Снукър

  • 31 803
  • 286
# 105
Когато О`съливан сбърка една много лесна топка се засмя като някое дете, което е направило беля и коментатора усети тази работа и направи пауза тишина и каза:
- Разбойник!!!
 Joy
Много е добър в коментарите, кара човек да следи с интерес играта.
А каза и, че се обадил  зрител от България, който питал дали съдийката  е омъжена  Laughing Laughing Laughing. Много готина е мадамата лови окото. Party
Виж целия пост
# 106
...направи пауза тишина и каза:
- Разбойник!!!

 smile3532 smile3532 smile3532

A съдийката е разкошна, да, и аз бих я взела!  Heart Eyes  hahaha
Виж целия пост
# 107
Супер е съдийката, нали?! Казва се Михаела Таб, но - уви! - е омъжена и има двама сина.  Laughing
Виж целия пост
# 108
Супер е съдийката, нали?! Казва се Михаела Таб, но - уви! - е омъжена и има двама сина.  Laughing

Тюх, изпуснАх я!  hahaha
Виж целия пост
# 109
Добро утро,вчера не ми се коментираше след загубата на Рони,наистина остава да се наслаждаваме на  Михаела Таб.Поредния турнир без нашия любимец.
Виж целия пост
# 110
Гри, мерси за кафето.   bouquet
Кажете как свършиха Магуайър и Фу, че отнесох плувката още в 11 часа.  Blush
Виж целия пост
# 111
6:4 за Фу.
Фу водеше 5:1 и Магуайър успя да стигне до 4:5 и щеше и да изравни, ама изтърва една готова топка и Фу взе фрейма.......

Гри, обичам кафенце.
  Hug
Виж целия пост
# 112
Кого ще подкрепяме от останалите играчи?
Виж целия пост
# 113
6:4 за Фу.
Фу водеше 5:1 и Магуайър успя да стигне до 4:5 и щеше и да изравни, ама изтърва една готова топка и Фу взе фрейма.......

Бааа, абсолютно разочарование!!!  Sick

Гри, аз мисля да викам за Мърфи и Хендри.

Днес май са Shaun Murphy-Jamie Cope и Neil Robertson-Stephen Hendry, но не знам кои са в първата сесия...
Виж целия пост
# 114
Става,в програмата пише ,че Neil Robertson-Stephen Hendry са от 17 часа по Евроспорт.
Виж целия пост
# 115
Става,в програмата пише ,че Neil Robertson-Stephen Hendry са от 17 часа по Евроспорт.

Супер, тоя мач ми е по-интересен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Дам, и аз съм доволна, че по-интересният мач е в по-ранен час.
Все ми е малко сънят...  Embarassed

Вие ще викате за Хендри, обаче аз ще съм за Робъртсън.  Grinning
Така ще бъде по-интересно, пък която "спечели", ще черпи.
  Joy
Виж целия пост
# 117
 wavey мараба

Тъкмо влизам да се информирам кога ще играе Нийлчо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 118
Робъртсън : Хендри = 6:3
Черпя.
   Laughing

Виж целия пост
# 119
Пролетната Фея cheers все така да върви Нийлчо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия