всичко ще е наред с теб сме и на Нова година и на Валисьов денАни,Калата завърна ли се?
всичко ще е наред с теб сме и на Нова година и на Валисьов ден
.
.
.
.
аманнн
Днес педиатъра е ходил на посещение в кумата какви са тези мутирали вируси не знам къде да отидем та да не ни намери нещо
! 
, а бременните коремчета да се развиват така добре, както при Анастасия
.
, а ако родиш бебе 2011 год. ще ме почерпиш лично
. За името не се вълнувай, през януари има толкова много именни дни, може пък с името да си дойде бебо
.
. Как се изучи да ни манипулира това дете и какво ще бъде, като порастне, не ми се мисли просто
.


Той е българин, нали? Мъжа ми ходи често командировки в Германия , фирмата му е немска и беше споменавал , че може да се преместим там, ако искаме, но винаги съм се чудила дали бих се справила на чуждо място.
Родом от Казанлък. Първите 3-4 месеца ми беше изключително трудно, всичко ново и различно, но сега толкова свикнах, че не ми се мести от тук. Аз по принцип обичам реда и тук ми е много добре. Децата също се чувстват като у дома си, то Алекс и друг дом няма да помни.
Бъдете живи и здрави
Алекс ме храни в устата,за да станел Мити много голям и да му даде неговите дрешки 
Препоръчани теми