Всяка майка на Юнско дете да намине да се отчете :)

  • 68 683
  • 736
# 300
Честито на всички порастващи юнчета, днес  bouquet
Виж целия пост
# 301
Честитоооооо и от нас на рождениците днес  party023 newsm59
И нашия рожден ден наближава Rolling Eyes пък аз още не съм решила как ще го празнуваме.
Новото при нас че вече не сме на ясла, а ни приеха  в градинска група.Малко се притеснявах как ще свикне но всичко мина добре Peace
Дори смятам, че даже повече и харесва.
Галче,много ти  е хубава рожденичката Hug
Виж целия пост
# 302
Запитване от една от  мамите  на  рождения ден на Зара- "ама ти  сигурна  ли си  че  Зара става  само на 3? " Grinning
Здраве  и  щастливи  игри  и  на  останалите  празнуващи!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 303
Запитване от една от  мамите  на  рождения ден на Зара- "ама ти  сигурна  ли си  че  Зара става  само на 3? " Grinning
Здраве  и  щастливи  игри  и  на  останалите  празнуващи!  Heart Eyes

hahaha Joy
Виж целия пост
# 304
Запитване от една от  мамите  на  рождения ден на Зара- "ама ти  сигурна  ли си  че  Зара става  само на 3? " Grinning
Здраве  и  щастливи  игри  и  на  останалите  празнуващи!  Heart Eyes


Браво на детето  bouquet
Моята фина мома още може да мине за 2-годишна Blush
Виж целия пост
# 305
Цитат на: Мама Гаца link=topic=54ии7227.msg18923479#msg18923479 date=1307605369
Запитване от една от  мамите  на  рождения ден на Зара- "ама ти  сигурна  ли си  че  Зара става  само на 3? " Grinning
Здраве  и  щастливи  игри  и  на  останалите  празнуващи!  Heart Eyes

hahaha Joy

Mен ме питаха, дали Марти става на 4 или 5 Laughing. А беше много смешно, като го питаха на колко години е преди да стане на 3, като кажеше, че е на 2 не му вярваха.

Хайде честито и от нас на всички рожденници.
Виж целия пост
# 306
Ч.Р.Д. на порасналите наборчета  Hug

колко бързо минава времето все едно ония ден празнувахме първия рожден ден на Паола,а вече е на 3  Heart Eyes Hug
ето една снимчица от нас
Виж целия пост
# 307
Прекрасни са всичките ни пораснали деца.Честито на всички,които вече станаха на 3.Да растат здрави и щастливи.И ние се стягаме за р.д. вече поръчахме 2 торти-1 за детската специална без мляко(нали още е с алергия милия) и 1  за нас големите .Подарък още не съм решила какъв да взема,но може и по-нататък да стане.Поздрави и целувки за всички юнски сладури от мен и Станислав.
Виж целия пост
# 308
Да използвам повода, да честитя днешния рожден ден на Жорко на Кори  bouquet

А вече празнувалите рожденици да не се стесняват, а смело да постват снимков материал Hug Много ви се радвам на всички да знаете Hug
Виж целия пост
# 309
Гали, много благодаря  Hug Ще сложа снимки после  Simple Smile

И от мен честито на всички пораснали дечица   bouquet
Виж целия пост
# 310
Привет от мен!
Честит празник на всички, които вече отпразнуваха рождените дни! Много са ви хубави децата Simple Smile
И аз показвам моето гар'же, в разгара на партито в детската Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Ей, Гали, голям купон е било Party Рожденикът е прекрасен Hug
Виж целия пост
# 312
Честито на юнчетата, които вече празнуват с пълна сила. Прекрасен месец е този нашия юни с тези рожденици всеки ден. Да са живи и здрави. И нашето пиленце днес ще стане на 3 и при нас си мислят, че е по-голяма (ама тя не спира да говори и да се обяснява). Купонът ще е в събота обаче - искаше ми се накъде "в гората", както разправяше Вени, ама последно днес се отказах и ще заложа на нашата чудна Морска градина.
Днес открихме сезона на плажа - беше страхотно и Вени много се изкефи. Надявам се тази година въпреки, че имам много работа, да намирам повече време за плаж с нея, че миналата се сетихме през септември.
Пускайте снимки - всеки само обещава, аз след купона, но сега ще ви пусна от кръщенето на 6 май.

Хубава седмица от мен!
Виж целия пост
# 313
Честито на всички юнчета!!!

Прекрасни са всички!
Виж целия пост
# 314
Здравейте и от нас
Честит празник на всички отминали и предстоящи рожденици!
ето го и моето пораснало момиченце :
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия