лекува се със сън. Наистина, колкото са по-малки, толкова по-лесно минава тая шарка, и е много важно пъпките да не се бутат
, защото изчезват сами без следа, а тези, които са чесани доста бавно завяхват и стават дълбоки, ще видим дали ще останат белези на баткото, дано да няма 

, вече си мислех, че ще остарея недокосната

!
!
а и толкова без да се буди ,досега небеше спала.





и после към 6-7 пак.И направо
Точно тогава,когато най-много ми се
Но това е риска на професията майка,какво да се прави.
Да я представя и да помоля да й го напишат.Благодаря предварително!
леле как повърна ,ама аз съм за бой -дадох и двете да си похапне,а те бяха доооста пълни. миличкото- за първи път ми повръща така - точно ,като фонтан и аз станах ,като "мис мокра фанелка". и сега пак сме нна цицата

Пристрашавам се да се запиша да следя темата. До сега пишех само в "недоносени".
Изобщо съм пълен провал-никакъв режим нямаме!
, а пък с паричките, спестени от пощенските разходи ще я почерпя една голяяяма торта
прекрасна тема и много празнуващи 

Препоръчани теми