След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 153 (12)

  • 31 865
  • 749
# 465
Ох, да можеше и аз с една табличка да бъда там! Joy

mesecina,   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 466


Но със сърбите имаме един час разлика, нали? Интервюто би трябвало да започне в 10 часа наше време или греша?
Виж целия пост
# 467
mesecina   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 468

      Така е Варна.  Сърбия е един час назад!
Виж целия пост
# 469


Но със сърбите имаме един час разлика, нали? Интервюто би трябвало да започне в 10 часа наше време или греша?
Да,така е ! Hug
Виж целия пост
# 470
Планет  Hug
Писали сме по едно и също време! Laughing
Виж целия пост
# 471
Толкова са хубави на тази снимка,направо нямам думи! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 472
Реклама на "Великолепният век"


http://www.youtube.com/watch?v=NVLJwtA0dhc

Сине, мой лъве, Сюлеймане мой, Господ винаги да ти помага!
Виж целия пост
# 473
ВАРНА   Hug Hug Hug
Невероятна реклама,надмина всичките ми очаквания!!!
Виж целия пост
# 474
Реклама на "Великолепният век"


http://www.youtube.com/watch?v=NVLJwtA0dhc

Сине, мой лъве, Сюлеймане мой, Господ винаги да ти помага!
Това думите на майка му към него ли са ?
Виж целия пост
# 475
от сайта на PRVA SRUBSKA TV :

Цитат
Zoookaaa [neregistrovani]

19:24:17, 10. 12. 2010
Onureee

OZENIII MEEEE


Цитат
Zokin muzzz [neregistrovani]

19:29:36, 10. 12. 2010
Onureee

ajde ozeni i meneeee

Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 476
Невероятно изглеждат Халит и Небахат,страхотни са ,но коя ли е Роксолана?!
Виж целия пост
# 477
Реклама на "Великолепният век"


http://www.youtube.com/watch?v=NVLJwtA0dhc

Сине, мой лъве, Сюлеймане мой, Господ винаги да ти помага!

           Varna  smile3525
          Невероятен!Уникален!Зашеметяващ!

     
Виж целия пост
# 478
Реклама на "Великолепният век"


http://www.youtube.com/watch?v=NVLJwtA0dhc

Сине, мой лъве, Сюлеймане мой, Господ винаги да ти помага!
Това думите на майка му към него ли са ?

Предполагам, докато звучат вървят кадри, не се вижда кой ги произнася. В турския форум прочетох, че манекенката Semiha Bezek е потвърдила в интервю, че ще играе Gözde Cariye. Снимките са започнали и за нея е удоволствие, че може да снима с актьори като Халит и Небахат. Освен това турските момичета предполагат, че сериалът ще се излъчва от 22 часа, защото има  сцени + 18, а техният СЕМ налага солени глоби..


Това са актьорите, които турските фенове са разпознали във фрагмана:

İlker Aksum, Okan Yalabık, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Merve Oflaz




Filiz Ahmet




Виж целия пост
# 479
Варна,благодаря ти !    bouquet  bouquet
За малко повече от минута ,видях толкова изящество и красота,сега с още по-голямо желание очаквам филма!
А за часа на излъчване -вероятно така ще бъде.
Ами,ще будуваме,няма начин! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия