Сега отивам да папкам и да чета

Ако може някой да ми помогне, ще съм много благодарна
в Мола,че времето е ужасно, а и в центъра големи ремонти има.
И на всички останали именници!
Хайде честито 


Освен това Дани от 4 през нощта постоянно ядеше ли ядеше, та не съм спала особено. Той няма никакъв режим нощем, буди се когато иска и яде на поразия, но поне денем сме си екстра. Тогава си върви по часовник, та успявам да се справя с положението.
!
(живея чаааак в "Меден рудник"
!
Между другото от трите нощници за кърмене, които имам, тази красивата ми е най-неудобна - копчетата ми идват върху циците. Та доста се чудих и за кърмаческа пижама, но накрая си останах само с блузата.
))
.Но и аз като фата моргана го включвам след 6 вечерта . Gледа максимум по 10 -15 мин.
Оставила съм си пощата най-отдолу на гаглавната страничка.



(винаги съм я мразила тая математика пуууу)
.Препоръчани теми