Снукър

  • 31 803
  • 286
# 120
Ама Божеее, аз защо казах, че викам за Хендри?!?  hahaha
Резултата абсолютно ме устрои.  Mr. Green

Айде наздраве, аз довечера (ако пак не заспя!  Tired) съм за Мърфи, много ясно... другия даже не го знам къф е.  hahaha
Виж целия пост
# 121
Хора, аз съм супер разочарована!
Тоя Джейми Коуп, дет' сефте го чувам бие Мърфи с 1:3 (до момента) в някакъв хипер измъчен мач!
Грешки, грешки... ooooh!

Докато се възмущавах стана 2:3, жива да не бях! Tired

Продължавам да страдам!
Шести фрейм беше кошмарен, два пъти аха-аха да вкара пуста червена, която му беше фрейм-бол, ама не-точно тогава ще направи нааай-балъшкия удар на планетата!!! Два пъти!!!
То не, че Коуп игра прекрасно, напротив, тоя мач трябваше да се отложи, заради неблагоразположението на Съдбата!
Измъчена, зорлийска работа...адски много грешки и кекави удари.

Официално Мърфи падна с 3:6!

Май стана ясно, че съм много ядосана вече, а? Blush
Виж целия пост
# 122
Добро утро,нашите падат поголовно,остана да викаме за Робъртсън.
Виж целия пост
# 123
Добро утро и мерси за кафенцето.
Наистина само Робъртсън остана от тези, дето биха могли да спечелят турнира, пък и да ми харесва.  Twisted Evil
Е, имам още един любимец тук - Дот, ама като знам, че днес играе с оная противна маймуна Динг и ми се стъжнява.....
Не ми звучи зле финал Робъртсън срещу Дот, като на Световното. Както е разположена схемата, би могло да стане точно така. Ама дали? 
Виж целия пост
# 124
Гри, мерси за кафето.   bouquet

Съгласна съм, че само Робъртсън ни остана.  Tired
с Дот на финал ми звучи супер, да, то ако е друг финала сигурно няма да знам кои играе.  hahaha
Виж целия пост
# 125
Сарказъмче, много си ми готина да знаеш. Падам от смях с тебе.  Hug

Днес и утре от 15.30 ще треперя. Вечерните мачове не са ми толкова интересни - все ми е тая кой ще победи в тях.
  Peace
Виж целия пост
# 126
Смях, смях, ама да ме беше видяла снощи, бях синьо-зелена!  Mr. Green

От 15:30 ли е днес мача, аз що по-късно разбрах?!?  ooooh!
Виж целия пост
# 127
Добре де, какво става на тоя турнир?!?
Що така падат всичките?!?
Сега, ако и Робъртсън падне ще пукна, хора, казвам ви!

Довечера съм за Ебдън...
Виж целия пост
# 128
Ебдън играе утре.  Grinning
Тази вечер са Марк Кинг и Джейми Коуп.
Нямам идея кой ще победи......
А утре - newsm18 Робъртсън! Робъртсън! newsm18 и newsm18 Ебдън! Ебдън!
  newsm18
Виж целия пост
# 129
Ааа, не ми се вярва, вчера вечерта игра Коуп, днес трябва да са тези, играли онзи ден.
Виж целия пост
# 130
Ми така пише в програмата.....  newsm78
Виж целия пост
# 131
Ми така пише в програмата.....  newsm78

Хммм...  Thinking
По принцип няма логика, затова.
Ето днес играха тези от онзи ден...де да ги знам, объркана съм.  Crossing Arms  hahaha
Виж целия пост
# 132
Егааати колко бой изяде този Кинг. ooooh!
Виж целия пост
# 133
Добро утро,днес за кого сме?
Виж целия пост
# 134
Е, как, бе?! Робъртсън, естествено.  Grinning
И после за Ебдън.
Или първо беше Ебдън, а вечерта Робърстън?....
Трябва да погледна програмата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия