Августинчетата всички скоро ще духнат 3-те свещички!!!

  • 69 011
  • 694
# 165
Много емоция в една страничка...

Иренка, сърцето ми се сви...бързо да се оправяте, душици-изтормозихте се  Hug Hug Hug
Да се оправят всички дечковци, мами и татита. Симеон и той е още с лека хрема, но я проявява обикновенно сутрин. Стели, аз също никога не съм давала сироп или каквото и да е за кашлицата, която почти винаги е съпровождала сополите. Правя му бабешки чайчета, които втечняват секрета и по-лесно отхрачва. Не са хубави тези капки за нос и сиропи, но разбира се ако състоянието на детето позволява. Имам съмнеж за варицела, но ще си покаже до 1-2 дена, защото имахме контакт преди 10 дена с болно детенце а сутринта се събуди с една пъпка на челото. Таааа очаквам една опъпчена нова Година Simple Smile

Анастасия, няма такава благодат. Чета те и се просълзявам от умиление и щастие. Възхищавам ви се и от цялото си сърце ви желая здраве и това безметежно щастие никога да не ви изоставя.  bouquet Hug Hug Hug

Коледата при нас беше прекрасна. Не съм вярвала, че Мони ще се зарадва толкова много на подаръците си, но първата реакция сутринта ме порази. Толкова беше впечатлен, че има подарък под елхата сутринта, че трепереше от щастие. Ококорил едни очички и не спираше да повтаря "Мамо, мамо идвал е мамо, идвал е дядо Коледа...Мамо, идвал е...колко съм щастлив мамо" Плакала съм с него като малко дете, повярвайте ми. Тези мигове не се забравят!

Бъдете здрави мили мои и нека Бог бди над вас и семействата ви! Целувам ви.
Виж целия пост
# 166
Анастасия,много вълнуващи преживявания. С твоя разказ много ме подготви за предстоящото Simple Smile Да са ви живи и здрави принцесите и вие с Пепито да сте живи и здрави и да им се радвате всяка секунда  Hug
Имаме си вече близначета в априлската тема и се вълнувам супер много. Да са живи и здрави и Бог да ги пази.
Алекс е по добре.Не му дадох нищо от предписаното,изчаках да видя как ще се развият нещата с бабини лечения и за сега му помагат,което ме радва много.Сега още спинка,може би наваксва спането от миналата вечер и после няма да спи на обяд. Аз съм добре,след раждането на кумата ми,близнаците и разказа на Анастасия мога да раждам толкова ми е спокойно.Искам само да се установим в новото жилище,Алекс да свикне с новата обстановка и съм готова.Термина ми е на 05 април,но Мити върви с 3седмици напред по апарат и мъжо като чу 11март му стана лошо,доктора обясни,че може да е тогава,но още е много рано да се каже. Празниците и при нас бяха изпълнени с много вълнение.Алекс се включваше във всичко много дейно Simple Smile Получи много подаръци и парички и на всичко се радва и казва,че са донесени от Дядо Коледа Simple Smile
Всички болнички да оздравяват  Praynig  Praynig  Praynig и ние сме изпили доста сиропи  Sick  Tired

Хубав ден! Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 167
Здравейте и от мен! И аз съм много развълнувана от новината в другата отчетна темичка за двете близначета! Моля се и стискам палци да имат късмета и силите на нашето Калинче и да се преборят за живота!

Анастасия с този разказ още повече ме разтрепери, радвам се , че всичко е наред и сте толкова щастливи, нека цял живот това щастие да не ви напуска!

Веси, дано да ви се размине без лекарства , само с бабини рецепти. Понякога народната медицина наистина върши чудеса. Браво и на Митето , че толкова добре се развива! Макар че всичко е относително. Калоян до последно го чакахме 2 седмици по-рано, пък аз преносих почти цяла седмица. Доколкото знам моментното развитие на бебето в едни етапи избързва, после пък се забавя, така че то си знае кога да се роди. Алекс на време ли се роди или по-раничко? Направо им се чудя на лекарите как с толкова напреднала медицина и техника , с която разполагат не могат да бъдат по-конкретни! При мене не познаха нито за едното , нито за другото дете - нито за кг-ми, нито за големина , нито за термин  Mr. Green

Иренка, оправяйте се бързо и дано всички болести да останат в настоящата година и Новата да я посрещнете здрави цялото семейство!

Брит, как си, още ли сте Киндер Сюрприз?
Виж целия пост
# 168
Aни,термина ми с Алекс беше на 1ви септември. Аз го родих с планувано секцио на 25ти август и добре,че е било тогава,т.к водите са почнали да зеленеят. За кг по апарат вървеше над 4кг,а се роди 3,530 51см Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Наглеждам ви да знаете Simple Smile Анастасия много ви се радвам - страхотно семейство сте!

Благодаря ви на всички. Днес бяхме на преглед, кашля и гърлото е зачервено, но сме без лекарства, заради разстройството и до Нова Година строга диета. Крием се като ядем, а той само иска да яде това онова и като види някой случайно започва да плаче  Cry Дадохме и кръв за пълна кръвна картина и утайка, утре ще излязат резултатите, дано са добри Praynig, че съм под непрекъснат страх и стрес  Confused
Виж целия пост
# 170
Aни,термина ми с Алекс беше на 1ви септември. Аз го родих с планувано секцио на 25ти август и добре,че е било тогава,т.к водите са почнали да зеленеят. За кг по апарат вървеше над 4кг,а се роди 3,530 51см Simple Smile

Ееее , ми супер ти си изчакала почти до края, само 5 дни преди термин, което си е много добре. А за зелените води напълно те разбирам - Дария чак по косата /понеже й беше много голяма/ имаше зеленикави остатъци. Понеже като я раждах бях единствената родилка в момента и ми я дадоха секунди след като я извадиха, още преди да я измият. Толкова се ужасих от кръв и зелени води премесени, че ми остана травма за цял живот  Mr. Green Калоян предпочетох да го видя след като го изкъпаха и оправиха, че споменът с Дария ми беше още пред очите! При нас пък беше обратнто - Калоян го предвиждаха 3500, роди се 4200. И за Дария също докторът беше казал 3-3200, а тя излезе 3800. Ама само да са живи и здрави, нищо друго няма значение.
Мисълта ми беше, да не се съгласяваш на много ранно секцио, ако не се наложи, по добре бебчето да си постои вътре колкото се може повече до термина! Точно както е било с Алекс!
Виж целия пост
# 171
Ако е секцио, нека да е на термин Simple Smile Аз така отказах доктора въобще от идеята за секцио първия път. Но, наистина колкото повече си постои вътре, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 172
Ако е секцио, нека да е на термин Simple Smile Аз така отказах доктора въобще от идеята за секцио първия път. Но, наистина колкото повече си постои вътре, толкова по-добре.

Брит, аз съм в момента с тази уговорка. Готвя се за нормално раждане, пък ако се наложи секцио, нека поне да е когато раждането започне само! Така стана и предния път! Не ми се иска да се налага да избирам датата, на която да се роди детето ми! Макар че като слушам Анастасия колко добре се е подготвила психически за секциото , може би и това да знаеш какво ще ти се случи си има своите плюсове!
Виж целия пост
# 173
И аз разбирам, че човек се чувства по-комфортно, когато всичко му е ясно, но в живота рядко нещата са по план. Simple Smile Винаги има +/-, важно е човек да е наясно с тях и да си избере, това, което е най-приемливо за него. И аз така не искам да избирам дата, но все му повтарям на човечето да изчака празниците да минат, обаче тогава ме хваща страх какво ще е времето и ... така.
За самото раждане, честно ви казвам, най-ме е страх да не отида прекалено рано в болницата.
Виж целия пост
# 174
Здравейте набързо влизам след работа да се наредим сред редиците на болните.С пневмония сме и от утре на инжекции.Това чудо не го бяхме виждали и него ще изживеем Sad
Виж целия пост
# 175
Добро утро!

ТедиHug и аз вас! Дано Георги се повлияе бързо от лечението.

При нас няма кой знае каква промяна, само дето тази нощ и двамата спаха спокойно от доста време насам. И аз се събудих в 6,30 толкова наспана, че не ми се оставаше повече в леглото. Вчера излезнахме за 20 мин., че от Коледа не си бяхме подавали носа навън. Дано днес пак температурите са около нулата и да излезем малко.

Сега ще си допия кафето на спокойствие и деня може да започва.  Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Добро утро!
Ани,аз датата не съм я избирала.Ходихме на преглед на 22 и доктора каза хайде да насрочим секцио на 25 и така.И сега си мисля,че ще е на 28март.Напълно съм се доверила на него.Яд ме е само на напредналата техника,че не показва състоянието на водите,а само количеството им. И кумата ми имаше тези проблеми от началото на месеца не беше добре,но изчакваха и на 15 водите и са били зелени и за това се наложи Ясмин да пие два АБ  Cry Confused Дано нямаме тези,а и други никакви проблеми
Брит,чантата готова ли ти е?  Mr. Green
Теди,Гого бързо да се възстановява,милото  Cry
СМГ,и ти се наспа вече  Mr. Green хубаво е че са спали добре значи се подобряват милите

Алекс е добре има една суха кашлица,която го дави направо и повърна на два пъти.
Виж целия пост
# 177

Брит,чантата готова ли ти е?  Mr. Green


Чантите (моята и на бебето) от месец ги возя в колата Simple Smile Точица и баща и също са подредени, по начин.. да оцелеят 2-3 дни Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Брит, стискам палци да изкараш Нова година в къщи, пък после каквото сабя покаже!  Peace

Теди, дано Гошето бързо да се оправя!

СМГ, много се радвам, че сте спали спокойно, дано вече да нямате проблеми!

Веси, всичко ще е наред, с толкова положителни мисли няма как да не е !  Hug
Виж целия пост
# 179
Тя акушерката ми е на работа на Нова  Година през нощта, така че поне това притеснение отпада  Whistling, но благодаря, някак си психически съм настроена за 2011 или ме хваща шубе ...

Още не знаем какво е, а списъкът с имената все така не може да се сведе до консенсус Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия