MAC & Sephora - 2 тема

  • 53 805
  • 627
# 345
Здравейте.Някой поръчвал ли си е от официалния сайт на M.A.C .Ще съм безкрайно благодарна на всеки който ми отговори.
Виж целия пост
# 346
Moля, кажете ми колко струваха сенките MAC от колецията Peacocky и от редовната им колекция?

Първите си ги купих по 42 лв,а от редовната им колекция вече са 33 лв
Виж целия пост
# 347
Takiva dvoini ima li v BG?
Kakvi cvetove i kolko struvat?

http://www.thebeautyoflifeblog.com/2009/12/go-for-bronze-and-sil … -medals-with.html
Виж целия пост
# 348
Те са пак някакви лимитки на Мак тези сенки, аз ги получих по- миналата година за Коледа.
Виж целия пост
# 349
Takiva dvoini ima li v BG?
Kakvi cvetove i kolko struvat?


Ето такива двойки има, цената по спомен е 39лв.



Здравейте.Някой поръчвал ли си е от официалния сайт на M.A.C .Ще съм безкрайно благодарна на всеки който ми отговори.
Аз поръчвам от сайта им в UK, но не шипват до БГ!
Виж целия пост
# 350
Някой ползвал ли е спиралите на Sephora?
Виж целия пост
# 351
Дали вече в нашите магазини ги има празните палитри на на Мак за 15 цвята сенки мисля,че бяха? И ако на някой му е направило впечатление някаква приблизителна цена?  bouquet
Виж целия пост
# 352
Дали вече в нашите магазини ги има празните палитри на на Мак за 15 цвята сенки мисля,че бяха? И ако на някой му е направило впечатление някаква приблизителна цена?  bouquet

Продават ги само в мола на Цариградско. Цената забравих!  newsm78
Виж целия пост
# 353
Nad_tab, mersi.
A Mac Wonder Woman kolekciqta ima li ve4e?!?
Виж целия пост
# 354
Някой ползвал ли е спиралите на Sephora?

Аз ползвам тази  - http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P188503&categ … ouldPaginate=true
Много съм доволна. Издържа доста време без да се размазва. Прави миглите ми много добре с обем и ги извива добре. Това за мен е моята спирала!
Препоръча ми я мими23. Много съм и благодарна!   bouquet
Също така ми препоръча и тази - http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P230232&categ … ouldPaginate=true
Виж целия пост
# 355
Дали вече в нашите магазини ги има празните палитри на на Мак за 15 цвята сенки мисля,че бяха? И ако на някой му е направило впечатление някаква приблизителна цена?  bouquet

Продават ги само в мола на Цариградско. Цената забравих!  newsm78
Май бяха 37 лв.
Виж целия пост
# 356
Дали вече в нашите магазини ги има празните палитри на на Мак за 15 цвята сенки мисля,че бяха? И ако на някой му е направило впечатление някаква приблизителна цена?  bouquet

Продават ги само в мола на Цариградско. Цената забравих!  newsm78
Май бяха 37 лв.

Наскоро купувах от малките и беше 33лв. Големите по пътя на логиката сигурно са по-скъпи  newsm78
Виж целия пост
# 357
Дали вече в нашите магазини ги има празните палитри на на Мак за 15 цвята сенки мисля,че бяха? И ако на някой му е направило впечатление някаква приблизителна цена?  bouquet

Продават ги само в мола на Цариградско. Цената забравих!  newsm78
Май бяха 37 лв.

Наскоро купувах от малките и беше 33лв. Големите по пътя на логиката сигурно са по-скъпи  newsm78
Кои са малките? Показаха ми две, едната е 13 лв. за 4 цвята , а другата е от 15 цвята мисля. Явно тя е 33 лв , а аз бъркам, че е 37 лв.
Виж целия пост
# 358
Дали вече в нашите магазини ги има празните палитри на на Мак за 15 цвята сенки мисля,че бяха? И ако на някой му е направило впечатление някаква приблизителна цена?  bouquet

Продават ги само в мола на Цариградско. Цената забравих!  newsm78
Май бяха 37 лв.

Наскоро купувах от малките и беше 33лв. Големите по пътя на логиката сигурно са по-скъпи  newsm78
Кои са малките? Показаха ми две, едната е 13 лв. за 4 цвята , а другата е от 15 цвята мисля. Явно тя е 33 лв , а аз бъркам, че е 37 лв.

Купувах ей като тази първата и беше 33лв. , още не им бяха докараха от новите, явно информацията ми е стара  newsm78
Виж целия пост
# 359
От кога малката струва 13 лева ? Shocked Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия