А сега в този студен зимен ден да си спомним с носталгия за лятото

Ето малко снимчици
Приятен и успешен ден на всички








заради бактерия в гърлото,ако не бяхме направили изследване,нямаше и да разберем.....пие Клацид(някой има ли отзиви?).Третата сливица засега няма да я пипаме,трябва да е поне 2 седмици здрава Дара,за да се направи изследване.Не съм я пускала на ясла последните 2 седмици,в понеделник ще я пусна само за коледното парти и пак си остава у дома,за да не се разболее точно по празниците пак,а и да не прихване нещо докато пие този антибиотик.Аз почти спрях да кашлям,но се сдобих с хрема
абе нямат свършане тези болести.....искам да е пролет вече.....
но получих доста комплименти,та не се сдухах 

Голям сладур е малкия 





Хремата е задна и се стича надолу
Пари ми в момента, което значи, че най-вероятно пак е вдигнал Т. Дано сме здравички за празниците, че и моята душица да се отпусне
Целувки на всички ви!!!
Аз за НГ ще съм на Горна, така че може да се видим, че се забравихме 
Дано заминеш за Истанбул - обожавам го!!!



Дениско вече е на АБ и мисля в понеделник да го пусна на тържеството в ДГ. Днес се чувства доста по-добре и имам надежда до понеделник да е още по-добре
Аз също мислих тази седмица да ги водя на новия цирк, нооо и мойте планове претърпяха провал
Хубава вечер!

дано на Калки му хареса при баба
та и мама малко да си почине и да се отдаде на бебче и кулинария,ама като се замисля сега кой ще точи 
Алекс закусва и слуша THE VOICE 

Днес ни изтече смяната за снегориненето и ще си починем 2 седмици. Съседите да му мислят, ние сме чак догодина.
Децата обаче са много щастливи с толкова много сняг. Днес направихме една обиколка на селото с шейните и като се прибрахме, им напълних ваната, че бяха намръзнали. Докато сме вкъщи, се занимаваме - рисуваме, играем с пластелин, с лего, и т.н. 


Препоръчани теми