Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 13)

  • 38 152
  • 743
# 210
Aз Май късно се запıсвам след два приема на ваксıнıте

интересува ме как се отказахте да слагате ваксıнı  при ли4ните на6ата каза 4е бıмлı задължıтелнı те не зажıсı от нея!
Виж целия пост
# 211
nattty, в темата има доста по въпроса. Изглежда обаче всеки случай си е индивидуален - едни подписват отказ в дневника за ваксините при педиатъра  (не знам точното наименование на този регистър) или писмена декларация, други отлагат под различни предлози, трети просто спират да посещават педиатрите си и ги ползват само при необходимост (разбирай заболяване на детето). Нашата прояви разбиране  (макар да нямаме официалните противопоказания) и каза сами да си преценим дали да слагаме, но още не сме подписвали писмен отказ.
Виж целия пост
# 212
Aз Май късно се запıсвам след два приема на ваксıнıте
интересува ме как се отказахте да слагате ваксıнı  при ли4ните на6ата каза 4е бıмлı задължıтелнı те не зажıсı от нея!

Никога не е късно!
Но имай предвид, че думата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО кара слабия да се САМОЗАДЪЛЖИ... Peace
Виж целия пост
# 213
  Вчера една приятелка ми беше на гости ,детенцето и е на 2год....,та вадя аз грейпфрут да си направя фреш,и тя се сеща да ме пита дали е опасно да дава на малкия,а аз и отговарям ,че е по-безопасно фреш отколкото вирусите във ваксините,тя ме изгледа толкова странно  Shocked ,тя не знаеше изобщо какво съдържат ваксините ,беше и достатъчно ,че са задължителни! Абе мислеше, че са един вид , нещо като витамини...
 Та ,мисълта ми беше ,колко ли майки изобщо знаят какво всъщност е ваксина!?  newsm78
Виж целия пост
# 214
Аз досега доста отлагах но накрая все пак ни ги сложиха
Отлагането е до време накрая пак ще те натиснат затова предпочитам да е наясно на дали ше има разбиране при директен отказ_едва ли!А и не вярвам да има др случай на отказ тук майките умират от кеф като получат ваксини че все не достигат за мой късмет винаги на нашата консултация има всички ваксини в наличност!
Ще видим как ще се развият нещата важното е че прочетох за това задължително и че всъщност не могат да ме задължат!













Виж целия пост
# 215
Аз досега доста отлагах но накрая все пак ни ги сложиха
Което означава, че не си убедена в желанието си да не ваксинираш децата си.

Цитат
... надали ше има разбиране при директен отказ_едва ли!
Ти чакаш да видиш дали един лекар ще разбере, че имаш собствено мнение и то се различава от неговото ли???

Някои хора имат уникалната способност да си усложняват живота! А нещата са прости - или искаш нещо и го правиш, или не искаш и не го правиш. Hug
Виж целия пост
# 216
Аз досега доста отлагах но накрая все пак ни ги сложиха
Отлагането е до време накрая пак ще те натиснат затова предпочитам да е наясно на дали ше има разбиране при директен отказ_едва ли!А и не вярвам да има др случай на отказ тук майките умират от кеф като получат ваксини че все не достигат за мой късмет винаги на нашата консултация има всички ваксини в наличност!
Ще видим как ще се развият нещата важното е че прочетох за това задължително и че всъщност не могат да ме задължат!
nattty, ще пада голямо повтаряне, ако започна да отговарям подред на въпросите и коментарите ти.
Все пак, ще цитирам себе си тук и тук.

Доста важно е и това, както и адресите в подписа ми.
Успех с променянето на мирогледа на теб и ЛЛ!
Виж целия пост
# 217
Аз досега доста отлагах но накрая все пак ни ги сложиха
Което означава, че не си убедена в желанието си да не ваксинираш децата си.

Цитат
... надали ше има разбиране при директен отказ_едва ли!
Ти чакаш да видиш дали един лекар ще разбере, че имаш собствено мнение и то се различава от неговото ли???

Някои хора имат уникалната способност да си усложняват живота! А нещата са прости - или искаш нещо и го правиш, или не искаш и не го правиш. Hug

Доста си рязка, не мислиш ли? Има и хора, които поддават от безпомощност.
Аз тепърва започвам борбата си и ме е страх от това, което ме очаква. Защото тук, в Гърция, първото нещо, което искат от родителите  при записване на ДГ, предучилищна и училище, е книжката с имунизациите на детето Sad Синът ми догодина трябва да тръгне на предучилищна, а дали ще го вземат? Или ще бъда подложена на натиск отвсякъде, за да сложа ваксините?

Искам да споделя една голяма крачка напред - след 4-часов разговор по Скайп, размяна на линкове и спорове, успях да привлека съпруга си на моя страна относно спирането на ваксините!!!
Виж целия пост
# 218
Оле затвори очички Simple Smile), едва ли на някой му е лесно след като вземе това решение - всички сме подложени на натиск - и в България въпросът с ДЯ и ДГ е същият. Но пък факта, че тази тема съществува ме кара да се чувствам уверена, защото не съм сама. Тук винаги има кой да ти даде съвет и да ти удари едно рамо в труден момент. Пък и като родители сме длъжни да дадем всичко от себе си за да защитим децата си, нали.

Какво сте го нападнали пак Birdie  Mr. Green
Виж целия пост
# 219
Какво сте го нападнали пак Birdie  Mr. Green

Къде, къде?  Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Аз също пиша тук за да си доизасня ситуацията и да получа подкрепа
И аз искам да дам най доброто начало на децата си и трябва да съм уверана в правилността на действията си
Виж целия пост
# 221
Доста си рязка, не мислиш ли? Има и хора, които поддават от безпомощност.
Не, не мисля. Тези хора поддават не от безпомощност, а от слабост (имам предвид слабохарактерност) - нищо лично към никого  Hug просто така стаят нещата.

Цитат
Аз тепърва започвам борбата си и ме е страх от това, което ме очаква.
Страхът по правило е породен от неизвестното - бъди максимално осведомена и твърдо устоявай позицията си. Peace

Цитат
Защото тук, в Гърция, първото нещо, което искат от родителите  ....
го искат и тук в България.
Виж целия пост
# 222
Какво сте го нападнали пак Birdie  Mr. Green

Къде, къде?  Mr. Green

там, там Mr. Green понякога просто не се сдържам Whistling
Виж целия пост
# 223
Какво сте го нападнали пак Birdie  Mr. Green

Къде, къде?  Mr. Green

там, там Mr. Green понякога просто не се сдържам Whistling
не се сдържах  Sick като прочетох за най-хубавата ваксина
Виж целия пост
# 224
Какво сте го нападнали пак Birdie  Mr. Green

Къде, къде?  Mr. Green

там, там Mr. Green понякога просто не се сдържам Whistling

Ух, какви сте.
Вече и аз съм "там, там".
  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия