След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 153 (12)

  • 31 823
  • 749
# 570
       Добро утро, дами!      newsm53

      

       Едва дочаках утрото и много бързо спах, защото нямах търпение да видя интервюто с
       нашите любимци!
       mesecina,     Благодаря ти за приятната вечер!      newsm51
       MIKI        smile3525
       smile3501 и на Даниела и на нейния партньор ( не запомних името му)  Embarassed

       Много свежо, приятно, забавно, с добро чувство за хумор! Много добре се справиха!
Виж целия пост
# 571
     
       Едва дочаках утрото и много бързо спах, защото нямах търпение да видя интервюто с
       нашите любимци!
      

Това ми хареса! Joy
Виж целия пост
# 572
              mesecina, много благодаря за всичко, което направи за нас !         newsm10

      
             SRPSKI SPECIJALITET
           ŠEHEREZADA NA KARAĐORĐEVOJ ŠNICLI


          Berguzar Korel i Halit Ergenc, glumci iz popularne turske serije „1001 noć“, po dolasku u Beograd prvo otišli da probaju srpske     specijalitete
        
          Нагостили са ги с караджорджевски шницел! newsm78 Как ли изглежда?
          Вероятно искат да кажат кралски!(Караджорджевич е крал на Сърбия)
          В някои от медиите пишат за кралско посрещане!

http://www.kurir-info.rs/stars/seherezada-na-karadjordjevoj-snicli-64138.php
        
Виж целия пост
# 573
Добро утро,след една вечер на красота,очарование и добро настроение!!
Пожелавам на всички топъл,спокоен и приятен уикенд!!


Виж целия пост
# 574
Добро утро!

Mесечина,Мики
Hug
 Планет,Стефи,благодаря за кафето Hug
Фреш,Варна,Марман Hug
Интервюто ми хареса,много непринудено,водещите много готини.
За Халит и Берг,нямам думи,прекрасни.Халит не е мръднал и на йота.
Винаги съм сравнявала мъжете с мушмули, с времето стават по-хубави.
Заредихме се с емоции,надявам се и денят ни да е прекрасен.
Виж целия пост
# 575
Добро утро!

Mесечина,Мики
Hug
 Планет,Стефи,благодаря за кафето Hug
Фреш,Варна,Марман Hug
Интервюто ми хареса,много непринудено,водещите много готини.
За Халит и Берг,нямам думи,прекрасни.Халит не е мръднал и на йота.
Винаги съм сравнявала мъжете с мушмули, с времето стават по-хубави.
Заредихме се с емоции,надявам се и денят ни да е прекрасен.

Не разпознахте ли водещата? Даниела, бившата "отчаяна съпруга". Чудесно се справи момичето.
Виж целия пост
# 576
Виж целия пост
# 577



Не разпознахте ли водещата? Даниела, бившата "отчаяна съпруга". Чудесно се справи момичето.
    Още в предишната тема я разпознахме!  Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Не разпознахте ли водещата? Даниела, бившата "отчаяна съпруга". Чудесно се справи момичето.

      РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НЕЯ Я РАЗПОЗНАХМЕ ВЕДНАГА!   newsm10   АМА НЕГО НЕ ГО ПОЗНАВАМЕ!      newsm03
      А И ТОЙ БЕШЕ МНОГО ДОБЪР! С ДОБРО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР! - И КОГАТО "ПРЕВЕЖДАШЕ"
      ДУМИТЕ НА КОЛЕГАТА СИ ОТ ВЕЧЕРНОТО  ШОУ,  БЕШЕ МНОГО СЛАДЪК !   smile3503
Виж целия пост
# 579


Момичета,благодаря ви за уюта и настроението,които създавате в темата! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 580

Превод на трейлъра на "Великолепният век".
(не съм превеждала буквално, за да звучи добре на български, но мисля, че смисълът на думите не е изопачен. )

Сине, безстрашни  Сюлеймане мой, нека Господ бъде винаги с теб!

Султане мой, изгарям от копнеж по Вас!

Умолявам те, отиди и им кажи да ме убия!

Пристигнахме ли в османската преизподня?

Аз съм Сюлейман, десетият султан на Османската империя, поемащ наследството, оставено от баща си и даващ дума да продължи делото му и винаги да търси справедливост по пътя си.

Доведете ми онази дивачка!

Всички тези момичета са готвени за Султана. Ако ти бъдеш избрана, ако успееш да го дариш  със син, ти ще бъдеш неговата фаворитка! Ти ще управляваш света!

В един момент се чува Роксолана на украински: "Пуснете ме!"
Виж целия пост
# 581
Привет Hug

Момичета, благодаря за прекрасните снимки на Халит и Берг и за цялата информация и клипчета Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 582
Реклама на "Великолепният век"


http://www.youtube.com/watch?v=NVLJwtA0dhc

Сине, мой лъве, Сюлеймане мой, Господ винаги да ти помага!

       ВАРНА МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!      newsm51      newsm20

      ОПРЕДЕЛЕНО СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ ЧАКАНЕТО!  newsm10

      Халит ми спря дъха още с трейлъра! Толкова е достолепен и великолепен!    newsm53
      Определено много му отива да е султан!      newsm03
      Не съм си представяла, че султан може да ме впечатли така!      newsm09

      БОГ ДА НИ Е НА ПОМОЩ!      smile3503
Виж целия пост
# 583

Превод на трейлъра на "Великолепният век".
(не съм превеждала буквално, за да звучи добре на български, но мисля, че смисълът на думите не е изопачен. )

В един момент се чува Роксолана на украински: "Пуснете ме!"[/b]



        VARNA   newsm51

        А коя ли е тя?Ако актрисата от трейлъра е Роксолана, значи голямо пазене на тайната е било!Не сме я виждали.Продуцентите постигнаха целта си  -- да бъде непозната и да бъде изненада!

        
Виж целия пост
# 584
Привет! Hug Hug Hug
Мesecina, благодаря на всичко което правиш за нас.  Hug  bouquet
Varna72, ти си знаеш че си нашето слънчице. Hug  bouquet
Момичета, няма да ви изреждам защото ще изпусна някоя. Вие сте великолепни.
Благодаря за всичко което правите за темата. Hug  bouquet
Miki Hug Hug Hug


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия