ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

По-късно ще бъдете и лично поздравени! Предай целувки на рожденичката!


Наистина много ме притеснява, защото не виждам никаква причина да се отнася така с куклите. Не знам защо ,но имам чувството ,че се страхува от тях - като и предлагам да си играе ги гледа много недоверчиво и направо изпитва страх.
Също и към играчки които пеят или се движат
Страхува се дори от корниза, защото вътре имало куче, което мучало като крава- и все едни такива. 
От време на време проплаква ,че я боли зъбчето- аз затова си мислих ,че може да и никне ново или че я боли ухото. Но разбрах вчера какво е - на бузката има огромна бяла афта
Така ,че ако някой знае лекарство за афти, моля Ви да ми пишете
Чудя се от какво
Вчера нямаше пак цял ден и към 8 - 37,6. Като и дадох Хомеовокс- след 15 мин- 36,6 - Някой имал ли е такъв случай
Лекарката каза ,ако до 5 дни има температура да почвам антибиотик. Но как да го почна ,като тя има на ден по 1 час температура около 38, без никакви други симптоми и това. Днес е 5-тия ден и съм много объркана 



Какво щях да правя без вас не знам



. Да ви е жива и здрава и много да ви радва 
Как е малката кукличка, кака Даная свикна ли с нея? 



Препоръчани теми