ех !
ох, моето кисело грозде... е много сладко...
как да се откажааааааа....
как да се откажааааааа....
Само не смеех да се зарадвам щото като е влюбен човек чува това което му е на сърцето
друго си е ако и страничен го потвърди за да няма заблуждения!
),защото според мен ако мислеше за мен по този начин щяхме да се виждаме по-често и да съм му приоритет и някъде в този контекст той ми каза това завъртяно изречение! Бай дъ уей той знае,че го обичам - написано ми е в очите всеки път като се видим - но никога не съм му го казвала !!! Чудя се дали като мама Мими да поставя картиге на масата или е твърде рано?!
) но във всичките си връзки, никога не съм се разкривала (дори да знам, че чувствата са споделени
) поради някакъв вътрешен страх от отхвърляне, но с сегашното теленце ми е толкова спокойно... и съм толкова открита... някак си предразполагат те.. един вид когато е готов да чуе това от теб (че си непоправимо неизлечимо влюбена
) прави ситуацията толкова комфортна за теб, че да му се разкриеш

ха ха
е сега вече ще знаем , абе и моя е обидчив ако се избъзикам сериозно
Поне сега ще се оправите ....и няма да си мълчите! Смело напред
Препоръчани теми