тъкмо днес щях да я водя на коледното парти в яслата....ще полудея вече
Иначе стоя плътно до него и помагам, за да не се цапа много.
. Много исках да му взема нещо с Мики Маус, защото той го обожава, но не можах да намеря нищо интересно. Постоянно гледа филмчето, цитира реплики, дори понякога бълнува
.
.


разбира се не заминах с мъжа ми за Истанбул,а бяхме нагласили всичко-кой да гледа Дара,бях поръчала кухня до края на седмицата....ама сега и двете на АБ
голям мъж е станал 
Ще намерите повод и ще отидете до така желаната дестинация

- здраве да има! 
Много весели празници от мен 
Едва тогава ще мога да споделя мнения и впечатления
Между другото не знам дали съм ти споменавала, обаче ужасно много прилича на моя кръщелник, който също се казва Алекс. Ако не ви познавах мога да се закълна, че е той


А относно екипировката - без нея тук не става. Дори аз се сдобих с гащеризон, убедих се, че с дънки не става. А Денис да се забавлява много с подаръка от дядо Коледа.
!
. Да го нацелуваш по сладката муцунка
. И тъй като прояви интерес, специално за теб пускам още една снимка на другия ни снежен човек:

И Ивко сигурно му изглеждат като някакви великани.
благодарение на вашата позитивна енергия днес Дара вече няма температура,бяхаме навън час и половина 

Да, наистина Денис е доста по-едър от "съучениците си"
но пък и да не забравяме факта, че е и един от най-големите на възраст. Има дечица и с цяла годинка по-малки от него 
Много се радвам, че се оправяте, даже и по чаша винце ще изпиете на Коледа
почерпи една глътка и Дари

Та в тоя ред на мисли, ако не вляза пак до празниците искам да пожелая на вас и вашите семейства незабравими коледни празници, изпълнени с топлина, обич и уют. Да са пълни къщите ви със здраве, щастливи мигове и детски смях. Не спирайте да показвате на ближните си колко много ги обичате и винаги се радвайте на малките жестове, защото те значат много. Бъдете добри и се усмихвайте повече. Много сте ми скъпи всички до една, прегръщам ви много силно и ви целувам!!! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! Препоръчани теми