суперна лъжица и от тогава само леко ми зацапва едно кафеникаво течение,което е по-скоро като кафеникава слуз със власинки (не мога да го обясня по-точно,дано сте ме разбрали)Веднага след случилото се посетих пак гинеколога си ,който ме прегледа вагинално и с ехограф и каза че сака си е на мястото и ми изписа Утрогестан и Ношпа и лежане,докато зацапването не спре.На моменти зацапването почти изчезва,но ппосле пак се появява...Четох доста противоречиви неща по въпроса,май нещата в такива случаи са 50:50 ,но ще съм ви благодарна ако споделите и вашия опит..По цял ден съм унас и това неведение ме побърква.Споредс вас кога пак да посетя лекаря си?

Мила, щом си по цял ден у вас, най-доброто в този момент ще е да лежиш колкото се може повече. От мен да го знаеш - лежането прави чудеса. Успокой се, полегни си и изгледай някой филм. Стискам палци всичко да е наред.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия