. Към толкова неща алергични? Нещо не е наред тук... почва да ми заприличва на тактики "а ла Александровска болница", от което направо се изприщвам, но това е друга (ГОЛЯМА) тема. Темата за несъществуващите алергии, Фризопеп-а, царевичните брашна и направо шизофреничните разреждания на лечебните млека (давани при всеки "мирис" на "алергия"). Но да не чешем стари рани...
. Към толкова неща алергични? Нещо не е наред тук... почва да ми заприличва на тактики "а ла Александровска болница", от което направо се изприщвам, но това е друга (ГОЛЯМА) тема. Темата за несъществуващите алергии, Фризопеп-а, царевичните брашна и направо шизофреничните разреждания на лечебните млека (давани при всеки "мирис" на "алергия"). Но да не чешем стари рани...
Препоръчани теми